Средни училища (I – XII кл.)

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Средно училище ,,Св. Паисий Хилендарски“ Абланица Благоевград Общинско
Средно училище „Неофит Рилски“ Банско Благоевград Общинско

Средно училище „Св.Св.Кирил и Методий“
Белица Благоевград Общинско
Седмо средно училище „Кузман Шапкарев“ Благоевград Благоевград Общинско
Средно училище с изучаване на чужди езици „Свети Климент Охридски“ Благоевград Благоевград Общинско
Осмо средно училище „Арсени Костенцев“ Благоевград Благоевград Общинско
Средно училище „Иван Вазов“ Благоевград Благоевград Общинско
Пето средно училище „Георги Измирлиев“ Благоевград Благоевград Общинско
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Брезница Благоевград Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Вълкосел Благоевград Общинско
Средно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Гърмен Благоевград Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Коларово Благоевград Общинско
Средно училище „Христо Смирненски“ Кочан Благоевград Общинско
Средно училище „Св.Паисий Хилендарски“ Кресна Благоевград Общинско
Средно училище „Св.св.Кирил и Методий“ Крупник Благоевград Общинско
Средно училище „Св. Паисий Хилендарски“ Микрево Благоевград Общинско

Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“
Петрич Благоевград Общинско
Профилирана гимназия „Пейо Крачолов Яворов“ Петрич Благоевград Общинско
Средно училище „Антон Попов“ Петрич Благоевград Общинско
Средно училище „Св.Паисий Хилендарски“ Първомай Благоевград Общинско
Средно училище „Братя Петър и Иван Каназиреви“ Разлог Благоевград Общинско
Средно училище „Йордан Йовков“ Рибново Благоевград Общинско
Профилирана гимназия „Яне Сандански“ Сандански Благоевград Общинско
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Сатовча Благоевград Общинско
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Симитли Благоевград Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Слащен Благоевград Общинско
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Хаджидимово Благоевград Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „СВЕТИ СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ Якоруда Благоевград Общинско
ОБЛАСТ БУРГАС
Средно училище „Христо Ботев“ Айтос Бургас Общинско
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Айтос Бургас Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Бургас Бургас Общинско
Средно училище „Иван Вазов“ Бургас Бургас Общинско

Средно училище “ Йордан Йовков“
Бургас Бургас Общинско
Средно училище „Епископ Константин Преславски“ Бургас Бургас Общинско
Средно училище „Димчо Дебелянов“ Бургас Бургас Общинско
Средно училище ,,Добри Чинтулов“ Бургас Бургас Общинско
Средно училище „Константин Петканов“ Бургас Бургас Общинско
Средно училище „Петко Росен“ Бургас Бургас Общинско
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Бургас Бургас Общинско
Вечерно средно училище “ Захари Стоянов“ Бургас Бургас Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Камено Бургас Общинско
Средно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Карнобат Бургас Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Карнобат Бургас Общинско
Средно Училище “ Отец Паисий“ Люляково Бургас Общинско
Средно училище“Васил Левски“ Малко Търново Бургас Общинско
Средно училище „Любен Каравелов“ Несебър Бургас Общинско
Средно училище „Иван Вазов“ Поморие Бургас Общинско
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Приморско Бургас Общинско
Средно училище „Елин Пелин“ Руен Бургас Общинско
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Созопол Бургас Общинско
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Средец Бургас Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Сунгурларе Бургас Общинско
Средно училище “ Димитър Полянов“ Трънак Бургас Общинско
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Царево Бургас Общинско
ОБЛАСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Средно училище „Емилиян Станев“ Велико Търново Велико Търново Общинско
Средно училище „Вела Благоева“ Велико Търново Велико Търново Общинско
Средно училище „Владимир Комаров“ Велико Търново Велико Търново Общинско
Средно училище „Георги Стойков Раковски“ Велико Търново Велико Търново Общинско
Средно училище „Георги Измирлиев“ Горна Оряховица Велико Търново Общинск
Средно училище „Вичо Грънчаров“ Горна Оряховица Велико Търново Общинско
Средно училище „Иван Николов Момчилов“ Елена Велико Търново Общинско
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Златарица Велико Търново Общинско
Средно училище „Св. Климент Охридски“ Камен Велико Търново Общинско
Средно училище „Максим Райкович“ Лясковец Велико Търново Общинско
Средно училище „Бачо Киро“ Павликени Велико Търново Общинско
Средно училище „Цанко Церковски“ Полски Тръмбеш Велико Търново Общинско
Средно училище „Цветан Радославов“ Свищов Велико Търново Общинско
Средно училище „Николай Катранов“ Свищов Велико Търново Общинско
Средно училище „Димитър Благоев“ Свищов Велико Търново Общинско
Средно училище „Ангел Каралийчев“ Стражица Велико Търново Общинско
Средно училище „Св. Климент Охридски“ Сухиндол Велико Търново Общинско
ОБЛАСТ ВАРНА
Частно средно училище „Юрий Гагарин“ Аврен Варна Частно
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Аксаково Варна Общинско
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Белослав Варна Общинско
Седмо средно училище „Найден Геров“ Варна Варна Общинско
Средно училище с езиково обучение „Ал. С. Пушкин“ Варна Варна Общинско
Средно училище „Гео Милев“ Варна Варна Общинско
Средно училище „Елин Пелин“ Варна Варна Общинско
Средно училище „Любен Каравелов“ Варна Варна Общинско
Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Варна Варна Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Варна Варна Общинско
Средно училище за хуманитарни науки и изкуства „Константин Преславски „ Варна Варна Общинско
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ“ Варна Варна Частно
Средно училище „Димчо Дебелянов“ Варна Варна Общинско
Средно училище „Неофит Бозвели“ Варна Варна Общинско
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „МЕЧТАТЕЛИ“ Варна Варна Частно
Средно училище „Христо Ботев“ Ветрино Варна Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Вълчи дол Варна Общинско
Среднo училище „Васил Левски“ Девня Варна Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Долни чифлик Варна Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Дългопол Варна Общинско
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Игнатиево Варна Общинско
Средно училище“Назъм Хикмет“ Медовец Варна Общинско
Средно училище „Димитър Благоев“ Провадия Варна Общинско
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Синдел Варна Общинско
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Суворово Варна Общинско
ОБЛАСТ ВИДИН
Средно училище „Христо Ботев“ Арчар Видин Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Белоградчик Видин Общинско
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Брегово Видин Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Видин Видин Общинско
Средно училище „Цар Симеон Велики“ Видин Видин Общинско
Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Видин Видин Общинско
Средно училище „Петко Рачов Славейков“ Видин Видин Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Грамада Видин Общинско
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Димово Видин Общинско
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Дреновец Видин Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Кула Видин Общинско
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Ново село Видин Общинско
Средно училище „Никола Й. Вапцаров“ Ружинци Видин Общинско
ОБЛАСТ ВРАЦА
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Бутан Враца Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Бяла Слатина Враца Общинско
Средно училище „Козма Тричков“ Враца Враца Общинско
Средно училище „Отец Паисий“ Враца Враца Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Враца Враца Общинско
Средно училище „Васил Кънчов“ Враца Враца Общинско
Средно училище „Никола Войводов“ Враца Враца Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Габаре Враца Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Галиче Враца Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Зверино Враца Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Козлодуй Враца Общинско
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Козлодуй Враца Общинско
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Криводол Враца Общинско
Средно училище „Иван Вазов“ Мездра Враца Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Оряхово Враца Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Роман Враца Общинско
Средно училище „Васил Воденичарски“ Хайредин Враца Общинско
ОБЛАСТ ГАБРОВО
Средно училище „Отец Паисий“ Габрово Габрово Общинско

Средно училище „Райчо Каролев“
Габрово Габрово Общинско
Средно училище „Максим Райкович“ Дряново Габрово Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АНГЕЛ КЪНЧЕВ“ Плачковци Габрово Държавно
Средно училище „Васил Левски“ Севлиево Габрово Общинско
Средно училище „Петко Рачев Славейков“ Трявна Габрово Общинско
ОБЛАСТ ДОБРИЧ
Средно училище „Христо Ботев“ Балчик Добрич Общинско
Средно училищe „Никола Йонков Вапцаров“ Генерал Тошево Добрич Общинско
Средно училище „Димитър Талев“ Добрич Добрич Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Добрич Добрич Общинско
Средно училище „Любен Каравелов“ Добрич Добрич Общинско
Средно училище „Петко Рачов Славейков“ Добрич Добрич Общинско
Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Добрич Добрич Общинско
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ С ПРОФИЛИРАНА ПОДГОТОВКА ПО ЧУЖДИ ЕЗИЦИ И МАТЕМАТИКА „ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ“ Добрич Добрич Частно
Средно училище „Стефан Караджа“ Каварна Добрич Общинско
Средно училище „Никола Вапцаров“ Карапелит Добрич Общинско
Средно училище „Христо Смирненски“ Крушари Добрич Общинско
Средно училище „Христо Смирненски“ Оброчище Добрич Общинско
Средно училище “ Йордан Йовков „ Тервел Добрич Общинско
Средно училище „Асен Златаров“ Шабла Добрич Общинско
ОБЛАСТ КЪРДЖАЛИ
Средно училище „Васил Левски“ Ардино Кърджали Общинско
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров „ Бенковски Кърджали Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Джебел Кърджали Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ОТЕЦ ПАИСИЙ“ Кирково Кърджали Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Крумовград Кърджали Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ “ ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ – МАЙСТОРА“ Кърджали Кърджали Общинско
Средно училище „Йордан Йовков“ Кърджали Кърджали Общинско
Средно училище „Отец Паисий“ с природоматематическа насоченост Кърджали Кърджали Общинско
Средно училище „Петко Рачов Славейков“ Кърджали Кърджали Общинско
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Момчилград Кърджали Общинско
Средно училище „Паисий Хилендарски“ Припек Кърджали Държавно
Средно училище „Христо Смирненски“ Черноочене Кърджали Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ “ ХРИСТО БОТЕВ „ Чорбаджийско Кърджали Общинско
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Средно училище „Христо Ботев“ Бобов дол Кюстендил Общинско
Средно езиково училище „Св. Паисий Хилендарски“ Дупница Кюстендил Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Дупница Кюстендил Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Кочериново Кюстендил Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Сапарева баня Кюстендил Общинско
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Средно училище „Васил Левски“ Априлци Ловеч Общинско
Средно училище „Бачо Киро“ Летница Ловеч Общинско
Средно училище „Тодор Кирков“ Ловеч Ловеч Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Ловеч Ловеч Общинско
Средно училище „Алеко Константинов“ Луковит Ловеч Общинско
Средно училище „Георги Бенковски“ Тетевен Ловеч Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Троян Ловеч Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Троян Ловеч Общинско
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Угърчин Ловеч Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Черни Осъм Ловеч Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Ябланица Ловеч Общинско
ОБЛАСТ МОНТАНА
Средно училище „Васил Левски“ Бойчиновци Монтана Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Брусарци Монтана Общинско
Средно училище „Иван Вазов“ Вършец Монтана Общинско
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Лехчево Монтана Общинско
Средно училище „Отец Паисий“ Лом Монтана Общинско
Средно училище „Димитър Маринов“ Лом Монтана Общинско
Средно училище „Отец Паисий“ Медковец Монтана Общинско
Второ средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Монтана Монтана Общинско
Пето средно училище „Христо Ботев“ Монтана Монтана Общинско
VII Средно училище „Йордан Радичков“ Монтана Монтана Общинско
Шесто средно училище „Отец Паисий“ Монтана Монтана Общинско
Средно училище „Д-р Петър Берон“ Якимово Монтана Общинско
ОБЛАСТ ПАЗАРДЖИК
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ – ЧАПАЙ“ Белово Пазарджик Общинско
Средно училище „Народни будители“ Брацигово Пазарджик Общинско
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Велинград Пазарджик Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Велинград Пазарджик Общинско
Средно училище „Методий Драгинов“ Драгиново Пазарджик Общинско
Средно училище „Кирил и Методий“ Нова махала Пазарджик Общинско
Средно училище „Димитър Гачев“ Пазарджик Пазарджик Общинско
Профилирана гимназия „Иван Сергеевич Аксаков“ Пазарджик Пазарджик Общинско
Средно училище „Георги Бенковски“ Пазарджик Пазарджик Общинско
Средно училище „Георги Брегов“ Пазарджик Пазарджик Общинско
Средно училище „Д-р Петър Берон“ Пазарджик Пазарджик Общинско
Средно училище „Нешо Бончев“ Панагюрище Пазарджик Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Пещера Пазарджик Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Ракитово Пазарджик Общинско
Средно училище „Христо Смирненски“ Света Петка Пазарджик Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Септември Пазарджик Общинско
Средно училище „Христо Смирненски“ Септември Пазарджик Общинско
Средно училище „Св.Св. Кирил и Методий“ Стрелча Пазарджик Общинско

Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
Сърница Пазарджик Общинско
ОБЛАСТ ПЕРНИК
Средно училище „Васил Левски“ Брезник Перник Общинско
Средно училище „Свeти Свети Кирил и Методий“ Земен Перник Общинско
Пето средно училище „Петко Рачов Славейков“ Перник Перник Общинско
VI Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий „ Перник Перник Общинско
СУ с разширено изучаване на чужди езици „Д-р Петър Берон“ Перник Перник Общинско
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Радомир Перник Общинско
Средно училище „Гео Милев“ Трън Перник Общинско
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Средно училище „Димчо Дебелянов“ Белене Плевен Общинско
Средно училище „Асен Златаров“ Гиген Плевен Общинско
Средно училище „Христо Смирненски“ Гулянци Плевен Общинско
Средно училище „Васил Априлов“ Долна Митрополия Плевен Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Долни Дъбник Плевен Общинско
Средно училище „Христо Смирненски“ Искър Плевен Общинско
Средно училище „Неофит Рилски“ Кнежа Плевен Общинско
Средно училище “ Христо Смирненски“ Койнаре Плевен Общинско
Средно училище „Крум Попов“ Левски Плевен Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Никопол Плевен Общинско
Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици Плевен Плевен Общинско
Средно училище „Анастасия Димитрова“ Плевен Плевен Общинско
Средно училище „Стоян Заимов“ Плевен Плевен Общинско
Средно училище “ ИВАН ВАЗОВ „ Плевен Плевен Общинско
Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Плевен Плевен Общинско
Средно училище „Христо Смирненски“ Плевен Плевен Общинско
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Пордим Плевен Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Славяново Плевен Общинско
Средно училище „Евлоги Георгиев“ Тръстеник Плевен Общинско
Средно училище „Д-р Петър Берон“ Червен бряг Плевен Общинско
ОБЛАСТ ПЛОВДИВ
Средно училище „Свети княз Борис I” Асеновград Пловдив Общинско
Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Асеновград Пловдив Общинско
Средно училище „Христо Смирненски“ Брезово Пловдив Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Калофер Пловдив Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Карлово Пловдив Общинско
Средно училище „Христо Проданов“ Карлово Пловдив Общинско
Средно училище „Петко Рачов Славейков“ Кричим Пловдив Общинско
Средно училище „Отец Паисий“ Куклен Пловдив Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Лъки Пловдив Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Маноле Пловдив Общинско
Частно средно бизнес училище „Талантите“ Пловдив Пловдив Частно
Средно училище „Любен Каравелов“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище “ СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ „ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Свети Патриарх Евтимий“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Цар Симеон Велики“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Найден Геров“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Симон Боливар“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Никола Вапцаров“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Христо Груев Данов“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Братя Миладинови“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище “ Константин Величков „ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Свети Константин – Кирил Философ“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Димитър Матевски“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Свети Седмочисленици“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Свети Софроний Врачански“ Пловдив Пловдив Общинско
Средно училище „Черноризец Храбър“ Пловдив Пловдив Общинско
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ДРУЖБА“ – ГР. ПЛОВДИВ Пловдив Пловдив Частно
ЧАСТНА ПРОФИЛИРАНА ГИМНАЗИЯ „ЕДМЪНД БЪРК“ Пловдив Пловдив Частно
Средно училище „Проф. д-р Асен Златаров“ Първомай Пловдив Общинско
Средно училище „Иван Вазов“ Сопот Пловдив Общинско
Средно училище Отец Паисий Стамболийски Пловдив Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Съединение Пловдив Общинско
Средно училище „Христо Смирненски“ Хисаря Пловдив Общинско
ОБЛАСТ РАЗГРАД
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Завет Разград Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Кубрат Разград Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Лозница Разград Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Разград Разград Общинско
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Самуил Разград Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Цар Калоян Разград Общинско
ОБЛАСТ РУСЕ
Средно училище „Панайот Волов“ Бяла Русе Общинско
Средно училище „Васил Левски“ с професионални паралелки Ветово Русе Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Глоджево Русе Общинско
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Две могили Русе Общинско
Математическа гимназия „Баба Тонка“ Русе Русе Общинско
СУ за европейски езици „Свети Константин-Кирил Философ“ Русе Русе Общинско
Средно училище с преподаване на немски език „Фридрих Шилер“ Русе Русе Общинско
Средно училище „Йордан Йовков“ Русе Русе Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Русе Русе Общинско
Средно училище „Възраждане“ Русе Русе Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Русе Русе Общинско
Първо частно средно училище „Леонардо да Винчи“ Русе Русе Частно
Средно училище „Св.Паисий Хилендарски“ Сливо поле Русе Общинско
ОБЛАСТ СИЛИСТРА
Средно училище „Васил Левски“ Главиница Силистра Общинско
Средно училище “ Васил Левски“ Дулово Силистра Общинско
Средно училище „Йордан Йовков“ Окорш Силистра Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Паисиево Силистра Общинско
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Силистра Силистра Общинско
Средно училище „Йордан Йовков“ Тутракан Силистра Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Тутракан Силистра Общинско
ОБЛАСТ СЛИВЕН
Средно училище „Георги Стойков Раковски“ Котел Сливен Общинско
Средно училище „Иван Вазов“ Нова Загора Сливен Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Нова Загора Сливен Общинско
Средно училище „Хаджи Мина Пашов“ Сливен Сливен Общинско
Средно училище “ Пейо Крачолов Яворов „ Сливен Сливен Общинско
Средно училище „Йордан Йовков“ Сливен Сливен Общинско
Средно училище „Константин Константинов“ Сливен Сливен Общинско
Средно училище „Неофит Рилски“ Твърдица Сливен Общинско
Средно училище „Георги Алексиев Каравелов“ Шивачево Сливен Общинско
ОБЛАСТ СМОЛЯН
Средно училище „Христо Ботев“ Баните Смолян Общинско
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Борино Смолян Общинско
Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Върбина Смолян Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Девин Смолян Общинско
Средно училище „Димитър Благоев“ Доспат Смолян Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АНТИМ І“ Златоград Смолян Общинско
Средно училище „Отец Паисий“ Мадан Смолян Общинско
Средно училище “ Свети Свети Кирил и Методий“ Неделино Смолян Общинско
Средно училище „Свети свети Кирил и Методий” Рудозем Смолян Общинско
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Смолян Смолян Общинско
Средно училище „Отец Паисий“ Смолян Смолян Общинско
Средно училище „Свети княз Борис I“ Старцево Смолян Общинско
Средно Училище „Васил Дечев“ Чепеларе Смолян Общинско
Спортно училище „Олимпийски надежди“ Чепеларе Смолян Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Чепинци Смолян Общинско
ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД
78. Средно училище „Христо Смирненски“ Банкя София – град Общинско
192 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Бистрица София – град Общинско
117. Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Бухово София – град Общинско
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ЦАР СИМЕОН ВЕЛИКИ“ Иваняне София – град Частно
71 Средно училище „Пейо Яворов“ Казичене София – град Общинско
ПРОФИЛ „АБРАХАМ ЛИНКЪЛН“ Лозен София – град Частно
Частно средно училище „Константин-Кирил Философ“ София София – град Частно
2 средно училище „Академик Емилиян Станев „ София София – град Общинско
26 Средно училище „Йордан Йовков“ София София – град Общинско
Частно профилирано средно училище „Свети Наум“ София София – град Частно
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „РЬОРИХ“ София София – град Частно
ЧАСТНО СРЕДНО ЕЗИКОВО УЧИЛИЩЕ „БРИТАНИКА“ София София – град Частно
Частно средно училище „Свети Георги“ София София – град Частно

ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ПРОФЕСОР НИКОЛАЙ РАЙНОВ“
София София – град Частно
Частно средно училище „Евлоги и Христо Георгиеви“ София София – град Частно
74 СУ „ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ“ София София – град Общинско
140. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ИВАН БОГОРОВ“ София София – град Общинско
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ДРУЖБА“ – СОФИЯ София София – град Частно
18 Средно училище „Уилям Гладстон“ София София – град Общинско
30 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „БРАТЯ МИЛАДИНОВИ“ София София – град Общинско
32. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ С ИЗУЧАВАНЕ НА ЧУЖДИ ЕЗИЦИ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ София София – град Общинско
134. средно училище „Димчо Дебелянов“ София София – град Държавно
5. Вечерно средно училище „Пеньо Пенев“ София София – град Общинско
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ С НЕМСКИ ЕЗИК „ВЕДА“ София София – град Частно
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „КРАЛИЦА СОФИЯ ИСПАНСКА“ София София – град Частно
105. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АТАНАС ДАЛЧЕВ“ София София – град Общинско
119 Средно училище „Академик Михаил Арнаудов“ София София – град Общинско
Трето средно училище „Марин Дринов“ София София – град Общинско
113 СУ „САВА ФИЛАРЕТОВ“ София София – град Общинско
68 Средно училище „Академик Никола Обрешков“ София София – град Общинско
69 Средно училище „Димитър Маринов“ София София – град Общинско
108 Средно училище „Никола Беловеждов“ София София – град Общинско
17 СУ „Дамян Груев“ с ранно чуждоезиково обучение София София – град Общинско
28 Средно училище „Алеко Константинов“ София София – град Общинско
123 Средно училищe „Стефан Стамболов“ София София – град Общинско
135 средно училище „Ян Амос Коменски“ София София – град Общинско
Частно средно училище „Орфей“ София София – град Частно
19 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ЕЛИН ПЕЛИН“ София София – град Общинско
36 Средно училище „Максим Горки“ София София – град Общинско
51 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА“ София София – град Общинско
132. Средно училище „Ваня Войнова“ София София – град Общинско
ЧАСТНО ЕЗИКОВО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ДОРИС ТЕНЕДИ“ София София – град Частно
85 Средно училище „Отец Паисий“ София София – град Общинско
21 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ София София – град Общинско
35. СРЕДНО ЕЗИКОВО УЧИЛИЩЕ „ДОБРИ ВОЙНИКОВ“ София София – град Общинско
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „БЪЛГАРСКО ШКОЛО“ София София – град Частно
ЧАСТНО СРЕДНО ЕЗИКОВО УЧИЛИЩЕ „ГАЛИНА СЕРГЕЕВНА УЛАНОВА“ София София – град Частно
27. Средно училище „Акад. Георги Караславов“ София София – град Общинско
37. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „РАЙНА КНЯГИНЯ“ София София – град Общинско
40 Средно училище „Луи Пастьор“ София София – град Общинско
56. Средно училище „Професор Константин Иречек“ София София – град Общинско
79 средно училище „Индира Ганди“ София София – град Общинско
90 Средно училище „Генерал Хосе де Сан Мартин“ София София – град Общинско
96. Средно училище „Лев Николаевич Толстой“ София София – град Общинско
97 Средно училище „Братя Миладинови“ София София – град Общинско
137 средно училище „Ангел Кънчев“ София София – град Общинско
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ София София – град Частно
10 Средно училище “ ТЕОДOР TРАЯНОВ „ София София – град Общинско
39 Средно училище „Петър Динеков“ София София – град Общинско
81. Средно училище „Виктор Юго“ София София – град Общинско
118 Средно училище „Академик Людмил Стоянов“ София София – град Общинско
125 СУ с изучаване на чужди езици „Боян Пенев“ София София – град Общинско
128 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АЛБЕРТ АЙНЩАЙН“ София София – град Общинско
131 СУ „Климент Аркадиевич Тимирязев“ София София – град Общинско
144 Средно училище „Народни будители“ София София – град Общинско
Частно средно училище с ранно чуждоезиково обучение „ЕСПА“ София София – град Частно
15 Средно училище “ Адам Мицкевич“ София София – град Общинско
54 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „Свети ИВАН РИЛСКИ“ София София – град Общинско
101 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „БАЧО КИРО“ София София – град Общинско
170 Средно училище „Васил Левски“ София София – град Общинско
1 Средно училище „Пенчо П. Славейков“ София София – град Общинско
IV Сменно-вечерна гимназия “ Отец Паисий „ София София – град Общинско
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „УВЕКИНД“ София София – град Частно
66 Средно училище „Филип Станиславов“ София София – град Общинско
88 Средно училище „Димитър Попниколов“ София София – град Общинско
149 Средно училище ,,Иван Хаджийски“ София София – град Общинско
НАЦИОНАЛНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „СОФИЯ“ София София – град Държавно
24 Средно училище „П.К.Яворов“ София София – град Общинско
44. Средно училище „Неофит Бозвели“ София София – град Общинско
95 СУ „Проф. Иван Шишманов“ София София – град Общинско
130 Средно училище „Стефан Караджа“ София София – град Общинско
14 средно училище „Проф. д-р Асен Златаров“ София София – град Общинско
29. Средно училище „Кузман Шапкарев“ София София – град Общинско
23 Средно общообразователно училище „Фредерик Жолио-Кюри“ София София – град Общинско
31 Средно училище за чужди езици и мениджмънт „Иван Вазов“ София София – град Общинско
93-то Средно училище „Александър Теодоров – Балан“ София София – град Общинско
94 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „Димитър Страшимиров“ София София – град Общинско
138 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ за западни и източни езици „ПРОФ. ВАСИЛ ЗЛАТАРСКИ“ София София – град Общинско
7. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „СВ. СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ“ София София – град Общинско
12 Средно училище “ Цар Иван Асен II“ София София – град Общинско
127 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „Иван Николаевич Денкоглу“ София София – град Общинско
133 Средно училище „А. С. Пушкин” София София – град Общинско
8. Средно училище „Васил Левски“ София София – град Общинско
55 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ПЕТКО КАРАВЕЛОВ“ София София – град Общинско
22 Средно езиково училище „Георги Стойков Раковски“ София София – град Общинско
47 СУ „Христо Г. Данов“ София София – град Общинско
73.СУ с преподаване на чужди езици „Владислав Граматик“ София София – град Общинско
121 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ГЕОРГИ ИЗМИРЛИЕВ“ София София – град Общинско
Частно средно училище по изкуства и чужди езици „Артис“ София София – град Частно
ОБЛАСТ СОФИЯ
Средно училище „Летец Христо Топракчиев“ Божурище София – област Общинско
Средно училище „Проф. д-р Асен Златаров“ Годеч София – област Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Горна Малина София – област Общинско
Средно училище „Неофит Рилски“ Долна баня София – област Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Драгоман София – област Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Елин Пелин София – област Общинско
Средно училище „Христо Ясенов“ Етрополе София – област Общинско
Средно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Златица София – област Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Ихтиман София – област Общинско
Средно училище „Любен Каравелов“ Копривщица София – област Общинско
Средно Училище „Св. Климент Охридски“ Костенец София – област Общинско
Средно училище „Д-р Петър Берон“ Костинброд София – област Общинско
Средно училище „Саво Ценов Савов“ Пирдоп София – област Общинско
Средно училище „Отец Паисий“ Самоков София – област Общинско
Средно училище „Иван Вазов“ Своге София – област Общинско
Средно училище ,,Св.Св.Кирил и Методий“ Сливница София – област Общинско
ОБЛАСТ СТАРА ЗАГОРА
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Братя Даскалови Стара Загора Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО СМИРНЕНСКИ“ Гурково Стара Загора Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Гълъбово Стара Загора Общинско
Профилирана гимназия “ Академик Петко Стайнов“ Казанлък Стара Загора Общинско
Средно училище „Екзарх Антим І „ Казанлък Стара Загора Общинско
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „НОВ ВЕК“ Кирилово Стара Загора Частно
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Павел баня Стара Загора Общинско
Средно училище „Гео Милев“ Раднево Стара Загора Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ЖЕЛЕЗНИК“ Стара Загора Стара Загора Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ Стара Загора Стара Загора Общинско
Средно училище „Христо Смирненски“ Стара Загора Стара Загора Общинско
Средно училище „Максим Горки“ Стара Загора Стара Загора Общинско
Средно училище „Иван Вазов“ Стара Загора Стара Загора Общинско
Вечерно СУ „Захари Стоянов“ Стара Загора Стара Загора Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Стара Загора Стара Загора Общинско
Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Чирпан Стара Загора Общинско
ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Антоново Търговище Общинско
Профилирана гимназия „Симеон Велчев“ Омуртаг Търговище Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Опака Търговище Общинско
Първо средно училище „Свети Седмочисленици“ Търговище Търговище Общинско
Второ средно училище „Професор Никола Маринов“ Търговище Търговище Общинско
ОБЛАСТ ХАСКОВО
Основно училище „Васил Левски“ Димитровград Хасково Общинско
Средно училище „Любен Каравелов“ Димитровград Хасково Общинско
Средно училище „Христо Ботев“ Ивайловград Хасково Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Караманци Хасково Общинско
Средно училище „Желязко Терпешев“ Любимец Хасково Общинско
Средно училище „Димитър Маджаров“ Маджарово Хасково Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ“ Минерални бани Хасково Общинско
Средно училище „Д-р Петър Берон“ Свиленград Хасково Общинско
Средно училище „Свети Климент Охридски“ Симеоновград Хасково Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ “ СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ „ Стамболово Хасково Общинско
Средно училище „Д-р Петър Берон“ Тополовград Хасково Общинско
Средно училище „Неофит Рилски“ Харманли Хасково Общинско
Средно училище “ Васил Левски“ Хасково Хасково Общинско
Средно училище „Св.Паисий Хилендарски“ Хасково Хасково Общинско
ОБЛАСТ ШУМЕН
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР“ Велики Преслав Шумен Общинско
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Венец Шумен Общинско
Средно училище „Св. Паисий Хилендарски“ Върбица Шумен Общинско
Средно училище „Георги Стойков Раковски“ Каолиново Шумен Общинско
Средно училище „Панайот Волов“ Каспичан Шумен Общинско
Средно училище „Цанко Бакалов Церковски“ Никола Козлево Шумен Общинско
Средно училище „Васил Левски“ Нови пазар Шумен Общинско
Средно училище „Хан Исперих“ Нови пазар Шумен Общинско
Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Смядово Шумен Общинско
Средно училище „Д-р Петър Берон“ Хитрино Шумен Общинско
Средно училище „Панайот Волов“ Шумен Шумен Общинско
Средно училище „Трайко Симеонов“ Шумен Шумен Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ЙОАН ЕКЗАРХ БЪЛГАРСКИ“ Шумен Шумен Общинско
Средно училище „Сава Доброплодни“ Шумен Шумен Общинско
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ Шумен Шумен Общинско
ОБЛАСТ ЯМБОЛ
Средно училище „Св. Климент Охридски“ Ямбол Ямбол Общинско
Средно училище „Д-р Петър Берон“ Болярово Ямбол Общинско
Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Стралджа Ямбол Общинско
Средно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Скалица Ямбол Общинско
Българско средно общообразователно училище „Христо Ботев“ Братислава в чужбина Държавно
Българско средно общообразователно училище „Д-р Петър Берон“ Прага в чужбина Държавно
Kъм местата за лишаване от свобода
Средно училище „Мито Орозов“ Враца Враца Държавно
Средно училище „Доктор Петър Берон“ Бобов дол Кюстендил Държавно
Средно училище „Димитър Митев“ Ловеч Ловеч Държавно
Средно училищe „Св.cв. Кирил и Методий“ Враца Враца Държавно
Средно училище „Аргира Жечкова“ Сливен Сливен Държавно
Средно училище „Св. Иван Рилски“ София София – град Държавно
Средно училище „Поп Минчо Кънчев“ при Затвора гр. Стара Загора Стара Загора Стара Загора Държавно

admin

Уроци по математика за ученици от 1-12 клас. 0895 588 958

admin has 35 posts and counting. See all posts by admin

Вашият коментар