Списък на иновативните училища за учебната 2021-2022 година

Община Населено място Училище
1 Банско Банско Начално училище „Св. Паисий Хилендарски“
2 Банско Места Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
3 Благоевград Благоевград IV основно училище „Димчо Дебелянов“
4 Благоевград Благоевград Второ основно училище „Димитър Благоев”
5 Благоевград Благоевград Осмо средно училище „Арсени Костенцев”
6 Благоевград Благоевград Седмо средно училище „Кузман Шапкарев“
7 Гоце Делчев Гоце Делчев Природо-математическа гимназия „Яне Сандански”
8 Гоце Делчев Гоце Делчев Първо основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
9 Гоце Делчев Гоце Делчев Трето основно училище „Братя Миладинови”
10 Петрич Петрич Професионална гимназия по икономика и туризъм „Проф.д-р Асен Златаров“
11 Петрич Петрич Трето основно училище „Гоце Делчев“
12 Разлог Разлог Начално училище „Яне Сандански”
13 Хаджидимово Абланица Средно училище „Св. Паисий Хилендарски”
14 Айтос Айтос Средно училище „Н. Й. Вапцаров”
15 Айтос Карагеоргиево Основно училище „Св.Св. Кирил и Методий“
16 Айтос Мъглен Основно училище „Христо Ботев“
17 Айтос Тополица Основно училище „Светлина”
18 Бургас Бургас Начално базово училище „Михаил Лъкатник”
19 Бургас Бургас Немска езикова гимназия „Гьоте”
20 Бургас Бургас Обединено училище „Васил Левски”
21 Бургас Бургас Обединено училище „Св. Климент Охридски”
22 Бургас Бургас Основно училище „Антон Страшимиров”
23 Бургас Бургас Основно училище „Александър Георгиев-Коджакафалията”
24 Бургас Бургас Основно училище „Братя Миладинови”
25 Бургас Бургас Основно училище „Васил Априлов”
26 Бургас Бургас Основно училище „Георги Бенковски”
27 Бургас Бургас Основно училище „Елин Пелин”
28 Бургас Бургас Основно училище „Иван Вазов”
29 Бургас Бургас Основно училище „Любен Каравелов”
30 Бургас Бургас Основно училище „Пейо Крачолов Яворов”
31 Бургас Бургас Основно училище „Петко Рачев Славейков”
32 Бургас Бургас Основно училище „Св. Княз Борис І”
33 Бургас Бургас Основно училище „Христо Ботев” – кв. Ветрен
34 Бургас Бургас Основно училище „Христо Ботев” – кв. Долно Езерово
35 Бургас Бургас Основно училище „Христо Ботев” – кв. Победа
36 Бургас Бургас Основно училище „Христо Ботев” – кв. Сарафово
37 Бургас Бургас Професионална гимназия по електротехника и електроника „Константин Фотинов”
38 Бургас Бургас Професионална гимназия по компютърно програмиране и иновации
39 Бургас Бургас Професионална гимназия по механоелектротехника и електроника
40 Бургас Бургас Професионална гимназия по морско корабоплаване и риболов „Св. Никола”
41 Бургас Бургас Професионална гимназия по сградостроителство и инсталации „Пеньо Пенев”
42 Бургас Бургас Професионална гимназия по транспорт
43 Бургас Бургас Професионална гимназия по химични технологии „ Акад. Н. Д. Зелинский”
44 Бургас Бургас Профилирана гимназия за романски езици „Георги Стойков Раковски”
45 Бургас Бургас Профилирана гимназия за чужди езици „Васил Левски”
46 Бургас Бургас Средно училище „Димчо Дебелянов”
47 Бургас Бургас Средно училище „Добри Чинтулов”
48 Бургас Бургас Средно училище „Епископ Константин Преславски”
49 Бургас Бургас Средно училище „Иван Вазов”
50 Бургас Бургас Средно училище „Йордан Йовков”
51 Бургас Бургас Средно училище „Константин Петканов”
52 Бургас Бургас Търговска гимназия
53 Бургас Маринка Основно училище „Христо Ботев“
54 Карнобат Карнобат Основно училище „Христо Смирненски”
55 Карнобат Карнобат Средно училище „Св.Св. Кирил и Методий”
56 Карнобат Карнобат Средно училище „Христо Ботев”
57 Несебър Несебър Средно училище „Любен Каравелов”
58 Несебър Обзор Обединено училище „Св. Св. Кирил и Методий”
59 Несебър Равда Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
60 Несебър Свети Влас Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
61 Поморие Ахелой Основно училище „Христо Ботев”
62 Руен Дъскотна Основно училище „Климент Охридски”
63 Руен Руен Средно училище „Елин Пелин“
64 Созопол Росен Обединено училище „Христо Ботев“
65 Созопол Созопол Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
66 Царево Царево Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“
67 Аврен Аврен Частно средно училище „Юрий Гагарин”
68 Аксаково Любен Каравелово Обединено училище „Иван Вазов“
69 Варна Варна III Oсновно училище „Ангел Кънчев”
70 Варна Варна Варненска морска гимназия „Свети Николай Чудотворец”
71 Варна Варна ІV Езикова гимназия ”Фредерик Жолио – Кюри”
72 Варна Варна Математическа гимназия „Д-р Петър Берон”
73 Варна Варна Основно училище „Захари Стоянов“
74 Варна Варна Основно училище „Панайот Волов“
75 Варна Варна Основно училище „Васил Априлов”
76 Варна Варна Основно училище „Йордан Йовков”
77 Варна Варна Основно училище „Капитан Петко войвода”
78 Варна Варна Основно училище „Петко Рачов Славейков”
79 Варна Варна Основно училище „Христо Ботев”
80 Варна Варна Основно училище „Цар Симеон І”
81 Варна Варна Професионална гимназия по компютърно моделиране и компютърни системи
82 Варна Варна Професионална гимназия по туризъм „Професор д-р Асен Златаров”
83 Варна Варна Първа езикова гимназия
84 Варна Варна Седмо средно училище „Найден Геров”
85 Варна Варна Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“
86 Варна Варна Средно училище „Гео Милев”
87 Варна Варна Средно училище „Любен Каравелов”
88 Варна Варна Частна профилирана гимназия „Антоан дьо Сент-Екзюпери”
89 Варна Варна Частно основно училище „Малкият принц”
90 Варна Варна Частно средно училище „Аз съм българче“
91 Варна Варна Частно средно училище „Мечтатели”
92 Провадия Блъсково Обединено училище „Св. Св. Кирил и Методий”
93 Провадия Провадия Средно училище „Димитър Благоев”
94 Велико Търново Велико Търново Основно училище „Петко Рачев Славейков“
95 Велико Търново Велико Търново Основно училище „Бачо Киро”
96 Велико Търново Велико Търново Основно училище „Димитър Благоев”
97 Велико Търново Велико Търново Основно училище „Св. Патриарх Евтимий“
98 Велико Търново Велико Търново Природо-математическа гимназия „Васил Друмев”
99 Велико Търново Велико Търново Средно училище „Владимир Комаров”
100 Велико Търново Велико Търново Средно училище „Вела Благоева”
101 Велико Търново Велико Търново Средно училище „Емилиян Станев“
102 Велико Търново Велико Търново Частна профилирана гимназия „АК – Аркус”
103 Велико Търново Килифарево Основно училище „Неофит Рилски”
104 Велико Търново Самоводене Основно училище „Христо Смирненски”
105 Горна Оряховица Горна Оряховица Средно училище „Вичо Грънчаров“
106 Горна Оряховица Горна Оряховица Средно училище „Георги Измирлиев”
107 Горна Оряховица Долна Оряховица Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
108 Горна Оряховица Поликраище Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“
109 Златарица Златарица Професионална гимназия по механизация на селското стопанство „Никола Златарски“
110 Лясковец Джулюница Обединено училище „Петко Рачев Славейков”
111 Лясковец Лясковец Начално училище „Цани Гинчев“
112 Павликени Павликени Основно училище „Св. Климент Охридски“
113 Павликени Павликени Професионална гимназия по аграрни технологии „Цанко Церковски”
114 Павликени Павликени Средно училище „Бачо Киро“
115 Свищов Свищов Професионална държавна търговска гимназия ”Димитър Хадживасилев”
116 Свищов Свищов Свищовска професионална гимназия „Алеко Константинов“
117 Свищов Свищов Средно училище „Димитър Благоев“
118 Свищов Свищов Средно училище „Цветан Радославов“
119 Стражица Стражица Средно училище „Ангел Каралийчев“
120 Брегово Брегово Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
121 Видин Видин Гимназия с преподаване на чужди езици „Йордан Радичков“
122 Видин Видин Основно училище „Иван Вазов”
123 Видин Видин Основно училище „Любен Каравелов“
124 Видин Видин Професионална гимназия „Проф. д-р Асен Златаров”
125 Видин Видин Средно училище „Петко Рачов Славейков”
126 Видин Видин Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
127 Видин Видин Средно училище „Цар Симеон Велики”
128 Ново село Ново село Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
129 Борован Добролево Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
130 Бяла Слатина Търнак Основно училище „Георги Стойков Раковски”
131 Враца Враца Основно училище „Васил Левски”
132 Враца Враца Професионална гимназия по търговия и ресторантьорство
133 Враца Враца Професионална техническа гимназия „Н. Й. Вапцаров”
134 Враца Враца Средно училище „Козма Тричков”
135 Враца Враца Средно училище „Отец Паисий“
136 Мездра Мездра Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
137 Оряхово Селановци Основно училище „Н. Й. Вапцаров”
138 Габрово Габрово Начално училище „Васил Левски”
139 Габрово Габрово Основно училище „Неофит Рилски“
140 Габрово Габрово Основно училище „Христо Ботев”
141 Габрово Габрово Природоматематическа гимназия „Академик Иван Гюзелев”
142 Габрово Габрово Професионална техническа гимназия „Д-р Никола Василиади“
143 Габрово Габрово Средно училище „Райчо Каролев”
144 Севлиево П. Славейков Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“
145 Севлиево Севлиево Професионална гимназия по механоелектротехника „Ген.Иван Бъчваров”
146 Севлиево Севлиево Средно училище „Васил Левски”
147 Трявна Трявна Национална гимназия за приложни изкуства „Тревненска школа”
148 Трявна Трявна Средно училище „Петко Рачев Славейков“
149 Генерал Тошево Генерал Тошево Основно училище „Христо Смирненски”
150 Генерал Тошево Генерал Тошево Професионална гимназия по земеделие „Тодор Рачински”
151 Генерал Тошево Генерал Тошево Средно училище „Н. Й. Вапцаров“
152 Добрич Добрич Основно училище „Стефан Караджа”
153 Добрич Добрич Основно училище „Христо Смирненски”
154 Добрич Добрич Средно училище ”Димитър Талев”
155 Добрич Добрич Средно училище ”Любен Каравелов”
156 Добрич Добрич Частна профилирана гимназия по туризъм и предприемачество „Райко Цончев”
157 Добрич Добрич Частно основно училище „Мария Монтесори“
158 Добрич Добрич Частно средно училище с профилирана подготовка по чужди езици и математика ”Леонардо да Винчи”
159 Каварна Каварна Средно училище „Стефан Караджа”
160 Шабла Шабла Средно училище „Асен Златаров“
161 Ардино Ардино Средно училище „Васил Левски“
162 Крумовград Крумовград Средно училище „Васил Левски”
163 Кърджали Кърджали Езикова гимназия „Христо Ботев”
164 Кърджали Кърджали Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
165 Кърджали Кърджали Професионална гимназия по облекло и дизайн „Евридика”
166 Кърджали Кърджали Професионална гимназия по икономика „Алеко Константинов“
167 Кърджали Кърджали Средно училище „Петко Рачов Славейков”
168 Кърджали Кърджали Средно училище „Йордан Йовков”
169 Кърджали Кърджали Средно училище „Отец Паисий”
170 Кърджали Миладиново Основно училище „Христо Ботев”
171 Кърджали Рани лист Основно училище „Н. Й. Вапцаров”
172 Дупница Дупница Основно училище „Евлоги Георгиев”
173 Дупница Дупница Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
174 Дупница Дупница Профилирана гимназия „Христо Ботев“
175 Кюстендил Кюстендил Основно училище „Професор Марин Дринов“
176 Кюстендил Кюстендил Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
177 Кюстендил Кюстендил Природоматематическа гимназия „Проф. Емануил Иванов”
178 Кюстендил Кюстендил Професионална гимназия по икономика и мениджмънт „Йордан Захариев“
179 Сапарева баня Сапарева баня Средно училище „Христо Ботев”
180 Ловеч Ловеч Национална професионална гимназия по ветеринарна медицина „Проф. д-р Димитър Димов”
181 Ловеч Ловеч Основно училище „Васил Левски“
182 Ловеч Ловеч Профилирана природо-математическа гимназия
183 Ловеч Ловеч Средно училище ,,Тодор Кирков“
184 Луковит Дерманци Обединено училище „Неофит Рилски“
185 Луковит Луковит Начално училище „Инж. Георги Иванов Вълков”
186 Луковит Луковит Средно училище „Алеко Константинов”
187 Тетевен Тетевен Национална професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване „Сава Младенов”
188 Тетевен Тетевен Средно училище „Георги Бенковски”
189 Троян Орешак Основно училище „Васил Левски“
190 Троян Троян Начално училище „Свети Свети Кирил и Методий“
191 Троян Троян Основно училище „Иван Хаджийски”
192 Троян Троян Средно училище „Св. Климент Охридски”
193 Троян Троян Средно училище „Васил Левски”
194 Бойчиновци Лехчево Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
195 Вълчедръм Вълчедръм Второ основно училище „Иван Вазов“
196 Вършец Вършец Средно училище „Иван Вазов”
197 Лом Лом Професионална гимназия по производствени технологии
198 Лом Лом Средно училище „Димитър Маринов”
199 Монтана Монтана I Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
200 Монтана Монтана Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Петър Богдан”
201 Монтана Монтана Второ средно училище „Никола Йонков Вапцаров”
202 Монтана Монтана Финансово-стопанска професионална гимназия „Васил Левски“
203 Велинград Велинград Основно училище „Георги Бенковски“
204 Велинград Велинград Основно училище „Неофит Рилски”
205 Велинград Велинград Основно училище „Христо Ботев”
206 Велинград Велинград Професионална гимназия по икономика и туризъм „Алеко Константинов“
207 Велинград Велинград Средно училище „Васил Левски”
208 Велинград Велинград Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
209 Велинград Драгиново Средно училище „Методий Драгинов“
210 Пазарджик Пазарджик Oсновно училище „Проф. Иван Батаклиев”
211 Пазарджик Пазарджик Основно училище „Любен Каравелов”
212 Пазарджик Пазарджик Основно училище „Христо Ботев”
213 Панагюрище Панагюрище Основно училище „Професор Марин Дринов”
214 Панагюрище Панагюрище Средно училище „Нешо Бончев”
215 Пещера Пещера Основно училище „Св. Патриарх Евтимий“
216 Ракитово Ракитово Средно училище „Св. Климент Охридски“
217 Септември Септември Средно училище „Христо Ботев“
218 Перник Батановци Основно училище „Христо Ботев“
219 Перник Драгичево Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
220 Перник Кладница Основно училище „Св. Климент Охридски”
221 Перник Перник VI Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
222 Перник Перник XVI Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
223 Перник Перник Гимназия с преподаване на чужди езици „Симеон Радев”
224 Перник Перник Основно училище „Св. Иван Рилски”
225 Перник Перник Природоматематическа гимназия „Христо Смирненски”
226 Перник Перник Професионална гимназия по икономика
227 Перник Перник Х Основно училище „Алеко Константинов“
228 Перник Перник ХІ Основно училище „Елин Пелин”
229 Радомир Радомир Начално училище „Архимандрит Зиновий”
230 Белене Белене Основно училище „Васил Левски”
231 Гулянци Гулянци Средно училище „Христо Смирненски“
232 Долна Митрополия Божурица Основно училище „Христо Ботев”
233 Долна Митрополия Тръстеник Средно училище „Евлоги Георгиев“
234 Долни Дъбник Долни Дъбник Начално училище „Св. Св. Кирил и Методий”
235 Кнежа Кнежа Основно училище „Васил Левски”
236 Кнежа Кнежа Основно училище „Отец Паисий”
237 Кнежа Кнежа Професионална гимназия по земеделие „Стефан Цанов”
238 Плевен Бохот Основно училище ”Антон Страшимиров”
239 Плевен Плевен Държавна финансово-стопанска гимназия „Интелект”
240 Плевен Плевен Начално училище „Отец Паисий“
241 Плевен Плевен Начално училище „Христо Ботев“
242 Плевен Плевен Основно училище „Валери Петров“
243 Плевен Плевен Основно училище „Д-р Петър Берон”
244 Плевен Плевен Професионална гимназия по мениджмънт и хранителни технологии
245 Плевен Плевен Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов”
246 Плевен Плевен Средно училище „Иван Вазов”
247 Плевен Плевен Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“
248 Плевен Плевен Средно училище „Стоян Заимов”
249 Плевен Търнене Обединено училище „Св. Св. Кирил и Методий”
250 Плевен Ясен Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
251 Пордим Вълчитрън Обединено училище „Н. Й. Вапцаров“
252 Червен бряг Койнаре Средно училище „Христо Смирненски“
253 Червен бряг Рупци Основно училище „Христо Ботев”
254 Червен бряг Червен бряг Средно училище „Д-р Петър Берон“
255 Асеновград Асеновград Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
256 Асеновград Боянци Основно училище „Професор доктор Асен Златаров”
257 Карлово Карлово Средно училище „Васил Левски”
258 Карлово Карлово Средно училище „Христо Проданов”
259 Карлово Христо Даново Основно училище „Генерал Карцов”
260 Марица Царацово Основно училище „Дядо Иван Арабаджията”
261 Перущица Перущица Основно училище „Петър Бонев“
262 Пловдив Пловдив Езикова гимназия „Иван Вазов”
263 Пловдив Пловдив Математическа гимназия „Академик Кирил Попов”
264 Пловдив Пловдив Начално училище „Климент Охридски”
265 Пловдив Пловдив Начално училище „Христо Ботев”
266 Пловдив Пловдив Основно училище „Алеко Константинов“
267 Пловдив Пловдив Основно училище „Васил Петлешков”
268 Пловдив Пловдив Основно училище „Гео Милев”
269 Пловдив Пловдив Основно училище „Димитър Талев”
270 Пловдив Пловдив Основно училище „Д-р Петър Берон”
271 Пловдив Пловдив Основно училище „Екзарх Антим І”
272 Пловдив Пловдив Основно училище „Елин Пелин”
273 Пловдив Пловдив Основно училище „Райна Княгиня”
274 Пловдив Пловдив Основно училище „Тодор Каблешков”
275 Пловдив Пловдив Основно училище „Яне Сандански”
276 Пловдив Пловдив Професионална гимназия по електротехника и електроника
277 Пловдив Пловдив Средно училище „Братя Миладинови“
278 Пловдив Пловдив Средно училище „Димитър Матевски”
279 Пловдив Пловдив Средно училище „Константин Величков”
280 Пловдив Пловдив Средно училище „Любен Каравелов”
281 Пловдив Пловдив Средно училище „Пейо Крачолов Яворов”
282 Пловдив Пловдив Средно училище „Св. Патриарх Евтимий”
283 Пловдив Пловдив Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
284 Пловдив Пловдив Средно училище „Св. Софроний Врачански”
285 Пловдив Пловдив Средно училище „Свети Паисий Хилендарски“
286 Пловдив Пловдив Средно училище „Свети Седмочисленици“
287 Пловдив Пловдив Средно училище „Черноризец Храбър”
288 Пловдив Пловдив Частна професионална гимназия по информатика и компютърни науки „Академик Благовест Сендов”
289 Първомай Първомай Средно училище „Проф. д-р Асен Златаров”
290 Раковски Раковски Основно училище „Христо Смирненски”
291 Родопи Брестовица Основно училище Христо Ботев”
292 Садово Болярци Основно училище „Георги Сава Раковски”
293 Садово Чешнегирово Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
294 Сопот Сопот Професионална гимназия „Генерал Владимир Заимов”
295 Стамболийски Стамболийски Обединено училище „Христо Ботев”
296 Стамболийски Стамболийски Средно училище „Отец Паисий”
297 Хисаря Хисаря Средно училище „Христо Смирненски”
298 Кубрат Кубрат Средно училище „Христо Ботев“
299 Лозница Лозница Средно училище „Васил Левски”
300 Лозница Сейдол Основно училище „Виделина”
301 Разград Разград Национална професионална техническа гимназия „Шандор Петьофи”
302 Разград Разград Основно училище „Иван Сергеевич Тургенев”
303 Разград Разград Основно училище „Васил Левски”
304 Разград Разград Професионална гимназия по облекло „Станка Николица Спасо-Еленина”
305 Разград Разград Професионална гимназия по химични технологии и биотехнологии „Мария Кюри”
306 Бяла Бяла Начално училище „Петко Рачев Славейков”
307 Бяла Бяла Начално училище „Св. Св. Кирил и Методий“
308 Бяла Бяла Средно училище „Панайот Волов”
309 Русе Русе Английска езикова гимназия „Гео Милев”
310 Русе Русе Основно училище „Иван Вазов”
311 Русе Русе Основно училище „Никола Обретенов”
312 Русе Русе Средно училище „Васил Левски“
313 Русе Русе Средно училище с преподаване на немски език „Фридрих Шилер”
314 Сливо поле Ряхово Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
315 Главиница Стефан Караджа Основно училище „Отец Паисий“
316 Силистра Силистра Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
317 Силистра Силистра Природоматематическа гимназия „Св. Климент Охридски”
318 Силистра Силистра Спортно училище ”Дръстър”
319 Тутракан Тутракан Средно училище „Йордан Йовков“
320 Сливен Желю войвода Основно училище „Д-р Петър Берон”
321 Сливен Самуилово Основно училище „Христо Ботев“
322 Сливен Селиминово Основно училище „Хаджи Димитър“
323 Сливен Сливен Национална художествена гимназия „Димитър Добрович”
324 Сливен Сливен Начално училище „Васил Левски“
325 Сливен Сливен Основно училище „Димитър Петров”
326 Сливен Сливен Основно училище „Панайот Хитов”
327 Сливен Сливен Професионална гимназия по кономика „Професор доктор Димитър Табаков”
328 Сливен Сливен Средно училище „Константин Константинов”
329 Сливен Сливен Средно училище „Йордан Йовков”
330 Твърдица Сборище Основно училище „Никола Прокопиев”
331 Девин Грохотно Основно училище „Гео Милев“
332 Девин Девин Професионална гимназия по електротехника „А.С. Попов“ гр. Девин
333 Златоград Старцево Средно училище „Св. княз Борис I“
334 Мадан Мадан Средно училище „Отец Паисий”
335 Неделино Неделино Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
336 Рудозем Рудозем Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
337 Смолян Смолян Езикова гимназия „Иван Вазов”
338 Смолян Смолян Основно училище „Стою Шишков“
339 Смолян Смолян Основно училище ,,Юрий Гагарин“
340 Смолян Смолян Основно училище „Иван Вазов”
341 Смолян Смолян Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
342 Смолян Търън Основно училище „Стою Шишков”
343 Мирково Мирково Основно училище „Георги Бенковски“
344 Ботевград Ботевград Основно училище „Н. Й. Вапцаров”
345 Ботевград Ботевград Професионална гимназия по техника и мениджмънт „Васил Левски”
346 Ботевград Ботевград Профилирана природо-математическа гимназия „Акад. проф. д-р Асен Златаров”
347 Ботевград Скравена Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
348 Горна Малина Горна Малина Средно училище „Христо Ботев”
349 Горна Малина Долно Камарци Основно училище „Отец Паисий”
350 Етрополе Етрополе Основно училище „Христо Ботев”
351 Златица Златица Средно училище „Свети Паисий Хилендарски“
352 Ихтиман Вакарел Обединено училище „Христо Смирненски”
353 Копривщица Копривщица Средно училище „Любен Каравелов”
354 Костенец Костенец Средно училище „Св. Климент Охридски”
355 Костинброд Костинброд Второ основно училище „Васил Левски”
356 Костинброд Костинброд Първо основно училище „Васил Левски”
357 Пирдоп Пирдоп Професионална гимназия по механаноелектротехника
358 Правец Правец Основно училище „Васил Левски”
359 Самоков Самоков Обединено училище „Неофит Рилски“
360 Самоков Самоков Основно училище „Митрополит Авксентий Велешки”
361 Самоков Самоков Професионална гимназия по туризъм
362 Самоков Самоков Средно училище „Отец Паисий“
363 Сливница Алдомировци Обединено училище „Иван Вазов”
364 Столична Владая 86 Основно училище „Св. Климент Охридски”
365 Столична Железница 191 Основно училище „Отец Паисий”
366 Столична Нови Искър 170 Средно училище „Васил Левски“
367 Столична София 1 Средно училище „Пенчо П. Славейков”
368 Столична София 104 основно училище „Захари Стоянов”
369 Столична София 105 Средно училище „Атанас Далчев”
370 Столична София 108 Средно училище „Никола Беловеждов”
371 Столична София 11 Основно училище „Св. Пимен Зографски”
372 Столична София 120 Основно училище „Георги Сава Раковски”
373 Столична София 122 Основно училище „Николай Лилиев”
374 Столична София 125 Средно училище „Боян Пенев” с изучаване на чужди езици
375 Столична София 131 Средно училище „Климент Аркадиевич Тимирязев”
376 Столична София 133 Средно училище „А. С. Пушкин”
377 Столична София 134 Средно училище „Димчо Дебелянов”
378 Столична София 136 Основно училище „Любен Каравелов”
379 Столична София 138 Средно училище за западни и източни езици „Проф. Васил Златарски”
380 Столична София 139 Основно училище „Захарий Круша”
381 Столична София 140 Средно училище „Иван Богоров”
382 Столична София 141 Основно училище „Народни будители”
383 Столична София 142 Основно училище „Веселин Ханчев“
384 Столична София 144 Средно училище „Народни будители”
385 Столична София 149 Средно училище „Иван Хаджийски”
386 Столична София 15 Средно училище „Aдам Мицкевич”
387 Столична София 150 Основно училище „Цар Симеон Първи“
388 Столична София 156 Основно училище „Васил Левски”
389 Столична София 159 Основно училище „Васил Левски”
390 Столична София 16 Основно училище „Райко Жинзифов”
391 Столична София 18 Средно училище „Уилям Гладстон”
392 Столична София 19 Средно училище „Елин Пелин”
393 Столична София 2 Средно училище „Академик Емилиян Станев”
394 Столична София 20 Основно училище „Тодор Минков”
395 Столична София 23 Средно училище „Фредерик Жолио-Кюри”
396 Столична София 32 Средно училище с изучаване на чужди езици „Св. Климент Охридски”
397 Столична София 36 Средно училище „Максим Горки”
398 Столична София 37. Средно училище „Райна Княгиня“
399 Столична София 4 Основно училище „Професор Джон Атанасов“
400 Столична София 40 Средно училище „Луи Пастьор”
401 Столична София 43.Основно училище „Христо Смирненски“
402 Столична София 44. Средно училище „Неофит Бозвели“
403 Столична София 48 Основно училище „Йосиф Ковачев”
404 Столична София 51 Средно училище „Елисавета Багряна”
405 Столична София 54.Средно училище „Св. Иван Рилски“
406 Столична София 68 Средно училище „Акад. Никола Обрешков“
407 Столична София 69 Средно училище „Димитър Маринов“
408 Столична София 75 Основно училище „Тодор Каблешков”
409 Столична София 79 Средно училище „Индира Ганди”
410 Столична София 8. Средно училище „Васил Левски“
411 Столична София 81 Средно училище „Виктор Юго”
412 Столична София 90 Средно училище „Генерал Хосе де Сан Мартин”
413 Столична София 96 Средно училище „Лев Николаевич Толстой”
414 Столична София 97 Средно училище „Братя Миладинови”
415 Столична София Американски колеж в София
416 Столична София Втора английска езикова гимназия „Томас Джеферсън”
417 Столична София Национална природо-математическа гимназия „Академик Любомир Чакалов”
418 Столична София Национална професионална гимназия по прецизна техника и оптика „М. В. Ломоносов”
419 Столична София Национална финансово-стопанска гимназия
420 Столична София Професионална гимназия по дизайн „Елисавета Вазова“
421 Столична София Професионална гимназия по електротехника и автоматика
422 Столична София Професионална гимназия по транспорт и енергетика “Хенри Форд”
423 Столична София Профилирана гимназия за изобразителни изкуства „Професор Николай Райнов”
424 Столична София Първа частна математическа гимназия
425 Столична София Специално училище за ученици с увреден слух „Проф. д-р Дечо. Денев”
426 Столична София Частна езикова гимназия „Проф. Иван Апостолов”
427 Столична София Частна немска гимназия „Ерих Кестнер”
428 Столична София Частна професионална гимназия по дигитални науки „СофтУни Светлина”
429 Столична София Частна профилирана гимназия с чуждоезиково обучение „Езиков свят”
430 Столична София Частно начално училище „Светилник”
431 Столична София Частно основно училище „Изгрев”
432 Столична София Частно основно училище „Светлина”
433 Столична София Частно средно езиково училище „Британика”
434 Столична София Частно средно училище „Българско школо“
435 Столична София Частно средно училище „Дружба” – София
436 Столична София Частно средно училище „Петко Р. Славейков”
437 Столична София Частно средно училище „Рьорих”
438 Столична София Частно средно училище „Увекинд”
439 Столична София Частно средно училище „Цар Симеон Велики”
440 Столична София Частно средно училище по изкуства и чужди езици „Артис”
441 Столична София Частно средно училище с немски език ”Веда”
442 Столична София Професионална гимназия по селско стопанство „БУЗЕМА”
443 Столична София Софийска професионална гимназия „Княгиня Евдокия”
444 Гълъбово Гълъбово Професионална гимназия по енергетика и електротехника
445 Гълъбово Гълъбово Средно училище „Васил Левски”
446 Казанлък Казанлък Основно училище „Георги Кирков“
447 Казанлък Казанлък Основно училище „Св. Паисий Хилендарски“
448 Казанлък Казанлък Професионална гимназия „Иван Хаджиенов“
449 Казанлък Казанлък Професионална гимназия по лека промишленост и туризъм
450 Казанлък Казанлък Профилирана хуманитарна гимназия „Св. Св. Кирил и Методий”
451 Казанлък Казанлък Средно училище „Екзарх Антим І ”
452 Казанлък Кънчево Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“
453 Николаево Николаево Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
454 Опан Опан Средно училище „Христо Ботев“
455 Павел баня Търничени Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“
456 Павел баня Александрово Основно училище „Васил Левски”
457 Раднево Раднево Второ основно училище „Св. П. Хилендарски“
458 Раднево Раднево Средно училище „Гео Милев”
459 Стара Загора Стара Загора Второ основно училище „Петко Рачов Славейков”
460 Стара Загора Стара Загора Гимназия с преподаване на чужди езици „Ромен Ролан”
461 Стара Загора Стара Загора Дванадесето основно училище „Стефан Карадажа”
462 Стара Загора Стара Загора Национална професионална гимназия по ветеринарна медицина „Иван Павлов”
463 Стара Загора Стара Загора Основно училише „Кольо Ганчев”
464 Стара Загора Стара Загора Основно училище „Георги Райчев”
465 Стара Загора Стара Загора Основно училище „Кирил Христов“
466 Стара Загора Стара Загора Пето основно училище „Митьо Станев”
467 Стара Загора Стара Загора Професионална гимназия по механотехника и транспорт „Н. Й. Вапцаров”
468 Стара Загора Стара Загора Професионална гимназия по компютърни науки и математически анализи „Проф.Минко Балкански“
469 Стара Загора Стара Загора Профилирана природоматематическа гимназия „Гео Милев“
470 Стара Загора Стара Загора Средно училище „Христо Смирненски”
471 Стара Загора Стара Загора Шесто основно училище „Св. Никола”
472 Чирпан Чирпан Начално училище „Св. Климент Охридски”
473 Чирпан Чирпан Професионална гимназия по селско стопанство
474 Омуртаг Омуртаг Професионална гимназия по транспорт и лека промишленост
475 Попово Попово Основно училище „Св. Климент Охридски”
476 Попово Попово Професионална гимназия по селско стопанство „Никола Пушкаров”
477 Попово Попово Професионална гимназия по техника и лека промишленост
478 Попово Попово Профилирана гимназия „Христо Ботев“
479 Търговище Търговище Първо средно училище „Свети Седмочисленици“
480 Димитровград Димитровград Основно училище „Пенчо Славейков”
481 Димитровград Димитровград Природо-математическа гимназия със засилено изучаване на чужди езици „Иван Вазов”
482 Димитровград Димитровград Професионална гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“
483 Ивайловград Свирачи Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий”
484 Свиленград Свиленград Първо основно училище „Иван Вазов“
485 Харманли Харманли Основно училище „Иван Вазов”
486 Хасково Хасково Езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров”
487 Хасково Хасково Основно училище „Св. Иван Рилски”
488 Хасково Хасково Основно училище „Св. Климент Охридски”
489 Хасково Хасково Основно училище „Шандор Петьофи”
490 Хасково Хасково Природо-математическа гимназия „Академик Боян Петканчин”
491 Хасково Хасково Професионална гимназия по дървообработване и строителство ”Цар Иван Асен ІІ”
492 Хасково Хасково Професионална гимназия по транспорт и аграрни технологии „Н. Й. Вапцаров”
493 Хасково Хасково Професионална гимназия по туризъм ”Александър Паскалев”
494 Върбица Върбица Средно училище „Св. Паисий Хилендарски”
495 Никола Козлево Никола Козлево Средно училище „Цанко Бакалов Церковски”
496 Нови пазар Нови пазар Професионална гимназия по химични технологии и дизайн „Проф. д-р Асен Златаров”
497 Нови пазар Нови пазар Средно училище ”Хан Исперих”
498 Шумен Градище Основно училище „Васил Левски”
499 Шумен Мадара Основно училище „Панайот Волов“
500 Шумен Шумен Профилирана природоматематическа гимназия „Нанчо Попович”
501 Шумен Шумен Средно училище „Йоан Екзарх Български”
502 Шумен Шумен Трето основно училище ”Димитър Благоев”
503 Елхово Елхово Профилирана гимназия „Св. Климент Охридски“
504 Тунджа Скалица Средно училище „Св. Паисий Хилендарски”
505 Ямбол Ямбол Езикова гимназия „Васил Карагьозов”
506 Ямбол Ямбол Начално училище „Св. Св. Кирил и Методий”
507 Ямбол Ямбол Обединено училище „Доктор Петър Берон”
508 Ямбол Ямбол Основно училище „Николай Петрини“
509 Ямбол Ямбол Основно училище „П.Р.Славейков“
510 Ямбол Ямбол Професионална гимназия по хранителни технологии и туризъм

admin

0897 921 381

admin has 64 posts and counting. See all posts by admin

Вашият коментар