Списък на 504 иновативни училища в България за учебната 2020/2021 година

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Код по
НЕИСПУО
ОБЩИНА НАСЕЛЕНО МЯСТО УЧИЛИЩЕ
1 105204 Банско Банско Начално училище „Св. Паисий Хилендарски“
2 102003 Банско Места Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
3 100020 Благоевград Благоевград Второ основно училище „Димитър Благоев“
4 101580 Благоевград Благоевград Осмо средно училище „Арсени Костенцев“
5 100040 Благоевград Благоевград IV основно училище „Димчо Дебелянов“
6 103402 Гоце Делчев Гоце Делчев Първо основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
7 103404 Гоце Делчев Гоце Делчев Трето основно училище „Братя Миладинови“
8 102002 Гоце Делчев Гоце Делчев Природо-математическа гимназия „Яне Сандански“
9 102014 Петрич Петрич Професионална гимназия по икономика и туризъм „Проф. д-р Асен Златаров“
10 104007 Петрич Петрич Трето основно училище „Гоце Делчев“
11 103510 Разлог Разлог Начално училище „Яне Сандански“
12 108004 Хаджидимово Абланица Средно  училище „Св. Паисий Хилендарски“
ОБЛАСТ БУРГАС
13 200113 Айтос Айтос Средно училище „Н. Й. Вапцаров“
14 200107 Айтос Мъглен Основно училище „Христо Ботев“
15 200110 Айтос Тополица Основно училище „Светлина“
16 200201 Бургас Бургас Начално базово училище „Михаил Лъкатник“
17 200237 Бургас Бургас Немска езикова гимназия „Гьоте“
18 200241 Бургас Бургас Основно училище „Александър Георгиев-Коджакафалията“
19 200209 Бургас Бургас Основно училище  „Антон Страшимиров“
20 200214 Бургас Бургас Основно училище „Братя Миладинови“
21 200213 Бургас Бургас Основно училище „Васил Априлов“
22 200216 Бургас Бургас Обединено училище „Васил Левски“
23 200211 Бургас Бургас Основно училище „Георги Бенковски“
24 200215 Бургас Бургас Основно училище „Елин Пелин“
25 200222 Бургас Бургас Основно училище „Иван Вазов“
26 200207 Бургас Бургас Основно училище „Любен Каравелов“
27 200212 Бургас Бургас Основно училище „Пейо Крачолов Яворов“
28 200205 Бургас Бургас Основно училище „Петко Рачев Славейков“
29 200210 Бургас Бургас Обединено училище „Св. Климент Охридски“
30 200206 Бургас Бургас Основно училище „Св. Княз Борис І“
31 200223 Бургас Бургас Основно училище „Христо Ботев“ – кв. Ветрен
32 200218 Бургас Бургас Основно училище „Христо Ботев“ – кв. Победа
33 200217 Бургас Бургас Основно училище „Христо Ботев“ – кв. Сарафово
34 200248 Бургас Бургас Професионална гимназия по електротехника и електроника „Константин Фотинов“
35 200120 Бургас Бургас Професионална гимназия по компютърно програмиране и иновации
36 200244 Бургас Бургас Професионална гимназия по механоелектротехника и електроника
37 200243 Бургас Бургас Професионална гимназия по морско корабоплаване и риболов „Св. Никола“
38 200249 Бургас Бургас Професионална гимназия по транспорт
39 200235 Бургас Бургас Профилирана гимназия за романски езици „Георги Стойков Раковски“
40 200238 Бургас Бургас Профилирана гимназия за чужди езици „Васил Левски“
41 200231 Бургас Бургас Средно училище „Добри Чинтулов“
42 200229 Бургас Бургас Средно училище „Епископ Константин Преславски“
43 200228 Бургас Бургас Средно училище „Йордан Йовков“
44 200232 Бургас Бургас Средно училище „Константин Петканов“
45 200233 Бургас Бургас Средно училище „Петко Росен“
46 200246 Бургас Бургас Търговска гимназия
47 200203 Бургас Бургас Частно основно училище „Д-р Мария Монтесори“
48 200219 Бургас Бургас Основно училище „Христо Ботев“ – кв. Долно Езерово
49 200227 Бургас Бургас Средно училище „Иван Вазов“
50 200230 Бургас Бургас Средно училище „Димчо Дебелянов“
51 200247 Бургас Бургас Професионална гимназия по химични технологии „Акад. Н. Д. Зелинский“
52 200252 Бургас Бургас Професионална гимназия по сградостроителство и инсталации „Пеньо Пенев“
53 200404 Карнобат Карнобат Основно училище „Христо  Смирненски“
54 200412 Карнобат Карнобат Средно училище „Христо Ботев“
55 200411 Карнобат Карнобат Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
56 200608 Несебър Несебър Средно училище „Любен Каравелов“
57 200601 Несебър Обзор Обединено училище „Св. св. Кирил и Методий“
58 200605 Несебър Равда Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
59 200606 Несебър Свети Влас Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
60 200704 Поморие Ахелой Основно училище „Христо  Ботев“
61 200910 Руен Дъскотна Основно училище „Климент
Охридски“
62 201007 Созопол Росен Обединено училище „Христо Ботев“
63 201009 Созопол Созопол Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
ОБЛАСТ ВАРНА
64 403559 Аврен Аврен Частно средно училище „Юрий Гагарин“
65 400092 Аксаково Кичево Основно училище „Св. Климент Охридски“
66 400093 Аксаково Любен
Каравелово
Основно училище „Иван Вазов“
67 403536 Варна Варна III Основно училище „Ангел  Кънчев“
68 402030 Варна Варна Варненска търговска гимназия „Георги  Стойков Раковски“
69 400042 Варна Варна ІV Езикова гимназия „Фредерик Жолио-Кюри“
70 400046 Варна Варна Математическа гимназия „Д-р Петър Берон“
71 400011 Варна Варна Основно училище „Йордан Йовков“
72 400020 Варна Варна Основно училище „Петко Рачов Славейков“
73 400028 Варна Варна Основно училище „Цар Симеон І“
74 403534 Варна Варна Професионална гимназия по туризъм „Професор д-р Асен Златаров“
75 400045 Варна Варна Първа езикова гимназия
76 400030 Варна Варна Седмо средно училище „Найден Геров“
77 400034 Варна Варна Средно училище „Гео Милев“
78 400037 Варна Варна Средно училище „Любен Каравелов“
79 400074 Варна Варна Частна профилирана гимназия „Антоан дьо Сент-Екзюпери“
80 400075 Варна Варна Частно основно училище „Малкият принц“
81 403558 Варна Варна Частно средно училище „Мечтатели“
82 400005 Варна Варна Основно училище „Васил Априлов“
83 400015 Варна Варна Основно училище „Капитан Петко войвода“
84 400026 Варна Варна Основно училище „Христо Ботев“
85 400104 Варна Варна Професионална гимназия по компютърно моделиране и компютърни системи
86 400137 Дългопол Дългопол Начално училище „Иван Вазов“
87 400152 Провадия Блъсково Обединено училище „Св. св. Кирил и Методий“
88 400148 Провадия Провадия Средно училище „Димитър Благоев“
ОБЛАСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
89 300102 Велико Търново Велико Търново Основно училище „Бачо Киро“
90 300104 Велико Търново Велико Търново Основно училище „Димитър Благоев“
91 300122 Велико Търново Велико Търново Природо-математическа гимназия „Васил Друмев“
92 300126 Велико Търново Велико Търново Средно  училище „Владимир Комаров“
93 300125 Велико Търново Велико Търново Средно училище „Вела Благоева“
94 300141 Велико Търново Велико Търново Частна профилирана гимназия „АК – Аркус“ – ЕООД
95 300103 Велико Търново Велико Търново Основно училище „Св. Патриарх Евтимий“
96 300124 Велико Търново Велико Търново Средно училище „Емилиян Станев“
97 300116 Велико Търново Килифарево Основно училище „Неофит Рилски“
98 300144 Велико Търново Русаля Частно основно училище „Димитър Екимов“
99 300113 Велико Търново Самоводене Основно училище „Христо Смирненски“
100 300216 Горна
Оряховица
Горна
Оряховица
Средно училище „Георги Измирлиев“
101 300208 Горна
Оряховица
Долна
Оряховица
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
102 300506 Лясковец Джулюница Обединено училище „Петко Рачев Славейков“
103 300619 Павликени Павликени Професионална гимназия по аграрни технологии „Цанко Церковски“
104 300618 Павликени Павликени Средно училище „Бачо Киро“
105 300817 Свищов Свищов Професионална държавна търговска гимназия „Димитър Хадживасилев“
106 300814 Свищов Свищов Средно училище „Цветан Радославов“
107 300819 Свищов Свищов Свищовска професионална гимназия „Алеко Константинов“
ОБЛАСТ ВИДИН
108 500401 Брегово Брегово Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
109 503312 Видин Видин Основно училище „Иван Вазов“
110 502035 Видин Видин Професионална гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“
111 500102 Видин Видин Профилирана природо-математическа гимназия „Екзарх Антим I“
112 503242 Видин Видин Средно училище „Петко Рачов Славейков“
113 503132 Видин Видин Средно училище „Цар Симеон Велики“
114 503241 Видин Видин Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
115 503322 Видин Видин Гимназия с преподаване на чужди езици „Йордан Радичков“
116 500901 Ново село Ново село Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
ОБЛАСТ ВРАЦА
117 602001 Борован Добролево Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
118 601015 Бяла Слатина Бяла Слатина Основно училище „Св. Климент Охридски“
119 601014 Бяла Слатина Търнак Основно училище „Георги Стойков Раковски“
120 602041 Враца Враца Основно училище „Васил Левски“
121 603067 Враца Враца Професионална гимназия по търговия и ресторантьорство
122 603065 Враца Враца Професионална техническа гимназия „Н. Й. Вапцаров“
123 600327 Враца Враца Средно училище „Козма Тричков“
124 602092 Мездра Мездра Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
125 602115 Оряхово Селановци Основно училище „Н. Й. Вапцаров“
ОБЛАСТ ГБАРОВО
126 700101 Габрово Габрово Начално училище „Васил Левски“
127 700112 Габрово Габрово Основно училище „Христо Ботев“
128 700116 Габрово Габрово Природо-математическа гимназия „Академик Иван Гюзелев“
129 700114 Габрово Габрово Средно училище „Райчо Каролев“
130 700318 Севлиево Севлиево Средно училище „Васил Левски“
131 700323 Севлиево Севлиево Професионална гимназия по механоелектротехника „Ген. Иван Бъчваров“
132 2902503 Трявна Трявна Национална гимназия за приложни  изкуства „Тревненска школа“
ОБЛАСТ ДОБРИЧ
133 800073 Генерал Тошево Генерал Тошево Основно училище „Христо Смирненски“
134 800076 Генерал Тошево Генерал Тошево Професионална гимназия по земеделие „Тодор Рачински“
135 800074 Генерал Тошево Генерал Тошево Средно училище „Н. Й. Вапцаров“
136 800008 Добрич Добрич Основно училище „Стефан Караджа“
137 800325 Добрич Добрич Сдружение „Частна профилирана гимназия по туризъм и предприемачество Райко Цончев“
138 800013 Добрич Добрич Средно училище „Димитър Талев“
139 800016 Добрич Добрич Средно училище „Любен Каравелов“
140 800326 Добрич Добрич Частно средно училище с профилирана подготовка по чужди езици и математика „Леонардо да Винчи“
141 800112 Добрич Добрич Частно основно училище „Мария Монтесори“
142 800010 Добрич Добрич Основно училище „Христо Смирненски“
143 800015 Добрич Добрич Средно училище „Св. Климент Охридски“
144 800082 Каварна Каварна Средно училище „Стефан Караджа“
ОБЛАСТ КЪРДЖАЛИ
145 909201 Ардино Ардино Средно училище „Васил Левски“
146 909501 Крумовград Крумовград Средно училище „Васил Левски“
147 909107 Кърджали Кърджали Езикова гимназия „Христо Ботев“
148 909116 Кърджали Кърджали Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
149 909111 Кърджали Кърджали Професионална гимназия  по облекло и дизайн  „Евридика“
150 909103 Кърджали Кърджали Средно училище „Йордан Йовков“
151 909106 Кърджали Кърджали Средно училище  „Петко Рачов Славейков“
152 909105 Кърджали Кърджали Средно училище „Отец Паисий“
153 909128 Кърджали Миладиново Основно училище „Христо Ботев“
154 909136 Кърджали Рани лист Основно училище „Н. Й. Вапцаров“
ОБЛАСТ КЮСТЕНДЛИ
155 1000038 Дупница Дупница Основно училище „Евлоги Георгиев“
156 1000048 Дупница Дупница Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
157 1001680 Кюстендил Кюстендил Основно училище „Даскал Димитри“
158 1001830 Кюстендил Кюстендил Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
159 1000053 Кюстендил Кюстендил Пето основно училище „Христо Ботев“
160 1000550 Кюстендил Кюстендил Природо-математическа гимназия „Проф. Емануил Иванов“
161 1001380 Кюстендил Кюстендил Професионална гимназия по икономика и мениджмънт „Йордан Захариев“
162 1000009 Сапарева баня Сапарева баня Средно училище „Христо Ботев“
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
163 1100329 Ловеч Ловеч Национална професионална гимназия по ветеринарна медицина „Проф. д-р Димитър Димов“
164 1100301 Ловеч Ловеч Основно училище „Васил Левски“
165 1100320 Ловеч Ловеч Профилирана природо-математическа гимназия
166 1100404 Луковит Дерманци Обединено училище „Неофит
Рилски“
167 1100402 Луковит Луковит Средно училище „Алеко Константинов“
168 1100411 Луковит Луковит Начално училище „Инж. Георги Иванов Вълков“
169 1100511 Тетевен Тетевен Национална професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване „Сава Младенов“
170 1100509 Тетевен Тетевен Средно училище „Георги Бенковски“
171 1100508 Тетевен Черни Вит Основно училище „Георги Бенковски“
172 1100609 Троян Орешак Основно училище „Васил Левски“
173 1100601 Троян Троян Основно училище „Иван Хаджийски“
174 1100613 Троян Троян Средно  училище „Св. Климент Охридски“
175 1100612 Троян Троян Средно училище „Васил Левски“
176 1100610 Троян Черни Осъм Средно училище „Васил Левски“
ОБЛАСТ МОНТАНА
177 1203001 Бойчиновци Лехчево Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
178 1208002 Вършец Вършец Средно училище „Иван Вазов“
179 1209012 Лом Лом Професионална гимназия по производствени технологии
180 1209005 Лом Лом Средно училище „Димитър Маринов“
181 1201002 Монтана Монтана Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Петър Богдан“
182 1201003 Монтана Монтана I Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
ОБЛАСТ ПАЗАРДЖИК
183 1302573 Велинград Велинград Средно училище „Васил Левски“
184 1306811 Велинград Велинград Основно училище „Неофит Рилски“
185 1301699 Велинград Велинград Основно училище „Христо Ботев“
186 1301674 Велинград Велинград Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
187 1301852 Велинград Драгиново Средно училище „Методий Драгинов“
188 1301717 Пазарджик Пазарджик Основно училище „Проф. Иван Батаклиев“
189 1301222 Пазарджик Пазарджик Начално училище „Отец  Паисий“
190 1307267 Пазарджик Пазарджик Основно училище „Любен Каравелов“
191 1302534 Пазарджик Пазарджик Основно училище „Христо Ботев“
192 1301139 Пазарджик Пазарджик Професионална гимназия по икономика и мениджмънт
193 1302769 Пазарджик Пазарджик Професионална гимназия по механоелектротехника
194 1304332 Пазарджик Пазарджик Професионална гимназия по строителство и архитектура
195 1302961 Пазарджик Пазарджик Професионална гимназия по химични и хранителни технологии
196 1301911 Пазарджик Пазарджик Професионална гимназия по селско стопанство „Царица Йоанна“
197 1301731 Панагюрище Панагюрище Основно училище „Професор Марин Дринов“
198 1302623 Панагюрище Панагюрище Средно училище „Нешо Бончев“
199 1301763 Пещера Пещера Основно училище „Св.  Патриарх Евтимий“
200 1301770 Ракитово Ракитово Средно училище „Св. Климент Охридски“
201 1301788 Септември Септември Средно училище „Христо Ботев“
ОБЛАСТ ПЕРНИК
202 1403228 Перник Драгичево Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
203 1403222 Перник Кладница Основно училище „Св. Климент Охридски“
204 1403214 Перник Перник VI Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
205 1403220 Перник Перник Гимназия с преподаване на чужди езици „Симеон  Радев“
206 1403201 Перник Перник Основно училище „Св. Иван Рилски“
207 1403219 Перник Перник Природо-математическа гимназия  „Христо Смирненски“
208 1403236 Перник Перник Професионална гимназия по икономика
209 1403206 Перник Перник ХІ Основно училище „Елин Пелин“
210 1403215 Перник Перник XVI Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
211 1403648 Радомир Радомир Начално училище „Архимандрит Зиновий“
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
212 1500702 Белене Белене Основно училище „Васил Левски“
213 1500807 Гулянци Гулянци Средно училище „Христо Смирненски“
214 1500903 Долна
Митрополия
Божурица Основно училище „Христо Ботев“
215 1500915 Долна
Митрополия
Тръстеник Средно училище „Евлоги Георгиев“
216 1500501 Долни Дъбник Долни Дъбник Начално училище „Св. св. Кирил и Методий“
217 1501102 Кнежа Кнежа Основно училище „Васил Левски“
218 1501103 Кнежа Кнежа Основно училище „Отец Паисий“
219 1501109 Кнежа Кнежа Професионална гимназия по земеделие „Стефан Цанов“
220 1500126 Плевен Бохот Основно училище „Антон Страшимиров“
221 1500140 Плевен Плевен Държавна финансово-стопанска гимназия „Интелект“
222 1500105 Плевен Плевен Начално училище „Отец Паисий“
223 1500149 Плевен Плевен Професионална гимназия по ресторантьорство, търговия и обслужване
224 1500153 Плевен Плевен Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов“
225 1500131 Плевен Плевен Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици
226 1500134 Плевен Плевен Средно училище „Иван Вазов“
227 1500110 Плевен Плевен Основно училище „Д-р Петър Берон“
228 1500133 Плевен Плевен Средно училище „Стоян Заимов“
229 1500135 Плевен Плевен Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“
230 1500143 Плевен Плевен Професионална гимназия по мениджмънт и хранителни технологии
231 1500201 Плевен Плевен Основно училище „Валери Петров“
232 1500127 Плевен Търнене Обединено училище „Св. св. Кирил и Методий“
233 1500124 Плевен Ясен Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
234 1500304 Пордим Вълчитрън Обединено училище „Н. Й. Вапцаров“
235 1500209 Червен бряг Рупци Основно училище „Христо Ботев“
ОБЛАСТ ПЛОВДИВ
236 1600116 Асеновград Асеновград Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
237 1600108 Асеновград Боянци Основно училище „Професор доктор Асен Златаров“
238 1601301 Карлово Карлово Средно училище „Васил Левски“
239 1601302 Карлово Карлово Средно училище „Христо Проданов“
240 1601317 Карлово Христо Даново Основно училище „Генерал Карцов“
241 1601706 „Марица“ Строево Основно училище „Христо Смирненски“
242 1601703 „Марица“ Царацово Основно училище „Дядо Иван Арабаджията“
243 1602401 Перущица Перущица Основно училище „Петър Бонев“
244 1690450 Пловдив Пловдив Езикова гимназия „Иван Вазов“
245 1690346 Пловдив Пловдив Математическа  гимназия „Академик Кирил Попов“
246 1690543 Пловдив Пловдив Начално училище „Климент Охридски“
247 1690441 Пловдив Пловдив Начално училище „Христо Ботев“
248 1690341 Пловдив Пловдив Основно училище „Васил Петлешков“
249 1690144 Пловдив Пловдив Основно училище „Гео Милев“
250 1690544 Пловдив Пловдив Основно училище „Димитър Талев“
251 1690148 Пловдив Пловдив Основно училище „Екзарх Антим І“
252 1690343 Пловдив Пловдив Основно училище „Елин Пелин“
253 1690445 Пловдив Пловдив Основно училище „Райна Княгиня“
254 1690344 Пловдив Пловдив Основно училище „Тодор Каблешков“
255 1690547 Пловдив Пловдив Основно училище „Яне Сандански“
256 1690174 Пловдив Пловдив Професионална гимназия по електротехника и електроника
257 1690642 Пловдив Пловдив Средно училище „Димитър Матевски“
258 1690549 Пловдив Пловдив Средно училище „Константин Величков“
259 1690447 Пловдив Пловдив Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“
260 1690156 Пловдив Пловдив Средно училище „Св. Патриарх Евтимий“
261 1690345 Пловдив Пловдив Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
262 1690644 Пловдив Пловдив Средно училище „Св. Софроний Врачански“
263 1690645 Пловдив Пловдив Средно училище „Черноризец
Храбър“
264 1690909 Пловдив Пловдив Частна езикова гимназия „Стоян Сариев“
265 1690901 Пловдив Пловдив Частно средно училище „Дружба“
266 1690146 Пловдив Пловдив Основно училище „Д-р Петър Берон“
267 1690150 Пловдив Пловдив Средно училище „Любен Каравелов“
268 1690542 Пловдив Пловдив Средно училище „Братя Миладинови“
269 1602314 Първомай Първомай Средно училище „Проф. д-р Асен Златаров“
270 1602502 Раковски Раковски Основно училище „Христо Ботев“
271 1602503 Раковски Раковски Основно училище „Христо Смирненски“
272 1602605 „Родопи“ Брестовица Основно училище „Христо Ботев“
273 1602808 Садово Болярци Основно училище „Георги Сава Раковски“
274 1602804 Садово Чешнегирово Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
275 1601363 Сопот Сопот Професионална гимназия „Генерал Владимир Заимов“
276 1602903 Стамболийски Ново село Основно училище „Христо Смирненски“
277 1602904 Стамболийски Стамболийски Основно училище „Христо Ботев“
278 1602907 Стамболийски Стамболийски Средно училище  „Отец Паисий“
279 1603708 Хисаря Хисаря Средно  училище „Христо Смирненски“
ОБЛАСТ РАЗГРАД
280 1701601 Кубрат Кубрат Средно училище „Христо Ботев“
281 1701701 Лозница Лозница Средно училище „Васил Левски“
282 1701703 Лозница Сейдол Основно училище  „Виделина“
283 1702602 Разград Разград Национална професионална техническа гимназия  „Шандор Петьофи“
284 1702613 Разград Разград Основно училище „Васил Левски“
285 1702615 Разград Разград Основно училище  „Иван Сергеевич Тургенев“
286 1702616 Разград Разград Основно училище  „Отец Паисий“
287 1702603 Разград Разград Професионална гимназия по химични технологии и биотехнологии  „Мария Кюри“
288 1702611 Разград Разград Основно училище „Никола Й. Вапцаров“
289 1702629 Разград Разград Професионална гимназия по облекло  „Станка Николица Спасо-Еленина“
ОБЛАСТ РУСЕ
290 1802004 Бяла Бяла Средно  училище  „Панайот Волов“
291 1802001 Бяла Бяла Начално училище „Св. св. Кирил и Методий“
292 1802002 Бяла Бяла Начално училище  „Петко Рачев Славейков“
293 1806201 Русе Русе Английска езикова гимназия  „Гео Милев“
294 1806106 Русе Русе Основно училище  „Иван Вазов“
295 1806204 Русе Русе Средно училище с преподаване на немски език  „Фридрих Шилер“
296 1806110 Русе Русе Основно училище  „Никола Обретенов“
297 1806209 Русе Русе Средно училище „Васил Левски“ с преподаване на източни езици и култури
298 1806102 Русе Русе Основно училище  „Любен Каравелов“
299 1807007 Сливо поле Ряхово Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
ОБЛАСТ СИЛИСТРА
300 1900206 Главиница Сокол Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
301 1900207 Главиница Стефан
Караджа
Основно училище  „Отец Паисий“
302 1900503 Силистра Силистра Природо-математическа гимназия  „Св. Климент Охридски“
303 1900528 Силистра Силистра Спортно училище „Дръстър“
304 1900512 Силистра Силистра Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
305 1900701 Тутракан Тутракан Средно училище „Йордан Йовков“
ОБЛАСТ СЛИВЕН
306 2000304 Нова Загора Нова Загора Средно училище  „Иван Вазов“
307 2000138 Сливен Желю войвода Основно училище „Д-р Петър Берон“
308 2000147 Сливен Самуилово Основно училище „Христо Ботев“
309 2000149 Сливен Селиминово Основно училище  „Хаджи Димитър“
310 2902504 Сливен Сливен Национална художествена гимназия  „Димитър Добрович“
311 2000108 Сливен Сливен Основно училище „Димитър Петров“
312 2000111 Сливен Сливен Основно училище  „Панайот Хитов“
313 2000119 Сливен Сливен Професионална гимназия по икономика  „Професор доктор Димитър Табаков“
314 2000114 Сливен Сливен Средно училище „Йордан Йовков“
315 2000115 Сливен Сливен Средно училище „Константин Константинов“
316 2000407 Твърдица Сборище Основно училище  Никола Прокопиев“
ОБЛАСТ СМОЛЯН
317 2100402 Девин Девин Професионална гимназия по електротехника „А. С. Попов“ – гр. Девин
318 2100602 Златоград Старцево Средно училище „Св. княз Борис I“
319 2100701 Мадан Мадан Средно училище „Отец Паисий“
320 2100801 Рудозем Рудозем Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
321 2103331 Смолян Смолян Езикова гимназия  „Иван Вазов“
322 2100110 Смолян Смолян Основно училище „Иван Вазов“
323 2100109 Смолян Смолян Основно училище „Стою Шишков“
324 2100103 Смолян Смолян Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
325 2100125 Смолян Търън Основно училище „Стою Шишков“
ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД
326 2201078 Столична Банкя 78 Средно училище „Христо Смирненски“
327 2202086 Столична Владая 86 Основно училище „Св. Климент Охридски“
328 2218202 Столична Долни Пасарел 202 Основно училище „Васил Левски“
329 2218191 Столична Железница 191 Основно училище „Отец Паисий“
330 2215170 Столична Нови Искър 170 Средно училище „Васил Левски“
331 2224104 Столична София 104 Основно училище „Захари Стоянов“
332 2205105 Столична София 105 Средно училище „Атанас Далчев“
333 2207108 Столична София 108 Средно училище „Никола Беловеждов“
334 2205011 Столична София 11 Основно училище „Св. Пимен Зографски“
335 2211120 Столична София 120 Основно училище „Георги Сава Раковски“
336 2211122 Столична София 122 Основно училище „Николай Лилиев“
337 2213125 Столична София 125 Средно училище „Боян Пенев“ с изучаване на чужди езици
338 2204134 Столична София 134 Средно училище „Димчо Дебелянов“
339 2204136 Столична София 136 Основно училище „Любен Каравелов“
340 2221138 Столична София 138 Средно училище за западни и източни езици „Проф. Васил  Златарски“
341 2203140 Столична София 140 Средно училище „Иван Богоров“
342 2217149 Столична София 149 Средно училище „Иван Хаджийски“
343 2214015 Столична София 15 Средно училище „Aдам Мицкевич“
344 2210159 Столична София 159 Основно училище „Васил
Левски“
345 2214016 Столична София 16 Основно училище „Райко Жинзифов“
346 2208017 Столична София 17 Средно училище „Дамян Груев“ с ранно чуждоезиково обучение
347 2204018 Столична София 18 Средно  училище „Уилям Гладстон“
348 2209019 Столична София 19 Средно училище „Елин Пелин“
349 2202002 Столична София 2 Средно училище „Академик Емилиян Станев“
350 2224020 Столична София 20 Основно училище „Тодор
Минков“
351 2221023 Столична София 23 Средно училище „Фредерик Жолио-Кюри“
352 2204032 Столична София 32 Средно училище с изучаване на чужди езици  „Св.  Климент Охридски“
353 2209036 Столична София 36 Средно училище „Максим Горки“
354 2222038 Столична София 38 Основно училище „Васил Априлов“
355 2212040 Столична София 40 Средно училище „Луи Пастьор“
356 2220048 Столична София 48 Основно училище „Йосиф Ковачев“
357 2209051 Столична София 51 Средно училище „Елисавета Багряна“
358 2212056 Столична София 56 Средно училище „Професор Константин Иречек“
359 2222006 Столична София 6 Основно училище „Граф Игнатиев“
360 2222007 Столична София 7 Средно училище „Св. Седмочисленици“
361 2208075 Столична София 75 Основно училище „Тодор Каблешков“
362 2212079 Столична София 79 Средно училище „Индира Ганди“
363 2213081 Столична София 81 Средно училище „Виктор Юго“
364 2212090 Столична София 90 Средно училище „Генерал Хосе де Сан Мартин“
365 2212096 Столична София 96 Средно училище „Лев Николаевич Толстой“
366 2212097 Столична София 97 Средно училище „Братя Миладинови“
367 2214098 Столична София 98 Начално училище „Св. св. Кирил и Методий“
368 2213507 Столична София Американски колеж в София
369 2206302 Столична София Втора английска езикова гимназия „Томас Джеферсън“
370 2211304 Столична София Национална природо-математическа   гимназия „Академик Любомир Чакалов“
371 2204402 Столична София Национална професионална гимназия по прецизна техника и оптика „М. В. Ломоносов“
372 2211420 Столична София Национална финансово-стопанска гимназия
373 2217151 Столична София Национално средно училище „София“
374 2205408 Столична София Софийска професионална гимназия „Княгиня Евдокия“
375 2217424 Столична София Професионална гимназия по електротехника и автоматика
376 2220308 Столична София Профилирана гимназия за изобразителни изкуства „Професор Николай Райнов“
377 2216533 Столична София Първа частна английска гимназия „Уилям Шекспир – Интелект Инвест“
378 2221563 Столична София Първа частна математическа гимназия
379 2205520 Столична София Частна езикова гимназия „Проф. Иван Апостолов“
380 2212540 Столична София Частна немска гимназия „Ерих Кестнер“
381 2200013 Столична София Частна професионална гимназия по дигитални науки „СофтУни Светлина“
382 2221590 Столична София Частна профилирана гимназия „Образователни технологии“
383 2221621 Столична София Частно начално училище „Питагор“
384 2200014 Столична София Частно начално училище „Светилник“
385 2224677 Столична София Частно основно училище „Прогресивно образование“
386 2221501 Столична София Частно основно училище „Образователни технологии“
387 2213721 Столична София Частно основно училище „Азбуки“
388 2221614 Столична София Частно основно училище „Джани Родари“
389 2211518 Столична София Частно основно училище „Д-р Петър Берон“
390 2218703 Столична София Частно основно училище „Изгрев“
391 2224672 Столична София Частно основно училище „Куест“
392 2202705 Столична София Частно основно Монтесори училище „Откривател“
393 2204595 Столична София Частно основно училище „Светлина“
394 2202536 Столична София Частно средно езиково училище „Британика“
395 2212553 Столична София Частно средно училище „Петко Рачов Славейков“
396 2202620 Столична София Частно средно училище „Професор Николай Райнов“
397 2202535 Столична София Частно средно училище „Рьорих“
398 2216532 Столична София Частно средно училище „Увекинд“
399 2201515 Столична София Частно средно училище „Цар Симеон Велики“
400 2224544 Столична София Частно средно училище по изкуства и чужди езици „Артис“
401 2204549 Столична София Частно средно училище с немски език „Веда“
402 2203720 Столична София Частно средно училище „Дружба“
403 2204511 Столична София Частна профилирана гимназия с чуждоезиково обучение „Езиков свят“
404 2211517 Столична София Частна професионална гимназия „Банкер“
405 2202612 Столична София Средно училище УУС „Д. Денев“
406 2206409 Столична София Професионална гимназия по транспорт и енергетика „Хенри Форд“
407 2207068 Столична София 68 Средно училище „Акад. Никола Обрешков“
408 2210156 Столична София 156 Основно училище „Васил Левски“
409 2211139 Столична София 139 Основно училище „Захарий Круша“
410 2213131 Столична София 131 Средно училище „Климент Аркадиевич Тимирязев“
411 2213144 Столична София 144 Средно училище „Народни будители“
412 2214141 Столична София 141 Основно училище „Народни будители“
413 2216001 Столична София 1 Средно училище „Пенчо П. Славейков“
414 2222133 Столична София 133 Средно училище „А. С. Пушкин“
415 2217426 Столична София Професионална гимназия по селско стопанство „БУЗЕМА“
416 2205408 Столична София Софийска професионална гимназия (СПГ) „Княгиня Евдокия“
ОБЛАСТ СОФИЯ
417 2308760 Ботевград Ботевград Основно училище „Н. Й. Вапцаров“
418 2301045 Ботевград Ботевград Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
419 2300284 Ботевград Ботевград Професионална гимназия по техника и мениджмънт „Васил Левски“
420 2300099 Ботевград Ботевград Профилирана природо-математическа гимназия „Акад. проф. д-р Асен Златаров“
421 2309022 Ботевград Скравена Основно училище „Св.  св.  Кирил и Методий“
422 2309225 Горна Малина Горна Малина Средно училище  „Христо Ботев“
423 2309385 Горна Малина Долно Камарци Основно училище „Отец Паисий“
424 2308785 Етрополе Етрополе Основно училище „Христо Ботев“
425 2300195 Етрополе Етрополе Средно училище „Христо Ясенов“
426 2309054 Ихтиман Вакарел Обединено училище „Христо Смирненски“
427 2300188 Ихтиман Ихтиман Средно училище „Христо Ботев“
428 2306331 Копривщица Копривщица Средно училище „Любен Каравелов“
429 2303490 Костенец Костенец Средно  училище „Св. Климент Охридски“
430 2308290 Костинброд Костинброд Първо основно училище „Васил Левски“
431 2300067 Костинброд Костинброд Второ основно училище „Васил Левски“
432 2302504 Пирдоп Пирдоп Професионална гимназия по механоелектротехника
433 2309862 Правец Правец Основно училище „Васил Левски“
434 2304770 Правец Правец Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Алеко Константинов“
435 2303106 Самоков Самоков Средно училище „Отец Паисий“
436 2308917 Самоков Самоков Основно училище „Митрополит Авксентий Велешки“
437 2300505 Самоков Самоков Професионална гимназия по туризъм
438 2303022 Своге Своге Професионална гимназия „Велизар Пеев“
439 2306518 Сливница Алдомировци Обединено училище „Иван Вазов“
ОБЛАСТ СТАРА ЗАГОРА
440 2404108 Гълъбово Гълъбово Професионална гимназия по енергетика и електротехника
441 2404107 Гълъбово Гълъбово Средно училище „Васил Левски“
442 2400271 Казанлък Казанлък Основно училище „Кулата“
443 2400268 Казанлък Казанлък Професионална гимназия по лека промишленост и туризъм
444 2400263 Казанлък Казанлък Профилирана хуманитарна гимназия  „Св. св. Кирил и Методий“
445 2400264 Казанлък Казанлък Средно училище „Екзарх Антим І“
446 2400273 Казанлък Казанлък Основно училище „Св. Паисий Хилендарски“
447 2407133 Николаево Николаево Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
448 2400837 Опан Опан Обединено училище „Христо Ботев“
449 2409141 Павел баня Александрово Основно училище „Васил Левски“
450 2401052 Раднево Раднево Средно училище „Гео Милев“
451 2400123 Стара Загора Стара Загора Второ основно училище „Петко Рачов Славейков“
452 2400124 Стара Загора Стара Загора Начално училище „Кольо Ганчев“
453 2400146 Стара Загора Стара Загора Начално училище „Димитър Благоев“
454 2400109 Стара Загора Стара Загора Основно училище „Георги Райчев“
455 2400126 Стара Загора Стара Загора Пето основно училище „Митьо Станев“
456 2400111 Стара Загора Стара Загора Професионална гимназия  по механотехника  и транспорт „Н. Й. Вапцаров“
457 2400105 Стара Загора Стара Загора Средно училище „Христо Смирненски“
458 2400116 Стара Загора Стара Загора Национална професионална гимназия по ветеринарна медицина „Иван Павлов“
459 2400133 Стара Загора Стара Загора Дванадесето основно училище „Стефан Карадажа“
460 2403219 Стара Загора Стара Загора Шесто основно училище „Св. Никола“
461 2403264 Стара Загора Стара Загора Гимназия с преподаване на чужди езици „Ромен Ролан“
462 2401179 Чирпан Чирпан Професионална гимназия по селско стопанство
463 2401189 Чирпан Чирпан Начално училище „Св. Климент Охридски“
ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ
464 2520601 Омуртаг Омуртаг Професионална гимназия по транспорт и лека промишленост
465 2540602 Попово Попово Професионална гимназия по селско стопанство „Никола Пушкаров“
466 2540101 Попово Попово Основно училище „Н. Й. Вапцаров“
467 2540401 Попово Попово Профилирана гимназия „Христо Ботев“
468 2540601 Попово Попово Професионална гимназия по техника и лека промишленост (ПГТЛП)
469 2540103 Попово Попово Основно училище „Любен Каравелов“
470 2540102 Попово Попово Основно училище „Св. Климент Охридски“
471 2500102 Търговище Търговище Второ основно училище „Н. Й. Вапцаров“
ОБЛАСТ ХАСКОВО
472 2602006 Димитровград Димитровград Основно училище „Пенчо Славейков“
473 2602019 Димитровград Димитровград Природо-математическа гимназия със засилено изучаване на чужди езици „Иван Вазов“
474 2610001 Ивайловград Свирачи Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
475 2605002 Свиленград Свиленград Първо основно училище „Иван Вазов“
476 2603007 Харманли Харманли Основно училище „Иван Вазов“
477 2603008 Харманли Харманли Средно училище „Неофит Рилски“
478 2601015 Хасково Динево Основно училище „Христо Ботев“
479 2601028 Хасково Хасково Езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“
480 2601008 Хасково Хасково Основно училище „Св. Климент Охридски“
481 2601010 Хасково Хасково Основно училище „Св. Иван Рилски“
482 2601006 Хасково Хасково Основно училище „Шандор Петьофи“
483 2601029 Хасково Хасково Природо-математическа гимназия „Академик Боян Петканчин“
484 2601034 Хасково Хасково Професионална гимназия по дървообработване и строителство  „Цар Иван Асен ІІ“
485 2601904 Хасково Хасково Професионална гимназия по транспорт и аграрни технологии „Н. Й. Вапцаров“
486 2601032 Хасково Хасково Професионална гимназия по туризъм „Александър Паскалев“
ОБЛАСТ ШУМЕН
487 2700062 Върбица Върбица Средно училище „Св. Паисий Хилендарски“
488 2700192 Никола Козлево Никола Козлево Средно училище „Цанко Бакалов Церковски“
489 2700224 Нови пазар Нови пазар Професионална гимназия по химични технологии и дизайн „Проф. д-р Асен Златаров“
490 2700071 Нови пазар Нови пазар Средно училище „Хан Исперих“
491 2700087 Шумен Градище Основно училище „Васил Левски“
492 2700144 Шумен Мадара Основно училище „Панайот Волов“
493 2700182 Шумен Шумен Средно училище „Йоан Екзарх Български“
494 2700076 Шумен Шумен Средно училище „Панайот Волов“
495 2700146 Шумен Шумен Трето основно училище „Димитър Благоев“
496 2700221 Шумен Шумен Профилирана природо-математическа гимназия „Нанчо Попович“
ОБЛАСТ ЯМБОЛ
497 2831522 Елхово Елхово Профилирана гимназия „Св. Климент Охридски“
498 2851559 „Тунджа“ Скалица Средно училище „Св. Паисий Хилендарски“
499 2811517 Ямбол Ямбол Езикова гимназия „Васил Карагьозов“
500 2811504 Ямбол Ямбол Начално училище „Св. св. Кирил и Методий“
501 2811515 Ямбол Ямбол Профилирана гимназия „Васил Левски“
502 2811507 Ямбол Ямбол Основно училище „Николай Петрини“
503 2811603 Ямбол Ямбол Професионална гимназия по хранителни технологии и туризъм
504 2811514 Ямбол Ямбол Обединено училище „Доктор Петър Берон“

admin

Уроци по математика за ученици от 1-12 клас. 0895 588 958

admin has 35 posts and counting. See all posts by admin

Вашият коментар