Основни училища (I – VII кл.)

ОТ ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Второ основно училище „Димитър Благоев“ Благоевград Благоевград
Четвърто основно училище“ Димчо Дебелянов“ Благоевград Благоевград
Единадесето основно училище „Христо Ботев“ Благоевград Благоевград
Трето основно училище „Димитър Талев“ Благоевград Благоевград
Девето основно училище “ Пейо Крачолов Яворов“
Благоевград Благоевград
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Места Благоевград
Второ основно училище „Христо Смирненски“ Сандански Благоевград
       Основно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Огняново Благоевград
Основно училище “ Св. Паисий Хилендарски“ Горно Дряново Благоевград
Основно училище“Димитър Талев“ Хвостяне Благоевград

Първо основно училище
„Св. Св. Кирил и Методий“
Гоце Делчев Благоевград
Второ основно училище „Гоце Делчев“ Гоце Делчев Благоевград
Трето основно училище „Братя Миладинови“ Гоце Делчев Благоевград
Основно училище „Христо Ботев“ Мусомища Благоевград
Основно училище „Св. Климент Охридски“ Борово Благоевград
Основно училище “ Иван Вазов“ Буково Благоевград
Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Баничан Благоевград
Основно училище „Никола Парапунов“ Разлог Благоевград
Основно училище „Св. Паисий Хилендарски“ Баня Благоевград
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Бачево Благоевград
Основно училище „Неофит Рилски“ Горно Драглище Благоевград
Основно училище“Братя Миладинови“ Елешница Благоевград
Основно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Скрът Благоевград
Първо основно училище „Кочо Мавродиев“ Петрич Благоевград
Трето основно училище „Гоце Делчев“ Петрич Благоевград
Четвърто основно училище“Христо Смирненски“ Петрич Благоевград
Основно Училище „Екзарх Йосиф“ Михнево Благоевград
Основно училище „Св.св. Кирил и Методий“ Рупите Благоевград
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Марикостиново Благоевград
Основно училище „Св.Св. Кирил и Методий“ Кулата Благоевград
Основно училище „Христо Ботев“ Беласица Благоевград
Основно училище „Св.Св. Кирил и Методий“ Кавракирово Благоевград
Основно училище „Братя Миладинови“ Кърналово Благоевград
Първо основно училище „Свети Климент Охридски“ Сандански Благоевград
Трето основно училище „Христо Ботев“ Сандански Благоевград
Четвърто основно училище “ Св. Св. Козма и Дамян „ Сандански Благоевград
Основно училище „Братя Миладинови“ Склаве Благоевград
Основно училище „Св.СвКирил и Методий“ Дамяница Благоевград
Основно училище“Христо Ботев“ Катунци Благоевград
Основно училище „Св.Паисий Хилендарски“ Краище Благоевград
Основно училище „П.К.Яворов“ Горно Краище Благоевград
Основно училище „Св.св.Кирил и Методий“ Бабяк Благоевград
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Добринище Благоевград
Основно училище „Неофит Рилски“ Бел камен Благоевград
Основно училище „Никола Вапцаров“ Копривлен Благоевград
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Блатска Благоевград
Основно училище „Гоце Делчев“ Беслен Благоевград
Основно училище „Братя Миладинови“ Годешево Благоевград
Основно училище „Св.св.Кирил и Методий“ Туховища Благоевград
Основно училище „Светлина“ Крибул Благоевград
Основно училище „Стефка Събчева“ Ваклиново Благоевград
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Долен Благоевград
ОТ ОБЛАСТ БУРГАС
Основно училище „Атанас Манчев“ Айтос Бургас
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Карагеоргиево Бургас
Основно училище „Христо Ботев“ Мъглен Бургас
Основно училище „Христо Ботев“ Пирне Бургас
Основно училище „Светлина“ Тополица Бургас
Частно основно училище „Д-р Мария Монтесори“ Бургас Бургас
Основно училище „Петко Рачев Славейков“ Бургас Бургас
Основно училище „Свети княз Борис І“ – град Бургас Бургас Бургас
Основно училище „Любен Каравелов“ Бургас Бургас
Основно училище „Найден Геров“ Бургас Бургас
Основно училище „Антон Страшимиров“ – гр.Бургас Бургас Бургас
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Бургас Бургас
Основно училище „Георги Бенковски“ Бургас Бургас
Основно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Бургас Бургас
Основно училище „Васил Априлов“ Бургас Бургас
Основно училище „Братя Миладинови“ Бургас Бургас
Основно училище „Елин Пелин“ Бургас Бургас
Основно училище „Васил Левски“ Бургас Бургас
Основно училище „Христо Ботев“ Бургас Бургас
Основно училище „Христо Ботев“ Бургас Бургас
Основно училище “ Христо Ботев“ Бургас Бургас
Основно училище „Васил Левски“ Българово Бургас
Основно училище „Иван Вазов“ Бургас Бургас
Основно Училище „Христо Ботев“ Бургас Бургас
Основно училище „Христо Ботев“ Маринка Бургас
Основно училище Св. Св. Кирил и Методий Равнец Бургас
Обединено училище „Св. Климент Охридски“ Рудник Бургас
Основно училище „Александър Георгиев – Коджакафалията“ Бургас Бургас
ПЪРВО ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ Бургас Бургас
Основно училище “ Иван Вазов“ Русокастро Бургас
Основно училище “ Христо Ботев“ Трояново Бургас
Основно училище „Христо Смирненски“ Карнобат Бургас
Основно училище „Петко Рачев Славейков“ Карнобат Бургас
Основно училище“Христо Ботев“ Екзарх Антимово Бургас
Основно училище „Христо Ботев“ Кликач Бургас
Основно училище “ Св. Св. Кирил и Методий „ Гюльовца Бургас
Основно училище Св. Иван Рилски Кошарица Бургас
Основно училище „Георги Стойков Раковски“ Оризаре Бургас
Основно училище “ Св. Св. Кирил и Методий „ Равда Бургас
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Свети Влас Бургас
Основно училище “ Васил Левски „ Тънково Бургас
Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Каблешково Бургас
Основно училище „Христо Ботев“ Поморие Бургас
Основно училище “ Христо Ботев „ Ахелой Бургас
Основно училище „Христо Ботев „ Бата Бургас
Основно училище „Христо Ботев“ Горица Бургас
Основно училище „Георги Стойков Раковски“ Гълъбец Бургас
Основно училище “ Елин Пелин“ Дъбник Бургас
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Порой Бургас
Основно училище „Отец Паисий“ Страцин Бургас
Основно Училище „Христо Ботев“ Ново Паничарево Бургас
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Вресово Бургас
Основно училище “ Св. Св. Кирил и Методий“ Добра поляна Бургас
Основно училище “ Алеко Константинов“ Добромир Бургас
Основно училище „Климент Охридски“ Дъскотна Бургас
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Зайчар Бургас
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Планиница Бургас
Основно Училище „Д-р Петър Берон“ Разбойна Бургас
Основно училище „Антон Симеонович Макаренко“ Речица Бургас
Основно училище „Иван Вазов“ Ръжица Бургас
Основно училище „Реджеб Кюпчу“ Сини рид Бургас
Основно училище “ Йордан Йовков“ Скалак Бургас
Основно училище “ Димчо Дебелянов“ Снягово Бургас
Основно училище „Иван Вазов“ Струя Бургас
Основно училище “ Реджеб Кюпчю“ Топчийско Бургас
Основно училище „Христо Ботев“ Череша Бургас
Основно училище „Христо Ботев“ Зидарово Бургас
Основно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Крушевец Бургас
Основно училище „Отец Паисий“ Равна гора Бургас
Основно училище „Христо Ботев“ Черноморец Бургас
Основно училище“Антон Страшимиров“ Дебелт Бургас
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Загорци Бургас
Основно училище“Никола Йонков Вапцаров“ Факия Бургас
Основно училище „Св.св.Кирил и Методий“ Грозден Бургас
Основно Училище „Христо Ботев“ Лозарево Бургас
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Манолич Бургас
Основно училище „Васил Левски“ Прилеп Бургас
Основно училище „Отец Паисий“ Съединение Бургас
Основно училище“Св.Св.Кирил и Методий“ Ахтопол Бургас
ОТ ОБЛАСТ ВАРНА
Основно училище „Антон Страшимиров“ Варна Варна
Основно училище „Васил Априлов“ Варна Варна
Основно училище „Георги Сава Раковски“ Варна Варна
Основно училище „Добри Чинтулов“ Варна Варна
Основно училище „Захари Стоянов“ Варна Варна
Основно училище „Иван Вазов“ Варна Варна
Основно училище „Свети Иван Рилски“ Варна Варна
Основно училище „Йордан Йовков“ Варна Варна
Основно училище „Константин Арабаджиев“ Варна Варна
Основно училище „Добри Войников“ Каменар Варна
Основно училище „Капитан Петко войвода“ Варна Варна
Основно училище „Отец Паисий“ Варна Варна
Основно училище „Панайот Волов“ Варна Варна
Основно училище „Свети Патриарх Евтимий“ Варна Варна
Основно училище „Петко Рачов Славейков“ Варна Варна
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Варна Варна
Основно училище “ Стефан Караджа „ Варна Варна
Основно училище „Стоян Михайловски“ Варна Варна
Основно училище „Христо Ботев“ Варна Варна
Основно училище „Христо Смирненски“ Тополи Варна
Основно училище „Цар Симеон І“ Варна Варна
Основно училище „Черноризец Храбър“ Варна Варна
Основно училище „Васил Друмев“ Варна Варна
ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ“ Варна Варна
Частно основно училище „Прогресивно образование- Варна“ Варна Варна
Частно основно училище „Малкият принц“ Варна Варна
Основно училище „Христо Ботев“ Аврен Варна
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Дъбравино Варна
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Приселци Варна
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Тръстиково Варна
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Царевци Варна
Основно училище „Христо Смирненски“ Въглен Варна
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Изворско Варна
Основно училище Свети Климент Охридски Кичево Варна
Основно училище „Иван Вазов“ Любен Каравелово Варна
Основно училище „Свети Патриарх Евтимий“ Белослав Варна
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Езерово Варна
Основно училище“Свети Климент Охридски „ Константиново Варна
Основно училище „Отец Паисий“ Бяла Варна
Основно училище“Климент Охридски“ Стефан Караджа Варна
Основно училище „Свети, свети Кирил и Методий“ Девня Варна
Основно училище „Свети, Свети Кирил и Методий“ Венелин Варна
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Голица Варна
Основно училище „Паисий Хилендарски“ Горен чифлик Варна
Основно училище „Христо Смирненски“ Гроздьово Варна
Основно училище „Христо Ботев“ Пчелник Варна
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Старо Оряхово Варна
Основно училище „Митко Палаузов“ Лопушна Варна
Основно училище „Христо Ботев“ Партизани Варна
Основно училище “ Васил Левски „ Поляците Варна
Първо основно училище „Христо Смирненски“ Провадия Варна
Второ основно училище „Иван Вазов“ Провадия Варна
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Блъсково Варна
Основно училище „Васил Левски“ Бозвелийско Варна
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Градинарово Варна
Основно училище „Христо Ботев“ Житница Варна
Основно училище „Асен Златаров“ Славейково Варна
Основно училище „Христо Ботев“ Николаевка Варна
Основно училище „Христо Ботев“ Чернево Варна
І Основно училище „Свети княз Борис I“ Варна Варна
III Oсновно училище „Ангел Кънчев“ Варна Варна
Второ основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Варна Варна
Частно основно училище „Д-р Мария Монтесори“ Варна Варна
ОТ ОБЛАСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Основно училище „Христо Ботев“ Велико Търново Велико Търново
Основно училище „Бачо Киро“ Велико Търново Велико Търново
Основно училище „Св. Патриарх Евтимий“ Велико Търново Велико Търново
Основно училище „Димитър Благоев“ Велико Търново Велико Търново
Основно училище „Петко Рачев Славейков“ Велико Търново Велико Търново
Основно училище „Васил Левски“ Леденик Велико Търново
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Дебелец Велико Търново
Основно училище „Свети Иван Рилски“ Балван Велико Търново
Основно училище „Христо Ботев“ Ресен Велико Търново
Основно училище „Христо Смирненски“ Водолей Велико Търново
Основно училище „Христо Смирненски“ Самоводене Велико Търново
Основно училище „Петко Рачев Славейков“ Церова кория Велико Търново
Основно училище “ Неофит Рилски „ Килифарево Велико Търново
Частно основно училище „Димитър Екимов“ Русаля Велико Търново
Основно училище „Иван Вазов“ Горна Оряховица Велико Търново
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Горна Оряховица Велико Търново
Основно училище „Св. Паисий Хилендарски“ Горна Оряховица Велико Търново
Основно училище „Елин Пелин“ Първомайци Велико Търново
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Долна Оряховица Велико Търново
Основно училище „Отец Паисий“ Писарево Велико Търново
Основно училище „Васил Левски“ Върбица Велико Търново
Основно училище „Климент Охридски“ Драганово Велико Търново
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Поликраище Велико Търново
Основно училище „Христо Ботев“ Беброво Велико Търново
Основно училище „Отец Паисий“ Константин Велико Търново
Основно Училище „Васил Левски“ Средно село Велико Търново
Основно училище „Св. Климент Охридски“ Павликени Велико Търново
Основно училище „Бачо Киро“ Бяла черква Велико Търново
Основно училище „Филип Тотю“ Върбовка Велико Търново
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Батак Велико Търново
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Раданово Велико Търново
Основно училище „Васил Левски“ Петко Каравелово Велико Търново
Основно училище „Филип Сакелариевич“ Свищов Велико Търново
Основно училище „Христо Ботев“ Алеково Велико Търново
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Морава Велико Търново
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Овча могила Велико Търново
Основно училище „Христо Ботев“ Ореш Велико Търново
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Асеново Велико Търново
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Виноград Велико Търново
Основно училище „Николай Райнов“ Кесарево Велико Търново
ОТ ОБЛАСТ ВИДИН
Основно училище „Любен Каравелов“ Видин Видин
Основно училище Епископ Софроний Врачански Видин Видин
Основно училище „Отец Паисий“ Видин Видин
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Видин Видин
Основно училище „Васил Евстатиев Априлов“ Рабиша Видин
Основно училище „Васил Левски“ Бойница Видин
Основно училище Димитър Благоев Орешец Видин
Основно училище „Христо Ботев“ Раковица Видин
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Бело поле Видин
Основно училище „Академик Михаил Димитров“ Чупрене Видин
Основно училище“Христо Ботев“ Горни Лом Видин
Основно училище „Христо Ботев „ Дунавци Видин
Основно училище „Иван Вазов“ Видин Видин
ОТ ОБЛАСТ ВРАЦА
Основно училище „Христо Ботев“ Търнава Враца
Основно училище „Георги Стойков Раковски“ Търнак Враца
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Бяла Слатина Враца
Основно училище „Христо Ботев“ Остров Враца
Основно училище “ Свети свети Кирил и Методий“ Добролево Враца

Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“
Малорад Враца
Основно училище „Отец Паисий“ Борован Враца
Основно училище „Св.св.Кирил и Методий“ Попица Враца
  Основно училище „Васил Левски“ Враца Враца
Основно училище „Свeти свети Кирил и Методий“ Враца Враца
Основно училище „Васил Евстатиев Априлов“ Хърлец Враца
Основно училище Христо Ботев Гложене Враца
Основно училище „Васил Левски“ Лесура Враца
Основно училище „Васил Левски“ Ракево Враца
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Мездра Враца
Основно училище „Христо Ботев“ Мездра Враца
Основно училище „Васил Кънчов“ Моравица Враца
Основно училище „Христо Ботев“ Крушовица Враца
Основно училище „Цанко Церкoвски“ Мизия Враца
Основно училище „Отец Паисий“ Софрониево Враца
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Селановци Враца
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Камено поле Враца
Основно училище „Горан Червеняшки“ Михайлово Враца
ОТ ОБЛАСТ ГАБРОВО
Основно училище „Ран Босилек“ Габрово Габрово
Основно училище „Неофит Рилски“ Габрово Габрово
VІ Основно училище „Иван Вазов“ Габрово Габрово
Основно училище“Свети Свети Кирил и Методий“ Габрово Габрово
Основно училище „Христо Ботев“ Габрово Габрово
Основно училище „Христо Ботев“ Севлиево Габрово
Основно училище „Стефан Пешев“ Севлиево Габрово
Основно училище „Христо Ботев“ Добромирка Габрово
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Душево Габрово
Основно училище „Свети, свети Кирил и Методий“ Градница Габрово
Основно училище“Свети Солунски братя“ Крамолин Габрово
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Петко Славейков Габрово
Основно училище „Емилиян Станев“ Ряховците Габрово
Основно училище“Васил Левски“ Шумата Габрово
Основно училище „Професор Пенчо Николов Райков“ Трявна Габрово
Основно училище „Васил Левски“ Плачковци Габрово
ОТ ОБЛАСТ ДОБРИЧ
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Добрич Добрич
Основно училище „Панайот Волов“ Добрич Добрич
Основно училище „Стефан Караджа“ Добрич Добрич
Основно училище „Хан Аспарух“ Добрич Добрич
Основно училище „Христо Смирненски“ Добрич Добрич
Основно училище „Христо Ботев“ Добрич Добрич
Основно училище“Васил Левски“ Божурово Добрич
Основно училище „Васил Левски“ Хитово Добрич
Основно училище „Добри Войников“ Победа Добрич
Основно училище “ Неофит Рилски „ Ловчанци Добрич
Основно училище „Отец Паисий“ Батово Добрич
Основно училище „Отец Паисий“ Овчарово Добрич
Обединено училище „Пейо Крачолов Яворов“ Стефаново Добрич
Основно училище“Климент Охридски“ Смолница Добрич
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Ведрина Добрич
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Дончево Добрич
Основно училище „Стефан Караджа“ Житница Добрич
Основно училище“Христо Ботев“ Стожер Добрич
Основно училище „Васил Левски“ Соколово Добрич
Основно училище“Георги Раковски“\ Сенокос Добрич
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Балчик Добрич
Основно училище „Антим І” Балчик Добрич
Основно училище „Йордан Йовков“ Спасово Добрич
Основно училище „Васил Левски“ Преселенци Добрич
Основно училище „Йордан Йовков“ Красен Добрич
Основно училище „Христо Ботев“ Кардам Добрич
Основно училище „Христо Смирненски“ Генерал Тошево Добрич
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ЙОРДАН ЙОВКОВ“ Каварна Добрич
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Белгун Добрич
Основно училище „Васил Левски“ Коритен Добрич
Основно училище“Отец Паисий“ Лозенец Добрич
Обединено училище „Д-р Петър Берон“ Коларци Добрич
Основно училище „Отец Паисий“ Нова Камена Добрич
Основно училище „Паисий Хилендарски“ Безмер Добрич
Основно училище „Христо Ботев“ Зърнево Добрич
Обединено училище „Васил Друмев“ Орляк Добрич
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Дуранкулак Добрич
Частно основно училище „Мария Монтесори“ Добрич Добрич
ОТ ОБЛАСТ КЪРДЖАЛИ
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Кърджали Кърджали
Основно училище „Васил Левски“ Кърджали Кърджали
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Кърджали Кърджали
Основно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Кърджали Кърджали
Основно училище „Христо Ботев“ Бойно Кърджали
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Глухар Кърджали
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Енчец Кърджали
Основно училище „Иван Вазов“ Костино Кърджали
Основно Училище „Гео Милев“ Конево Кърджали
Основно училище „Христо Ботев“ Миладиново Кърджали
Основно училище „Христо Смирненски“ Мост Кърджали
Основно училище “ Паисий Хилендарски „ Перперек Кърджали
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Рани лист Кърджали
Основно училище „Максим Горки“ Чифлик Кърджали
Основно Училище „Иван Вазов“ Широко поле Кърджали
Основно училище „Христо Смирненски“ Бял извор Кърджали
Основно училище „Антон Семьонович Макаренко“ Боровица Кърджали
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Горно Прахово Кърджали
Основно училище „Отец Паисий“ Жълтуша Кърджали
Основно училище“Св.Св.Кирил и Методий“ Падина Кърджали
Основно училище „Христо Смирненски“ Рогозче Кърджали
Основно училище „Васил Левски“ Устрен Кърджали
Основно училище „Васил Левски“ Дрангово Кърджали
Оcновно училище “ Устрем“ Старово Кърджали
Основно училище „Васил Левски“ Тихомир Кърджали
Основно училище „Иван Вазов“ Чакаларово Кърджали
Основно училище „Христо Смирненски“ Фотиново Кърджали
Основно училище „Михаил Христов“ Аврен Кърджали
Държавно основно училище „Васил Левски“ Егрек Кърджали
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Горна кула Кърджали
Основно училище „Христо Ботев“ Гулийка Кърджали
Основно училище „Васил Левски“ Луличка Кърджали
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Подрумче Кърджали
Основно училище „Иван Вазов“ Поточница Кърджали
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Странджево Кърджали
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Груево Кърджали
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Звездел Кърджали
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Момчилград Кърджали
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Нановица Кърджали
Основно училище „Васил Левски“ Равен Кърджали
Основно училище „Христо Ботев“ Габрово Кърджали
Основно училище “ Васил Левски „ Комунига Кърджали
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Лясково Кърджали
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Паничково Кърджали
ОТ ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Основно училище „Христо Ботев“ Невестино Кюстендил
Основно училище „Св. Климент Охридски“ Трекляно Кюстендил
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Бобов дол Кюстендил
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Бобошево Кюстендил
Основно училище „Аверкий Попстоянов“ Рила Кюстендил
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Дупница Кюстендил
Основно училище „Неофит Рилски“ Дупница Кюстендил
Основно училище „Христаки Павлович“ Дупница Кюстендил
Основно училище“Евлоги Георгиев“ Дупница Кюстендил
Основно училище „Христо Ботев“ Крайници Кюстендил
Основно училище „Христо Ботев“ Самораново Кюстендил
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Яхиново Кюстендил
Пето основно училище „Христо Ботев“ Кюстендил Кюстендил
Основно училище „Професор Марин Дринов“ Кюстендил Кюстендил
Основно училище „Иван Вазов“ Кюстендил Кюстендил
Шесто основно училище „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил Кюстендил
Седмо основно училище „Ильо войвода“ Кюстендил Кюстендил
Основно училище „Даскал Димитри“ Кюстендил Кюстендил
Основно училище“Св. Св. Кирил и Методий“ Кюстендил Кюстендил
ОТ ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Основно училище „Васил Левски“ Ловеч Ловеч
Основно училище „Христо Никифоров“ Ловеч Ловеч
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Ловеч Ловеч
Основно училище „Васил Левски“ Малиново Ловеч
Основно училище „Панайот Пипков“ Ловеч Ловеч
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Александрово Ловеч
Основно училище „Професор Димитър Димов“ Ловеч Ловеч
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Бежаново Ловеч
Основно училище „Христо Ботев“ Румянцево Ловеч
Основно училище „Васил Левски“ Торос Ловеч
Основно училище „Васил Левски“ Български извор Ловеч
Основно училище „Георги Бенковски“ Галата Ловеч
Основно училище „Христо Ботев“ Глогово Ловеч
Основно училище Васил Левски Голям извор Ловеч
Основно училище „Васил Априлов“ Градежница Ловеч
Основно училище „Георги Бенковски“ Рибарица Ловеч
Основно училище „Георги Бенковски“ Черни Вит Ловеч
Основно училище „Иван Хаджийски“ Троян Ловеч
Основно училище „Васил Левски“ Борима Ловеч
Основно училище „Васил Левски“ Орешак Ловеч
Oсновно училище „Христо Ботев“ Кирчево Ловеч
Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Лесидрен Ловеч
Основно училище „Христо Ботев“ Брестница Ловеч
Основно училище „Любен Каравелов“ Златна Панега Ловеч
Основно училище „Васил Левски“ Орешене Ловеч
ОТ ОБЛАСТ МОНТАНА
Първо основно училище „Св.Св. Кирил и Методий“ Монтана Монтана
Tрето основно училище „Д-р Петър Берон“ Монтана Монтана
Четвърто основно училище „Иван Вазов“ Монтана Монтана
Основно училище „Васил Левски“ Смоляновци Монтана
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Габровница Монтана
Основно училище „Христо Ботев“ Доктор Йосифово Монтана
Основно училище „Петър Парчевич“ Чипровци Монтана
Първо основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Берковица Монтана
Второ основно училище „Христо Смирненски“ Берковица Монтана
Трето основно училище „Иван Вазов“ Берковица Монтана
ІV Основно училище „Георги Сава Раковски“ Берковица Монтана
Основно училище „Георги Стойков Раковски“ Бързия Монтана
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Замфирово Монтана
Основно училище“Владимир Минчев“ Владимирово Монтана
Oсновно училище „Отец Паисий“ Мадан Монтана
Oсновно училище „Христо Ботев“ Мърчево Монтана
Първо основно училище „Никола Първанов“ Лом Монтана
Основно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Крива бара Монтана
Основно училище „Петко Рачов Славейков“ Василовци Монтана
Основно училище „Христо Ботев“ Расово Монтана
Основно училище „Отец Паисий“ Георги Дамяново Монтана
Първо основно училище „Васил Левски“ Вълчедръм Монтана
Второ основно училище „Иван Вазов“ Вълчедръм Монтана
Основно училище „Христо Ботев“ Златия Монтана
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Септемврийци Монтана
II Основно училище „Константин Фотинов“ Лом Монтана
ІV Основно училище „Христо Ботев“ Лом Монтана
Основно училище „Кирил и Методий“ Замфир Монтана
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Ковачица Монтана
Основно Училище „Климент Охридски“ Сталийска махала Монтана
ОТ ОБЛАСТ ПАЗАРДЖИК
Основно училище „Петко Рачов Славейков“ Пещера Пазарджик
Основно училище „Неофит Рилски“ Костандово Пазарджик
Основно Училище „Васил Левски“ Грашево Пазарджик
Основно училище „Иван Вазов“ Пашови Пазарджик
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Биркова Пазарджик
Основно училище „Васил Левски“ Кръстава Пазарджик
Основно училище “ Христо Ботев „ Велинград Пазарджик
Основно училище „Георги Бенковски“ Велинград Пазарджик
Oсновно училище „Проф. Иван Батаклиев“ Пазарджик Пазарджик
Основно училище“Св.св.Кирил и Методий“ Пазарджик Пазарджик
Основно училище „Професор Марин Дринов“ Панагюрище Пазарджик
Основно училище „Двайсти април“ Панагюрище Пазарджик
Основно училище „Свети Патриарх Евтимий“ Пещера Пазарджик
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Варвара Пазарджик
Основно училище ”Св. Св. Кирил и Методий” Ковачево Пазарджик
Основно училище „Христо Смирненски“ Ветрен дол Пазарджик
Основно училище „Христо Ботев“ Семчиново Пазарджик
Основно училище „Васил Левски“ Величково Пазарджик
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Ветрен Пазарджик
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ “ ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ „ Виноградец Пазарджик
Основно училище „Христо Ботев“ Сарая Пазарджик
Основно училище „Христо Ботев“ Братаница Пазарджик
Основно училище „Васил Левски“ Звъничево Пазарджик
Основно училище „Константин Величков „ Паталеница Пазарджик
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Карабунар Пазарджик
Основно училище „Христо Ботев“ Бяга Пазарджик
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Исперихово Пазарджик
Основно Училище „Христо Ботев „ Калугерово Пазарджик
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Мало Конаре Пазарджик
Основно училище „Отец Паисий“ Говедаре Пазарджик
Основно училище „Отец Паисий“ Огняново Пазарджик
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ“ Хаджиево Пазарджик
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Мокрище Пазарджик
Основно училище“Св. Св. Кирил и Методий“ Ивайло Пазарджик
Основно Училище “ Кочо Честименски „ Пищигово Пазарджик
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ОТЕЦ ПАИСИЙ“ Попинци Пазарджик
Основно училище „Христо Ботев“ Дорково Пазарджик
Основно училище „Георги Сава Раковски“ Медени поляни Пазарджик
Основно училище „Св. Климент Охридски“ Фотиново Пазарджик
Основно училище „Христо Ботев“ Абланица Пазарджик
Основно училище „Христо Ботев“ Церово Пазарджик
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Алеко Константиново Пазарджик
Основно училище „Отец Паисий“ Батак Пазарджик
Първо основно училище „Свети Климент Охридски“ Пазарджик Пазарджик
Основно училище „Стефан Захариев“ Пазарджик Пазарджик
Основно училище „Христо Ботев“ Пазарджик Пазарджик
Основно училище“Асен Златаров“ Черногорово Пазарджик
Основно училище „Васил Априлов“ Синитово Пазарджик
Основно училище “ Отец Паисий „ Гелеменово Пазарджик
Основно училище „Любен Каравелов“ Пещера Пазарджик
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Ракитово Пазарджик
Основно училище „Никола Вапцаров“ Побит камък Пазарджик
Четвърто основно училище „Христо Смирненски“ Пазарджик Пазарджик
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВЕЩЕНИК НЕДЕЛЬО ИВАНОВ“ Поибрене Пазарджик
Основно училище „Неофит Рилски“ Велинград Пазарджик
Основно училище „Любен Каравелов“ Пазарджик Пазарджик
Основно училище „Христо Ботев“ Главиница Пазарджик
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ “ ХРИСТО БОТЕВ“ Юнаците Пазарджик
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ОТЕЦ ПАИСИЙ“ Сестримо Пазарджик
Основно училище „Отец Паисий“ Мененкьово Пазарджик
Основно училище „Кочо Честеменски“ Динката Пазарджик
ОТ ОБЛАСТ ПЕРНИК
Основно училище „Христо Смирненски“ Ноевци Перник
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Калище Перник
Основно училище „Свети Иван Рилски“ Перник Перник
VІІ Основно училище „Георги Сава Раковски“ Перник Перник
VІІІ основно училище „Кракра Пернишки“ Перник Перник
Х Основно училище „Алеко Константинов“ Перник Перник
ХІ Основно Училище „Елин Пелин“ Перник Перник
ХІІ Основно училище „Васил Левски“ – град Перник Перник Перник
XIII Основно Училище Свети Свети Кирил и Методий Перник Перник
Основно училище „Свети Константин Кирил Философ“ Перник Перник
XVI Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Перник Перник
Основно училище „Христо Ботев“ Батановци Перник
ОУ „Свети Климент Охридски“ Кладница Перник
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Дивотино Перник
Основно училище „Отец Паисий“ Ярджиловци Перник
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Драгичево Перник
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Рударци Перник
Основно училище „Христо Смирненски“ Радомир Перник
Основно училище „Иван Вазов“ Извор Перник
Основно училище „Христо Ботев“ Гълъбник Перник
Основно училище „Христо Ботев“ Дрен Перник
ОТ ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Плевен Плевен
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Плевен Плевен
Основно училищe „Свети Климент Охридски“ Плевен Плевен
Основно училище „Васил Левски“ Плевен Плевен
Основно училище „Йордан Йовков“ Плевен Плевен
Основно училище „Лазар Станев“ Плевен Плевен
Основно училище“Отец Паисий“ Опанец Плевен
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Буковлък Плевен
Основно училище „Васил Левски“ Беглеж Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Николаево Плевен
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Ясен Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Пелишат Плевен
Основно училище „Антон Страшимиров“ Бохот Плевен
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Бръшляница Плевен
Основно училище „Цветан Спасов“ Плевен Плевен
 Основно училище „Валери Петров“ Плевен Плевен
Основно училище „Христо Смирненски“ Червен бряг Плевен
Основно училище „Алеко Константинов“ Червен бряг Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Глава Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Чомаковци Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Рупци Плевен
Основно училище „Васил Левски“ Долни Луковит Плевен
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Крушовица Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Садовец Плевен
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Петърница Плевен
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Горни Дъбник Плевен
Основно училище „Неофит Рилски“ Градина Плевен
Основно училище „Максим Горки“ Левски Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Асеновци Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Българене Плевен
Основно училище „Неофит Рилски“ Обнова Плевен
Основно училище „Васил Левски“ Белене Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Милковица Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Божурица Плевен
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Горна Митрополия Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Комарево Плевен
Основно училище „Климент Охридски“ Крушовене Плевен
Основно училище „Христо Смирненски“ Ореховица Плевен
Основно училище „Св.св.Кирил и Методий“ Ставерци Плевен
Основно училище „Патриарх Евтимий“ Новачене Плевен
Основно училище „Васил Левски“ Кнежа Плевен
Основно училище “ Отец Паисий“ Кнежа Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Бреница Плевен
Основно училище „Васил Левски „ Еница Плевен
Основно училище „Христо Ботев“ Брест Плевен
ОТ ОБЛАСТ ПЛОВДИВ
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СЛЪНЧЕВ ЛЪЧ“ Марково Пловдив
Основно училище „Ангел Кънчев“ Асеновград Пловдив
Основно училище „Христо Ботев“ Асеновград Пловдив
Основно училище „Отец Паисий“ Асеновград Асеновград Пловдив
Основно училище „Петко Каравелов“ Асеновград Пловдив
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Асеновград Пловдив
Основно училище „Панайот Волов“ Асеновград Пловдив
Основно училище „Професор доктор Асен Златаров“ Боянци Пловдив
Основно училище „Отец Паисий“ Мулдава Пловдив
Основно училище „Климент Охридски“ Златовръх Пловдив
Основно училище „Отец Паисий“ Тополово Пловдив
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Стрелци Пловдив
Основно училище „Иван Вазов“ Калояново Пловдив
Основно училище „Христо Смирненски“ Житница Пловдив
Основно училище „Христо Ботев“ Ръжево Конаре Пловдив
Основно Училище „Отец Паисий“ Песнопой Пловдив
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Карлово Пловдив
Основно училище „Райно Попович“ Карлово Пловдив
Основно училище „Христо Г. Данов“ Розино Пловдив
Основно училище „Васил Левски“ Кърнаре Пловдив
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Ведраре Пловдив
Основно училище „Неофит Рилски“ Баня Пловдив
Основно училище „Генерал Карцов“ Христо Даново Пловдив
Основно училище „Христо Груев Данов“ Клисура Пловдив
Основно училище „Св. Климент Охридски“ Скутаре Пловдив
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Войводиново Пловдив
Основно училище „Дядо Иван Арабаджията“ Царацово Пловдив
Основно училище „Георги Бенковски“ Бенковски Пловдив
Основно училище „Граф Николай Игнатиев“ Граф Игнатиево Пловдив
Основно училище „Христо Смирненски“ Строево Пловдив
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Костиево Пловдив
Основно училище „Васил Левски“ Рогош Пловдив
Основно Училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Труд Пловдив
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Първомай Пловдив
Основно Училище „Георги Караславов“ Първомай Пловдив
Основно училище „Христо Ботев“ Градина Пловдив
Основно училище „Отец Паисий“ Искра Пловдив
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Дълбок извор Пловдив
Основно училище „Васил Априлов“ Виница Пловдив
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Караджалово Пловдив
Основно училище „Любен Каравелов“ Бяла река Пловдив
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Буково Пловдив
Основно училище „Христо Ботев“ Езерово Пловдив
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ПЕТЪР БОНЕВ“ Перущица Пловдив
Основно училище „Христо Ботев“ Раковски Пловдив
Основно училище „Христо Смирненски“ Раковски Пловдив
Основно училище „Отец Паисий“ Стряма Пловдив
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Чалъкови Пловдив
Основно училище „Гео Милев“ Белозем Пловдив
Основно Училище “ Пенчо Славейков“ Белащица Пловдив
Основно училище „Св.Св. Кирил и Методий“ Първенец Пловдив
Основно училище „Васил Левски“ Брестник Пловдив
Основно училище „Христо Ботев“ Брестовица Пловдив
Основно училище “ Свети Свети Кирил и Методий“ Кадиево Пловдив
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Марково Пловдив
Основно училище “ Свети Свети Кирил и Методий „ Браниполе Пловдив
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Устина Пловдив
Основно Училище „Паисий Хилендарски“ Цалапица Пловдив
Основно училище „Неофит Рилски“ Ягодово Пловдив
Основно училище „Христо Ботев“ с. Крумово, общ. „Родопи“, обл. Пловдив Крумово Пловдив
Основно училище „Христо Ботев“ Катуница Пловдив
Основно Училище „Гео Милев“ Садово Пловдив
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Чешнегирово Пловдив
Основно училище “ Христо Ботев „ Поповица Пловдив
Основно училище с. Богданица Богданица Пловдив
Основно училище „Васил Левски“ Караджово Пловдив
Основно училище „Георги Сава Раковски „ Болярци Пловдив
Основно училище „Христо Ботев“ с. Йоаким Груево Йоаким Груево Пловдив
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Куртово Конаре Пловдив
Основно училище “ Христо Смирненски „ Ново село Пловдив
Основно училище „Христо Ботев“ гр. Стамболийски Стамболийски Пловдив
Основно училище „Христо Смирненски“ Стамболийски Пловдив
Основно училище „Васил Левски“ Триводици Пловдив
Основно училище “ Христо Ботев „ Паничери Пловдив
Основно училище „Васил Левски“ Хисаря Пловдив
Основно училище “ Климент Охридски“ Хисаря Пловдив
Основно училище „Алеко Константинов“ Пловдив Пловдив
ОУ „Виктория и Крикор Тютюнджян“ Пловдив Пловдив
Основно училище Гео Милев Пловдив Пловдив
Основно Училище „Д-р Петър Берон“ Пловдив Пловдив
Основно Училище „Душо Хаджидеков“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Екзарх Антим І“ Пловдив Пловдив
Основно Училище „Кочо Честеменски“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Княз Александър I“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Васил Левски“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Димчо Дебелянов“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Пенчо Славейков“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Васил Петлешков“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Драган Манчов „ Пловдив Пловдив
Основно училище „Елин Пелин“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Тодор Каблешков“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Димитър Тодоров Димов“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Панайот Волов“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Райна Княгиня“ Пловдив Пловдив
Основно училище“Димитър Талев“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Захари Стоянов“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Стоян Михайловски“ Пловдив Пловдив
Основно училище „Яне Сандански“ Пловдив Пловдив
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „КЛАСИК“ Пловдив Пловдив
Частно основно училище „Бъдеще“ Пловдив Пловдив
ОТ ОБЛАСТ РАЗГРАД
Основно училище „Христо Ботев“ Брестовене Разград
Основно училище „Христо Ботев“ Острово Разград
Основно училище „Христо Ботев“ Веселец Разград
Основно училише „Васил Левски“ Сушево Разград
Основно училище „Васил Априлов“ Исперих Разград
Основно училище „Христо Ботев“ Исперих Разград
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Вазово Разград
Основно училище „Христо Ботев“ Китанчево Разград
Основно училище „Христо Ботев“ Лудогорци Разград
Основно училище „Отец Паисий“ Подайва Разград
Основно училище “ Васил Левски „ Тодорово Разград
Основно училище „Христо Смирненски“ Кубрат Разград
Основно училище „Васил Левски“ Беловец Разград
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Севар Разград
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВЕТИ КЛИМЕНТ“ Юпер Разград
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Бисерци Разград
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Сеслав Разград
Основно училище Виделина Сейдол Разград
Основно училище „Иван Вазов“ Веселина Разград
Основно училище „Христо Ботев“ Гороцвет Разград
Основно училище „Кирил и Методий“ Трапище Разград
Основно училище Никола Йонков Вапцаров Разград Разград
Основно училище „Васил Левски“ Разград Разград
Основно училище „Никола Икономов“ Разград Разград
Основно училище „Иван Сергеевич Тургенев“ Разград Разград
Основно училище“Отец Паисий“ Разград Разград
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Осенец Разград
Основно училище „Георги Сава Раковски“ Раковски Разград
Основно училище „Отец Паисий“ Дянково Разград
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Ясеновец Разград
Основно училище „Кирил и Методий“ Киченица Разград
Основно училище „Елин Пелин“ Стражец Разград
Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Хърсово Разград
Основно училище „Христо Ботев“ Владимировци Разград
Основно училище „Св. Климент Охридски“ Желязковец Разград
Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Езерче Разград
ОТ ОБЛАСТ РУСЕ
Основно училище „ХРИСТО БОТЕВ“ Горно Абланово Русе
Основно училище „Петко Рачев Славейков“ Обретеник Русе
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Бяла Русе
Основно училище „Неофит Рилски“ Копривец Русе
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Полско Косово Русе
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Сеново Русе
Основно училище „Петко Рачов Славейков“ Смирненски Русе
Основно училище „Христо Ботев“ Баниска Русе
Основно училище “ Никола Йонков Вапцаров „ Иваново Русе
Основно училище“Васил Левски“ Тръстеник Русе
Основно училище „Христо Ботев“ Щръклево Русе
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ “ СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ „ Сваленик Русе
Основно училище „Отец Паисий“ Русе Русе
Основно училище „Любен Каравелов“ Русе Русе
Основно училище „Ангел Кънчев“ Русе Русе
Основно училище “ Братя Миладинови“ Русе Русе
Основно училище „Иван Вазов“ Русе Русе
Основно училище „Алеко Константинов“ Русе Русе
Основно училище „Тома Кърджиев“ Русе Русе
Основно училище „Никола Обретенов“ Русе Русе
Основно училище“ Васил Априлов“ Русе Русе
Основно училище „Христо Смирненски“ Русе Русе
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Николово Русе
Основно училище „Отец Паисий“ Мартен Русе
Основно училище „Георги Стойков Раковски“ Ново село Русе
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ Семерджиево Русе
Основно училище „Отец Паисий“ Тетово Русе
Основно училище „Олимпи Панов“ Русе Русе
Основно училище Иван Вазов Голямо Враново Русе
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Ряхово Русе
Основно училище „Христо Ботев“ Ценово Русе
Основно училище „Христо Ботев“ Караманово Русе
Основно училище „Алеко Константинов“ Новград Русе
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Долна Студена Русе
ОТ ОБЛАСТ СИЛИСТРА
Основно училище „Христо Ботев“ Алфатар Силистра
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Сокол Силистра
Основно училище „Отец Паисий“ Стефан Караджа Силистра
Основно училище „Св.св.Кирил и Методий“ Секулово Силистра
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Правда Силистра
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Черник Силистра
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Чернолик Силистра
Основно училище „Васил Левски“ Яребица Силистра
Основно училище „Христо Смирненски“ Дулово Силистра
Основно училище „Васил Априлов“ Голеш Силистра
Основно училище „Черноризец Храбър“ Кайнарджа Силистра
Основно училище „Цанко Церковски“ Средище Силистра
Основно училище „Отец Паисий“ Силистра Силистра
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Силистра Силистра
Основно училище „Иван Вазов“ Силистра Силистра
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Брадвари Силистра
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Калипетрово Силистра
Основно училище „Отец Паисий“ Добротица Силистра
Основно училище „Стефан Караджа“ Искра Силистра
Основно училище „Георги Сава Раковски“ Ситово Силистра
Основно училище „Стефан Караджа“ Цар Самуил Силистра
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Нова Черна Силистра
ОТ ОБЛАСТ СЛИВЕН
Основно училище „Христо Ботев“ Сливен Сливен
Основно училище „Д-р Иван Селимински „ Сливен Сливен
Основно училище „Димитър Петров“ Сливен Сливен
Основно училище „Братя Миладинови“ Сливен Сливен
Основно училище „Панайот Хитов“ Сливен Сливен
Основно училище „Юрий Гагарин“ Сливен Сливен
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Сливен Сливен
Основно училище „Елисавета Багряна“ Сливен Сливен
Основно училище „Хаджи Димитър“ Бяла Сливен
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Блатец Сливен
Основно училище “ Найден Геров „ Гавраилово Сливен
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Желю войвода Сливен
Основно училище „Братя Миладинови“ Злати войвода Сливен
Основно училище „Христо Смирненски“ Кермен Сливен
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Камен Сливен
Основно училище „Черноризец Храбър“ Крушаре Сливен
Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Сотиря Сливен
Основно училище „Христо Ботев“ Самуилово Сливен
Основно училище „Васил Левски“ Стара река Сливен
Основно училище „Хаджи Димитър“ Селиминово Сливен
Основно училище „Св. Паисий Хилендарски“ Тополчане Сливен
Основно училище „Димитър Камбуров“ Стрелци Сливен
Основно училище „Христо Ботев“ Тича Сливен
Основно училище „Капитан Петър Пармаков“ Градец Сливен
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Кипилово Сливен
Основно училище „Христо Ботев“ Мокрен Сливен
Основно училище „Георги Стойков Раковски“ Пъдарево Сливен
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Филаретово Сливен
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Ябланово Сливен
Основно училище „Хаджи Димитър“ Соколарци Сливен
Основно училище „Христо Смирненски“ Нова Загора Сливен
Основно училище „Злати Терзиев“ Баня Сливен
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Коньово Сливен
Основно училище „Петко Рачев Славейков“ Кортен Сливен
Основно училище „Иларион Макариополски“ Любенова махала Сливен
Основно училище“ Свети Паисий Хилендарски“ Стоил войвода Сливен
Основно училище „Христо Ботев“ Съдиево Сливен
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Бяла паланка Сливен
Основно училище „Никола Прокопиев“ Сборище Сливен
ОТ ОБЛАСТ СМОЛЯН
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „Юрий Гагарин“ Смолян Смолян
Основно училище „Професор доктор Асен Златаров“ Смолян Смолян
Основно училище „Стою Шишков“ Смолян Смолян
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ИВАН ВАЗОВ“ Смолян Смолян
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Арда Смолян
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Момчиловци Смолян
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ Смилян Смолян
Основно училище „Стою Шишков“ Търън Смолян
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Широка лъка Смолян
Основно училище „Св.Св. Кирил и Методий“ Давидково Смолян
Основно училище „Отец Паисий“ Ягодина Смолян
Основно училище „Гео Милев“ Грохотно Смолян
Основно училище „Пейо Крачолов Яворов“ Гьоврен Смолян
Основно училище „Христо Ботев“ Лясково Смолян
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Девин Смолян
Основно училище „Димитър Благоев“ Осиково Смолян
Основно училище „Отец Паисий“ Селча Смолян
Основно училище „Иван Вазов“ Триград Смолян
Основно училище „Васил Левски“ Средец Смолян
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „Свети Свети Кирил и Методий“ Долен Смолян
Основно училище „Васил Левски“ Златоград Смолян
Основно училище „Васил Левски“ Ерма река Смолян
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Мадан Смолян
Основно училище „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ Боровина Смолян
Основно училище Христо Ботев Букова поляна Смолян
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ПЕТКО РАЧОВ СЛАВЕЙКОВ“ Средногорци Смолян
Основно училище „Христо Ботев“ Елховец Смолян
Основно училище „Бачо Киро“ Забърдо Смолян
Основно училище „Цар Симеон І“ Павелско Смолян
Основно училище „Васил Левски“ Змеица Смолян
Основно училище „Христо Ботев“ Късак Смолян
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Барутин Смолян
Основно училище „Васил Левски“ Чавдар Смолян
Основно училище „Христо Ботев“ Любча Смолян
Основно училище “ Никола Йонков Вапцаров“ Црънча Смолян
Основно училище “ Яне Сандански „ Бръщен Смолян
ОТ ОБЛАСТ СОФИЯ – ГРАД
Частно основно училище „Проф. д-р Васил Златарски“ София София – град
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „РОНАЛД ЛАУДЕР“ София София – град
5 Основно училище „Иван Вазов“ София София – град
50 ОсновноУчилище „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ София София – град
52 Основно училище „Цанко Церковски“ София София – град
64 основно училище “ Цар Симеон Велики „ София София – град
86 Основно училище „Св. Климент Охридски“ Владая София – град
152 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ Мърчаево София – град
Частно основно училище „Света София“ София София – град
Частно основно Монтесори училище „Откривател“ София София – град
61Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ София София – град
62 Основно училище „Христо Ботев“ София София – град
70 Основно училище „Св. Климент Охридски“ София София – град
146 Основно училище „Патриарх Евтимий“ Волуяк София – град
175 основно училище „Васил Левски“ Мрамор София – град
46 Основно училище „Константин Фотинов“ с разширено изучаване на хореография София София – град
67 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ДРУМЕВ“ София София – град
76. Основно училище „Уилям Сароян“ София София – град
136 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ“ София София – град
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВЕТЛИНА“ София София – град
Частно основно училище „Езиков свят“ София София – град
11 Основно училище Свети Пимен Зографски София София – град
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ София София – град
43 Основно училище „Христо Смирненски“ София София – град
45 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ“ София София – град
4. Основно училище „Проф. Джон Атанасов“ София София – град
65 основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Бусманци София – град
89 ОУ „Д-р Христо Стамболски“ София София – град
150-то ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ЦАР СИМЕОН ПЪРВИ“ София София – град
163 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР“ София София – град
75 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ “ ТОДОР КАБЛЕШКОВ „ София София – град
92 Основно училище „Димитър Талев“ София София – град
147 Основно училище „Йордан Радичков“ София София – град
25 основно училище „Д-р Петър Берон“ София София – град
34 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СТОЮ ШИШКОВ“ София София – град
142 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВЕСЕЛИН ХАНЧЕВ“ София София – град
115 основно училище „Свети, свети Кирил и Методий“ Горни Богров София – град
116 Основно училище „Паисий Хилендарски“ Яна София – град
159 основно училище „Васил Левски“ София София – град
107. основно училище „Хан Крум“ София София – град
120 Основно училище „Георги Сава Раковски“ София София – град
122 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „НИКОЛАЙ ЛИЛИЕВ“ София София – град
139 Основно училище „Захарий Круша“ София София – град
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „Д-Р ПЕТЪР БЕРОН“ София София – град
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „БАНКЕРЧЕ“ София София – град
33 основно училище „Санкт Петербург“ София София – град
77 Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ София София – град
103 Основно училище „Васил Левски“ София София – град
Частно основно училище „Ерих Кестнер“ София София – град
82. основно училище „Васил Евстатиев Априлов“ София София – град
145 Основно училище “ Симеон Радев „ София София – град
Частно основно училище с изучаване на английски език „Меридиан 22“ София София – град
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „АЗБУКИ“ София София – град
16 . ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ “ РАЙКО ЖИНЗИФОВ „ София София – град
63 Основно училище „Христо Ботев“ София София – град
102 Основно училище“ Панайот Волов“ София София – град
141 Основно училище „Народни будители“ София София – град
160 Основно училище “ Кирил и Методий“ Чепинци София – град
171 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СТОИЛ ПОПОВ“ Нови Искър София – град
172 Основно училище „Христо Ботев“ Нови Искър София – град
176 Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Негован София – град
177 Основно училище “ Св.Св.Кирил и Методий“ Световрачене София – град
179 Основно училище „Васил Левски“ Доброславци София – град
112 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СТОЯН ЗАИМОВ“ София София – град
129 Основно Училище „Антим -І“ София София – град
53 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „НИКОЛАЙ ХРЕЛКОВ“ София София – град
72 Основно училище “ Христо Ботев „ София София – град
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „МОНТЕСОРИ“ София София – град
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ТОМАС ЕДИСЪН“ София София – град
83. Основно училище „Елин Пелин“ София София – град
84 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ София София – град
191 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ОТЕЦ ПАИСИЙ“ Железница София – град
200 Основно училище „Отец Паисий“ Лозен София – град
201 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ Лозен София – град
202 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Долни Пасарел София – град
Частно основно училище „Изгрев“ Панчарево София – град
42 основно училище “ Хаджи Димитър“ София София – град
49-то Основно училище „Бенито Хуарес“ София София – град
106 Основно училище “ Григорий Цамблак „ София София – град
124 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ София София – град
143 основно училище „Георги Бенковски“ София София – град
199 Основно Училище Свети Апостол Йоан Богослов София София – град
48 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ЙОСИФ КОВАЧЕВ“ София София – град
58 Основно училище „Сергей Румянцев“ София София – град
59 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ София София – град
60 ОУ „Св.св.Кирил и Методий“ София София – град
100 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ София София – град
109 Основно училище „Христо Смирненски“ София София – град
148 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ПРОФЕСОР Д-Р ЛЮБОМИР МИЛЕТИЧ“ София София – град
Частно основно училище „Образователни технологии“ София София – град
Частно основно училище „Джани Родари“ София София – град
6 ОУ „Граф Игнатиев“ София София – град
38 основно училище“Васил Априлов“ София София – град
20.Основно училище „Тодор Минков“ с ранно чуждоезиково обучение по френски и немски език София София – град
41 основно училище „Св. Патриарх Евтимий“ София София – град
104 основно училище „Захари Стоянов“ София София – град
126 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „Петко Юрданов Тодоров“ София София – град
Частно основно училище „Куест“ София София – град
Частно основно училище „Прогресивно образование“ София София – град
ОТ ОБЛАСТ СОФИЯ
Основно училище „Отец Паисий“ Свидня София – област
Основно училище „Димчо Дебелянов“ Говедарци София – област
Второ основно училище „Васил Левски“ Костинброд София – област
Основно училище „Любен Каравелов“ Трудовец София – област
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Ботевград София – област
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Самоков София – област
Основно училище „Васил Левски“ Церово София – област
Основно училище „Отец Паисий“ Петърч София – област
Основно училище „Христо Ботев“ Лопян София – област
Обединено училище „Неофит Рилски“ Самоков София – област
Основно Училище „Димчо Дебелянов“ Ихтиман София – област
Основно училище „Константин Костенечки“ Костенец София – област
Основно Училище „Иван Вазов“ Алдомировци София – област
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Челопеч София – област
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Антон София – област
Основно училище „Георги Бенковски“ Мирково София – област
Първо основно училище „Васил Левски“ Костинброд София – област
Основно училище „Васил Левски“ Литаково София – област
Основно училище „Васил Левски“ Ботевград София – област
Основно училище “ Никола Йонков Вапцаров“ Ботевград София – област
Основно училище „Стефан Стефанов“ Елин Пелин София – област
Основно училище „Христо Ботев“ Етрополе София – област
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Ихтиман София – област
Основно училище „Свети Иван Рилски“ Искрец София – област
Основно училище „Митрополит Авксентий Велешки“ Самоков София – област
Основно училище „Христо Максимов“ Самоков София – област
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Хераково София – област
Основно училище „Отец Паисий“ Врачеш София – област
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Скравена София – област
Основно училище „Отец Паисий“ Габра София – област
Основно училище „Христо Ботев“ Лакатник София – област
Основно училище „Христо Ботев“ Равно поле София – област
Основно училище „Христо Ботев“ Джурово София – област
Основно училище „Васил Левски“ Видраре София – област
Основно училище „Любен Каравелов“ Осиковица София – област
Основно училище „Христо Смирненски“ Радуил София – област
Основно училище „Отец Паисий“ Долно Камарци София – област
Основно училище „Иван Вазов“ Мусачево София – област
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Нови хан София – област
Основно училище „Георги Бенковски“ Малки Искър София – област
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Чавдар София – област
Основно училище „Св.св. Кирил и Методий“ Костенец София – област
Основно училище “ Христо Смирненски“ Момин проход София – област
Основно училище “ Васил Левски“ Ярлово София – област
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Доганово София – област
Основно училище „Христо Ботев“ Лесново София – област
Основно училище „Васил Левски“ Новачене София – област
Основно училище „Васил Левски“ Правец София – област
Основно училище „Христо Ботев“ Разлив София – област
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Реброво София – област
Основно училище „Елин Пелин“ Владо Тричков София – област
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Бов София – област
ОТ ОБЛАСТ СТАРА ЗАГОРА
Основно училище „Георги Райчев“ Стара Загора Стара Загора
Първо основно училище „Георги Бакалов“ Стара Загора Стара Загора
Второ основно училище „Петко Рачов Славейков“ Стара Загора Стара Загора
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „КИРИЛ ХРИСТОВ „ Стара Загора Стара Загора
ПЕТО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ “ Митьо Станев „ Стара Загора Стара Загора
Основно училище Самара Стара Загора Стара Загора
Девето основно училище „Веселин Ханчев“ Стара Загора Стара Загора
Единадесето основно училище „Николай Лилиев“ Стара Загора Стара Загора
Дванадесето основно училище „Стефан Караджа“ Стара Загора Стара Загора
Тринадесето основно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Стара Загора Стара Загора
Основно училище „Христо Ботев“ Братя Кунчеви Стара Загора
Основно училище „Христо Ботев“ с. Горно Ботево Горно Ботево Стара Загора
Основно училище „Иван Мирчев“ Дълбоки Стара Загора
Основно училище „Христо Ботев“ Загоре Стара Загора
Основно училище „Отец Паисий“ Калояновец Стара Загора
Основно училище „Бойчо Русев“ Преславен Стара Загора
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Хан Аспарухово Стара Загора
Основно училище „Христо Ботев“ Хрищени Стара Загора
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ЕЛИН ПЕЛИН“ Стара Загора Стара Загора
Основно училище „Кулата“ Казанлък Стара Загора
Основно училище „Георги Кирков“ Казанлък Стара Загора
Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Казанлък Стара Загора
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „МАТИ БОЛГАРИЯ“ Казанлък Стара Загора
Основно училище „Чудомир“ Казанлък Стара Загора
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Казанлък Стара Загора
Основно училище „Антон Страшимиров“ Казанлък Стара Загора
Основно Училище “ Васил Левски“ Бузовград Стара Загора
Основно училище“Свети Климент Охридски“ Горно Черковище Стара Загора
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Енина Стара Загора
ОУ „Кирил и Методий“ Копринка Стара Загора
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Крън Стара Загора
Основно училище ,,Свети Свети Кирил и Методий“ Кънчево Стара Загора
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Овощник Стара Загора
Основно училище Свети Паисий Хилендарски Хаджидимитрово Стара Загора
ОУ „Д-Р ПЕТЪР БЕРОН“ Шейново Стара Загора
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Шипка Стара Загора
Първо основно училище „Свети Климент Охридски“ Раднево Стара Загора
ВТОРО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВЕТИ ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ“ Раднево Стара Загора
Основно училище „Поп Минчо“ Коларово Стара Загора
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Сърнево Стара Загора
Основно училище „Васил Левски“ Чирпан Стара Загора
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Чирпан Стара Загора
Основно училище “ Васил Левски“ Гита Стара Загора
Основно училище “ Отец Паисий „ Зетьово Стара Загора
Основно училище „Кирил и Методий“ Свобода Стара Загора
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Братя Даскалови Стара Загора
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ПЕЙО КРАЧОЛОВ ЯВОРОВ“ Гранит Стара Загора
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Мирово Стара Загора
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Оризово Стара Загора
Основно училище „Георги Сава Раковски“ Партизанин Стара Загора
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Черна гора Стара Загора
ШЕСТО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВЕТИ НИКОЛА“ Стара Загора Стара Загора
Първо Основно Училище „Свети Паисий Хилендарски“ Гълъбово Стара Загора
Второ основно училище“ Христо Ботев“ Гълъбово Стара Загора
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Обручище Стара Загора
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Мъглиж Стара Загора
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВЕТИ СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ Ветрен Стара Загора
Основно училище „Св.св.Кирил и Методий“ Дъбово Стара Загора
Основно училище „Христо Смирненски“ Тулово Стара Загора
Основно училище „Христо Ботев“ Ягода Стара Загора
Основно училище „Св.Св. Кирил и Методий“ Паничерево Стара Загора
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Николаево Стара Загора
Основно училище „Христо Ботев“ Александрово Стара Загора
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Габарево Стара Загора
Основно училище „Васил Левски“ Горно Сахране Стара Загора
Основно училище „Георги Бенковски“ Манолово Стара Загора
Основно училище „Христо Ботев“ Осетеново Стара Загора
Основно училище“Генерал Скобелев“ Скобелево Стара Загора
Основно училище „Просвета“ Тъжа Стара Загора
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „Св. Паисий Хилендарски“ Търничени Стара Загора
ОТ ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ
Първо основно училище „Христо Ботев“ Търговище Търговище
Второ основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Търговище Търговище
Трето основно училище „Петко Рачов Славейков“ Търговище Търговище
Четвърто основно училище „Иван Вазов“ Търговище Търговище
Основно училище „Христо Ботев“ Вардун Търговище
Основно училище „Георги Стойков Раковски“ Голямо ново Търговище
Основно училище „Св.Св. Кирил и Методий“ Драгановец Търговище
Основно училище Свети свети Кирил и Методий Дралфа Търговище
Основно училище „Христо Ботев“ Лиляк Търговище
Основно училище „Паисий Хилендарски“ Надарево Търговище
Основно училище „Отец Паисий“ Подгорица Търговище
Основно Училище „Никола Йонков Вапцаров“ Стеврек Търговище
Основно училище „Христо Ботев“ Вардун Търговище
Основно училище „Георги Стойков Раковски“ Голямо ново Търговище
Основно училище „Св.Св. Кирил и Методий“ Драгановец Търговище
Основно училище Свети свети Кирил и Методий Дралфа Търговище
Основно училище „Христо Ботев“ Лиляк Търговище
Основно училище „Паисий Хилендарски“ Надарево Търговище
Основно училище „Отец Паисий“ Подгорица Търговище
Основно Училище „Никола Йонков Вапцаров“ Стеврек Търговище
Основно училище Никола Йонков Вапцаров Трескавец Търговище
Основно училище „Георги Бенковски“ Беломорци Търговище
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Врани кон Търговище
Основно училище „Христо Ботев“ Зелена морава Търговище
Основно училище „Христо Ботев“ Камбурово Търговище
Основно училище „Д-р Петър Берон“ Плъстина Търговище
Основно училище „Академик Даки Йорданов“ Омуртаг Търговище
Основно училище „Алеко Константинов“ Голямо градище Търговище
Основно училище „Васил Левски“ Крепча Търговище
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Попово Търговище
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Попово Търговище
Основно училище „Любен Каравелов“ Попово Търговище
Основно училище „Отец Паисий“ Водица Търговище
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Зараево Търговище
Основно училище “ Христо Ботев“ Ломци Търговище
Основно училище „Христо Ботев“ Садина Търговище
Основно училище „Антон Страшимиров“ Светлен Търговище
Oсновно училище “ Васил Левски „ Славяново Търговище
ОТ ОБЛАСТ ХАСКОВО
Основно училище „Любен Каравелов“ Хасково Хасково
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий „ Хасково Хасково
Основно училище „Шандор Петьофи“ Хасково Хасково
Основно училище „Св. Климент Охридски“ Хасково Хасково
Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“ Хасково Хасково
Основно училище „Свети Иван Рилски“ Хасково Хасково
Основно училище „Христо Смирненски“ Хасково Хасково
Основно училище „Христо Ботев“ Динево Хасково
Основно училище „Любен Каравелов“ Узунджово Хасково
Основно училище “ Христо Ботев „ Долно Големанци Хасково
Основно училище „Христо Ботев“ Войводово Хасково
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ Конуш Хасково
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ Книжовник Хасково
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Малево Хасково
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „Пейо Крачолов Яворов“ Димитровград Хасково
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ“ Димитровград Хасково
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ“ Димитровград Хасково
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Крепост Хасково
Основно училище „Димитър Недялков Матевски“ Меричлери Хасково
Основно училище „Христо Смирненски“ Радиево Хасково
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ Ябълково Хасково
Основно училище „Васил Левски“ Димитровград Хасково
Основно училище „Христо Ботев“ Бисер Хасково
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ “ ИВАН ВАЗОВ „ Славяново Хасково
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВЕТИ СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ Иваново Хасково
Основно училище „Христо Ботев“ Българин Хасково
Основно училище „Иван Вазов“ Харманли Хасково
Основно училище “ Иван Вазов „ Симеоновград Хасково
Първо основно училище“Иван Вазов“ Свиленград Хасково
Основно училище „Любен Каравелов“ Свиленград Хасково
Основно училище „Христо Ботев“ Левка Хасково
Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Малко градище Хасково
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Жълти бряг Хасково
Основно училище “ Христо Ботев „ Долно Ботево Хасково
Основно училище „Христо Ботев“ Силен Хасково
Основно училище „Св.св. Кирил и Методий“ Свирачи Хасково
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Железино Хасково
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Белополци Хасково
Основно училище “ Христо Ботев „ Хлябово Хасково
Основно училище “ Христо Ботев „ Синапово Хасково
Основно училище „Иван Вазов“ Устрем Хасково
ОТ ОБЛАСТ ШУМЕН
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ “ ПАНАЙОТ ВОЛОВ „ Живково Шумен
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ Мировци Шумен
Основно училище „Петко Рачев Славейков“ Изгрев Шумен
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „Свети Климент Охридски“ Стоян Михайловски Шумен
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Памукчии Шумен
Основно училище „Христо Ботев“ Каспичан Шумен
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ“ ГЕО МИЛЕВ“ село Чернооково Чернооково Шумен
Основно училище „Свети Климент Охридски“ Пет могили Шумен
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ Градище Шумен
Девето основно училище „Панайот Волов“ Шумен Шумен
Основно училище „Христо Ботев“ Янково Шумен
Второ основно училище „Д-р Петър Берон“ Шумен Шумен
Основно училище Панайот Волов Мадара Шумен
ТРЕТО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ДИМИТЪР БЛАГОЕВ“ Шумен Шумен
Основно училище „Васил Априлов“ Риш Шумен
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ Друмево Шумен
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Велики Преслав Шумен
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Царев брод Шумен
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „НИКОЛА ЙОНКОВ ВАПЦАРОВ“ Нови пазар Шумен
Основно училище „Христо Ботев“ Златар Шумен
Основно училище „Христо Смирненски“ Пристое Шумен
Основно училище „Георги Стойков Раковски“ Климент Шумен
Основно училище „Йордан Йовков“ Браничево Шумен
Основно училище „Христо Ботев“ Вълнари Шумен
Основно училище “ Васил Левски „ Иваново Шумен
Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“ Драгоево Шумен
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „НИКОЛА ЙОНКОВ ВАПЦАРОВ“ Лятно Шумен
Основно училище“ Христо Ботев“ Църквица Шумен
ШЕСТО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ЕНЬО МАРКОВСКИ“ Шумен Шумен
Основно училище „Христо Ботев“ Ивански Шумен
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „Христо Смирненски“ Ясенково Шумен
ОТ ОБЛАСТ ЯМБОЛ
Основно училище „Йордан Йовков“ Ямбол Ямбол
Основно училище „Николай Петрини“ Ямбол Ямбол
Основно училище „Петко Рачов Славейков“ Ямбол Ямбол
Основно училище „Христо Смирненски“ Ямбол Ямбол
Основно училище „Стефан Караджа“ Стефан Караджово Ямбол
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Елхово Ямбол
Основно училище „Свети Паисий Хилендарски „ Елхово Ямбол
Основно училище „Хаджи Димитър“ Гранитово Ямбол
Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Бояново Ямбол
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Стралджа Ямбол
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Зимница Ямбол
Основно училище“Христо Ботев“ Войника Ямбол
Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“ Роза Ямбол
Основно училище „Христо Ботев“ Ботево Ямбол
Oсновно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ Бояджик Ямбол
Oсновно училище „Христо Ботев“ Кукорево Ямбол
Oсновно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ Дражево Ямбол
Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ Веселиново Ямбол

admin

Уроци по математика за ученици от 1-12 клас. 0895 588 958

admin has 35 posts and counting. See all posts by admin

Вашият коментар