Класация на училищата в България според ДЗИ БЕЛ (2022)

Класация на училищата в България според ДЗИ БЕЛ (2022)
Училище Бр. БЕЛ(ООП) З Ср.усп. БЕЛ(ООП) З Населено място
1 Частно средно училище с немски език „Веда“ 5 5.85 ГР. СОФИЯ
2 91.НЕМСКА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ Професор Константин Гълъбов“ 184 5.5 ГР. СОФИЯ
3 73.СУ с преподаване на чужди езици „Владислав Граматик“ 121 5.43 ГР. СОФИЯ
4 164. гимназия с преподаване на испански език „Мигел де Сервантес“ 178 5.4 ГР. СОФИЯ
5 Софийска математическа гимназия „Паисий Хилендарски“ 176 5.38 ГР. СОФИЯ
6 Първа Частна Математическа Гимназия 23 5.37 ГР. СОФИЯ
7 АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В СОФИЯ 152 5.33 ГР. СОФИЯ
8 Езикова гимназия „Пловдив“ 267 5.32 ГР. ПЛОВДИВ
9 Профилирана природоматематическа гимназия „Академик Никола Обрешков“ 157 5.29 ГР. БУРГАС
10 Немска езикова гимназия „Гьоте“ 157 5.24 ГР. БУРГАС
11 Първа езикова гимназия 243 5.24 ГР. ВАРНА
12 Математическа гимназия „Д-р Петър Берон“ 180 5.24 ГР. ВАРНА
13 Национална природо-математическа гимназия „Академик Любомир Чакалов“ 244 5.24 ГР. СОФИЯ
14 Профилирана езикова гимназия „Екзарх Йосиф I“ 155 5.21 ГР.ЛОВЕЧ
15 9 Френска езикова гимназия „Алфонс дьо Ламартин“ 207 5.2 ГР.СОФИЯ
16 Първа английска езикова гимназия 214 5.19 ГР.СОФИЯ
17 133 Средно училище „Александър Сергеевич Пушкин” 100 5.18 ГР.СОФИЯ
18 Езикова гимназия „Иван Вазов“ 236 5.18 ГР.ПЛОВДИВ
19 35. СРЕДНО ЕЗИКОВО УЧИЛИЩЕ „ДОБРИ ВОЙНИКОВ“ 133 5.18 ГР.СОФИЯ
20 Езикова гимназия „Акад. Людмил Стоянов“ 156 5.17 ГР.БЛАГОЕВГРАД
21 Математическа гимназия „Академик Кирил Попов“ 202 5.17 ГР.ПЛОВДИВ
22 Гимназия с преподаване на чужди езици „Йоан Екзарх“ 183 5.16 ГР.ВАРНА
23 Гимназия с преподаване на чужди езици „Ромен Ролан“ 221 5.15 ГР.СТАРА ЗАГОРА
24 Втора английска езикова гимназия „Томас Джеферсън“ 208 5.12 ГР.СОФИЯ
25 Национална гимназия за древни езици и култури Константин Кирил Философ 75 5.07 ГР.СОФИЯ
26 22 Средно езиково училище „Георги Стойков Раковски“ 175 5.05 ГР.СОФИЯ
27 31 Средно училище за чужди езици и математика „Иван Вазов“ 160 5.04 ГР.СОФИЯ
28 Хуманитарна гимназия „Св. Св. Кирил и Методий“ 189 5.03 ГР.ПЛОВДИВ
29 Частна профилирана гимназия с чуждоезиково обучение „ЧЕЛОПЕЧ“ 30 5.02 С.ЧЕЛОПЕЧ
30 Частно езиково средно училище „Дорис Тенеди“ 27 5 ГР.СОФИЯ
31 134. средно училище „Димчо Дебелянов“ 78 5 ГР.СОФИЯ
32 Профилирана природо-математическа гимназия „Академик Иван Ценов“ 150 4.99 ГР.ВРАЦА
33 Математическа гимназия „Баба Тонка“ 131 4.98 ГР.РУСЕ
34 18 Средно училище „Уилям Гладстон“ 209 4.97 ГР.СОФИЯ
35 32. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ С ИЗУЧАВАНЕ НА ЧУЖДИ ЕЗИЦИ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 154 4.96 ГР.СОФИЯ
36 Частна профилирана гимназия „АК – Аркус“ ЕООД 39 4.95 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
37 Технологично училище „Електронни системи“ към Технически Университет – София 88 4.95 ГР.СОФИЯ
38 Профилирана езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“ 120 4.94 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
39 Профилирана природо-математическа гимназия „Никола Обрешков“ 97 4.93 ГР.КАЗАНЛЪК
40 Частна профилирана гимназия с чуждоезиково обучение Меридиан 22″ 15 4.93 ГР.СОФИЯ
41 Сдружение „Частна профилирана гимназия по туризъм и предприемачество Райко Цончев“ 7 4.93 ГР.ДОБРИЧ
42 Езикова гимназия „Бертолт Брехт“ 207 4.92 ГР.ПАЗАРДЖИК
43 Английска езикова гимназия „Гео Милев“ 161 4.92 ГР.БУРГАС
44 ІV Езикова гимназия „Фредерик Жолио – Кюри“ 222 4.91 ГР.ВАРНА
45 Национална търговска гимназия – Пловдив 208 4.9 ГР.ПЛОВДИВ
46 Природо-математическа гимназия „Васил Друмев“ 148 4.89 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
47 Профилирана гимназия с преподаване на западни езици „Захарий Стоянов“ 153 4.87 ГР.СЛИВЕН
48 Профилирана природо-математическа гимназия „Васил Левски“ 92 4.87 ГР.СМОЛЯН
49 ЧАСТНА ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ „БАНКЕР“ 6 4.86 ГР.СОФИЯ
50 Национален учебен комплекс по култура с лицей за изучаване на италиански език и култура с участието на Република Италия 49 4.86 ГР.СОФИЯ
51 Средно училище „Свети Патриарх Евтимий“ 125 4.85 ГР.ПЛОВДИВ
52 Езикова гимназия „Христо Ботев“ 173 4.85 ГР.КЪРДЖАЛИ
53 Езикова гимназия „Гео Милев“ 143 4.83 ГР.ДОБРИЧ
54 Частно средно езиково училище „Британика“ 11 4.83 ГР.СОФИЯ
55 Природо-математическа гимназия „Академик Боян Петканчин“ 126 4.83 ГР.ХАСКОВО
56 Профилирана природоматематическа гимназия „Нанчо Попович“ 131 4.82 ГР.ШУМЕН
НАЦИОНАЛНА АПРИЛОВСКА ГИМНАЗИЯ 123 4.81 ГР.ГАБРОВО
57 Частна гимназия по природни науки и предприемачество Асен Йорданов 1 4.8 ГР.СОФИЯ
58 Природо-математическа гимназия „Акад. Сергей Корольов“ 156 4.79 ГР.БЛАГОЕВГРАД
59 Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ 46 4.79 ГР.КОЗЛОДУЙ
60 Природо-математическа гимназия „Атанас Радев“ 82 4.78 ГР.ЯМБОЛ
61 125 СУ „Боян Пенев“ с изучаване на чужди езици 38 4.78 ГР.СОФИЯ
62 Средно училище „Летец Христо Топракчиев“ 35 4.77 ГР.БОЖУРИЩЕ
63 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АНТИМ „ 59 4.77 ГР.ЗЛАТОГРАД
64 НАЦИОНАЛНА ФИНАНСОВО-СТОПАНСКА ГИМНАЗИЯ 175 4.77 ГР.СОФИЯ
65 Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ 75 4.76 ГР.ВЕЛИНГРАД
66 Езикова гимназия „Пейо Яворов“ 54 4.76 ГР.СИЛИСТРА
67 Средно училище „Христо Ботев“ 3 4.76 ГР.ДРАГОМАН
68 Профилирана природо-математическа гимназия „Добри П. Чинтулов“ 151 4.76 ГР.СЛИВЕН
69 Частно средно училище „Свети Георги“ 9 4.76 ГР.СОФИЯ
70 НАЦИОНАЛНА ТЪРГОВСКО – БАНКОВА ГИМНАЗИЯ 286 4.76 ГР.СОФИЯ
71 Частно средно училище „УВЕКИНД“ 22 4.75 ГР.СОФИЯ
72 Математическа гимназия „Гео Милев“ 147 4.75 ГР.ПЛЕВЕН
73 ЧАСТНА НЕМСКА ГИМНАЗИЯ „ЕРИХ КЕСТНЕР“ 14 4.73 ГР.СОФИЯ
74 Частна езикова гимназия „Проф.Иван Апостолов“ 43 4.73 ГР.СОФИЯ
75 Английска езикова гимназия “ Гео Милев“ 102 4.73 ГР.РУСЕ
76 Профилирана природоматематическа гимназия „Академик Никола Обрешков“ 106 4.73 ГР.РАЗГРАД
77 Средно училище „Васил Левски“ 71 4.69 ГР.КАРЛОВО
78 Средно училище „Отец Паисий“ 39 4.68 ГР.МАДАН
79 Профилирана природоматематическа гимназия „Гео Милев“ 118 4.68 ГР.СТАРА ЗАГОРА
89 Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“ 20 4.66 ГР.СТРАЛДЖА
81 Профилирана гимназия за романски езици „Георги Стойков Раковски“ 181 4.65 ГР.БУРГАС
82 Езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“ 181 4.65 ГР.ХАСКОВО
83 119 Средно училище „Академик Михаил Арнаудов“ 105 4.64 ГР.СОФИЯ
84 Природоматематическа гимназия „Академик Иван Гюзелев“ 96 4.63 ГР.ГАБРОВО
85 Търговска гимназия 156 4.63 ГР.БУРГАС
86 СОФИЙСКА ГИМНАЗИЯ ПО СТРОИТЕЛСТВО, АРХИТЕКТУРА И ГЕОДЕЗИЯ „ХРИСТО БОТЕВ“ 182 4.63 ГР.СОФИЯ
87 Национално училище за изящни изкуства „Илия Петров“ 51 4.63 ГР.СОФИЯ
88 Частна профилирана гимназия „Антоан дьо Сент-Екзюпери“ 16 4.62 ГР.ВАРНА
ЧСУ по изкуства и чужди езици „Артис“ 6 4.62 ГР.СОФИЯ
89 ЧАСТНА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ „ПРОФ.Д-Р В.ЗЛАТАРСКИ“ 44 4.62 ГР.СОФИЯ
90 Средно училище с езиково обучение „Ал. С. Пушкин“ 105 4.61 ГР.ВАРНА
91 Езикова гимназия „Иван Вазов“ 90 4.61 ГР.СМОЛЯН
92 Средно училище „Братя Петър и Иван Каназиреви“ 53 4.61 ГР.РАЗЛОГ
93 Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Петър Богдан“ 92 4.6 ГР.МОНТАНА
94 127 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „Иван Николаевич Денкоглу“ 118 4.6 ГР.СОФИЯ
95 Средно училище „Свети Паисий Хилендарски“ 24 4.6 ГР.ЗЛАТИЦА
96 Средно училище „Нешо Бончев“ 65 4.6 ГР.ПАНАГЮРИЩЕ
97 Профилирана гимназия „КОНСТАНТИН ФОТИНОВ“ 50 4.6 ГР.САМОКОВ
98 ГПЧЕ „Йордан Радичков“ 98 4.57 ГР.ВИДИН
99 Профилирана природо-математическа гимназия „Акад.проф.д-р Асен Златаров“ 93 4.56 ГР.БОТЕВГРАД
100 Гимназия с преподаване на чужди езици „Симеон Радев“ 142 4.56 ГР.ПЕРНИК
101 Средно училище „Христо Ботев“ 11 4.56 С.БАНИТЕ
102 157 Гимназия с изучаване на чужд език „Сесар Вайехо“ 93 4.54 ГР.СОФИЯ
103 Средно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ 40 4.54 ГР.БЕЛИЦА
104 Природоматематическа гимназия „Проф. Емануил Иванов“ 96 4.54 ГР.КЮСТЕНДИЛ
105 ПРОФИЛИРАНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ Константин Величков 135 4.54 ГР.ПАЗАРДЖИК
106 Трета природоматематическа гимназия „Академик Методий Попов“ 135 4.54 ГР.ВАРНА
107 Профилирана езикова гимназия „Никола Йонков Вапцаров“ 129 4.53 ГР.ШУМЕН
108 Средно училище за европейски езици „Свети Константин-Кирил Философ“ 101 4.53 ГР.РУСЕ
109 Средно училище „Иван Вазов“ 24 4.53 ГР.СВОГЕ
110 19 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ЕЛИН ПЕЛИН“ 68 4.52 ГР.СОФИЯ
111 Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Екзарх Йосиф“ 98 4.52 ГР.РАЗГРАД
112 Средно училище “ Иван Вазов „ 98 4.52 ГР.ПЛЕВЕН
113 НАЦИОНАЛНО УЧИЛИЩЕ ПО ИЗКУСТВАТА „ДОБРИ ХРИСТОВ“ 61 4.52 ГР.ВАРНА
114 Езикова гимназия „Васил Карагьозов“ 68 4.51 ГР.ЯМБОЛ
115 33. Езикова гимназия „Света София“ 69 4.51 ГР.СОФИЯ
116 Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Димитър Димов“ 159 4.5 ГР.ПЛЕВЕН
117 Френска езикова гимназия „Антоан дьо Сент – Екзюпери“ 191 4.5 ГР.ПЛОВДИВ
118 Частна професионална гимназия по икономика и управление 3 4.5 ГР.ПЛОВДИВ
119 Средно училище „Максим Горки“ 90 4.49 ГР.СТАРА ЗАГОРА
120 Езикова гимназия „Д-р Петър Берон“ 106 4.49 ГР.КЮСТЕНДИЛ
121 Средно училище „Васил Левски“ 34 4.49 ГР.ВЕЛИНГРАД
122 Търговска гимназия „Княз Симеон Търновски“ 122 4.49 ГР.СТАРА ЗАГОРА
123 138. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ ЗА ЗАПАДНИ И ИЗТОЧНИ ЕЗИЦИ „ПРОФ. ВАСИЛ ЗЛАТАРСКИ“ 97 4.48 ГР.СОФИЯ
124 Първо средно училище „Свети Седмочисленици“ 93 4.48 ГР.ТЪРГОВИЩЕ
125 Природо-математическа гимназия „Яне Сандански“ 127 4.48 ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
126 Второ средно училище „Професор Никола Маринов“ 84 4.48 ГР.ТЪРГОВИЩЕ
127 Частна профилирана гимназия „Образователни технологии“ 34 4.47 ГР.СОФИЯ
128 ППМГ „Екзарх Антим I“ 91 4.47 ГР.ВИДИН
129 Профилирана гимназия „Христо Ботев“ 54 4.47 ГР.ПОПОВО
130 НАЦИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ЗА ПРИЛОЖНИ ИЗКУСТВА „СВЕТИ ЛУКА“ – СОФИЯ 90 4.47 ГР.СОФИЯ
131 Природоматематическа гимназия „Христо Смирненски“ 75 4.46 ГР.ПЕРНИК
132 30 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „БРАТЯ МИЛАДИНОВИ“ 69 4.46 ГР.СОФИЯ
133 Средно училище „Св.Паисий Хилендарски“ 26 4.46 С.ПЪРВОМАЙ
134 Средно училище „Николай Катранов“ 52 4.45 ГР.СВИЩОВ
135 Природоматематическа гимназия „Св.Климент Охридски“ 72 4.45 ГР.СИЛИСТРА
136 Профилирана езикова гимназия „Йоан Екзарх“ 83 4.45 ГР.ВРАЦА
137 7. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „СВ. СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ“ 146 4.44 ГР.СОФИЯ
138 Средно училище „Паисий Хилендарски“ 6 4.44 С.ПРИПЕК
139 Национално училище за музикално и танцово изкуство „Добрин Петков“ 20 4.44 ГР.ПЛОВДИВ
140 Национална художествена гимназия „Цанко Лавренов“ 46 4.44 ГР.ПЛОВДИВ
141 Средно училище с преподаване на немски език „Фридрих Шилер“ 74 4.43 ГР.РУСЕ
142 Средно училище „Христо Ботев“ 68 4.42 ГР.ВРАЦА
143 Частно средно училище „Орфей“ 7 4.42 ГР.СОФИЯ
144 51 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА“ 87 4.41 ГР.СОФИЯ
145 Средно училище за хуманитарни науки и изкуства „Константин Преславски“ 224 4.39 ГР.ВАРНА
146 Профилирана гимназия за чужди езици „Васил Левски“ 153 4.39 ГР.БУРГАС
147 Средно училище „Димитър Маринов“ 20 4.39 ГР.ЛОМ
148 Първа частна английска гимназия „Уилям Шекспир-Интелект Инвест“ 20 4.38 ГР.СОФИЯ
149 Средно училище „Свети Климент Охридски“ 50 4.38 ГР.ДОБРИЧ
150 Варненска търговска гимназия „Георги Стойков Раковски“ 128 4.38 ГР.ВАРНА
151 12 Средно училище “ Цар Иван Асен II“ 70 4.37 ГР.СОФИЯ
152 Средно Училище „Васил Дечев“ 9 4.37 ГР.ЧЕПЕЛАРЕ
153 Профилирана гимназия “ Свети Климент Охридски“ 50 4.37 ГР.ЕЛХОВО
154 Средно училище „Д-р Петър Берон“ 49 4.37 ГР.ЧЕРВЕН БРЯГ
155 Частна езикова гимназия „Стоян Сариев“ 7 4.37 ГР.ПЛОВДИВ
156 Профилирана гимназия „Васил Левски“ 93 4.37 ГР.ЯМБОЛ
157 СОФИЙСКА ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ по ЕЛЕКТРОНИКА „Джон Атанасов“ 249 4.37 ГР.СОФИЯ
158 Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография 103 4.37 ГР.СОФИЯ
159 Средно училище Свети княз Борис I 69 4.36 ГР.АСЕНОВГРАД
160 Национална гимназия за сценични и екранни изкуства 42 4.36 ГР.ПЛОВДИВ
161 ЧСУ „Рьорих“ с ранно чуждоезиково обучение и разширено изучаване на музика и изобразително изкуство 5 4.34 ГР.СОФИЯ
162 Частно средно училище „Монтесори Варна“ ООД 1 4.34 ГР.ВАРНА
163 Национално училище за музикално и сценично изкуство “ Проф. Панчо Владигеров“ 58 4.34 ГР.БУРГАС
164 Частно средно училище „Юрий Гагарин“ 22 4.33 С.АВРЕН
165 56. Средно училище „Професор Константин Иречек“ 41 4.33 ГР.СОФИЯ
166 Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ 19 4.33 ГР.СМОЛЯН
167 Средно училище „Екзарх Антим I“ 98 4.32 ГР.КАЗАНЛЪК
168 2 Средно училище „Академик Емилиян Станев „ 92 4.32 ГР.СОФИЯ
169 Средно училище „Христо Ботев“ 14 4.32 ГР.СЕПТЕМВРИ
170 Средно училище „Саво Ценов Савов“ 17 4.32 ГР.ПИРДОП
171 Средно училище „Васил Левски“ 68 4.31 ГР.ТРОЯН
172 Средно училище „Свети Климент Охридски“ 34 4.31 ГР.ТРОЯН
173 Средно училище „Петко Рачов Славейков“ 102 4.31 ГР.КЪРДЖАЛИ
174 Средно училище „Васил Левски“ 14 4.31 С.КОЛАРОВО
175 1 Средно училище „Пенчо П. Славейков“ 91 4.3 ГР.СОФИЯ
176 Средно училище „Петко Рачов Славейков“ 27 4.3 ГР.ДОБРИЧ
177 Средно училище „Любен Каравелов“ 49 4.3 ГР.НЕСЕБЪР
178 Профилирана гимназия „Христо Ботев“ 122 4.3 ГР.ДУПНИЦА
179 Средно училище „Свети Климент Охридски“ 50 4.3 ГР.ВАРНА
180 Средно училище „Христо Смирненски“ 28 4.3 С.КОЧАН
181 Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ 31 4.3 ГР.СЪРНИЦА
182 Природо-математическа профилирана гимназия „Св. Климент Охридски“ 95 4.29 ГР.МОНТАНА
183 Частно средно училище „Дружба“ – София 27 4.28 ГР.СОФИЯ
184 Средно училище „Никола Войводов“ 23 4.28 ГР.ВРАЦА
185 Средно училище „Христо Ботев“ 12 4.28 С.ГОРНА МАЛИНА
186 Средно езиково училище „Св. Паисий Хилендарски“ 43 4.27 ГР.ДУПНИЦА
187 Профилирана гимназия „Пейо Крачолов Яворов“ 122 4.27 ГР.ПЕТРИЧ
188 21 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ 46 4.27 ГР.СОФИЯ
189 Средно училище „Васил Левски“ 15 4.27 ГР.РОМАН
190 Национално музикално училище „Любомир Пипков“ 80 4.27 ГР.СОФИЯ
191 Средно училище „Васил Левски“ 63 4.26 ГР.СЕВЛИЕВО
192 Частна профилирана гимназия с чуждоезиково обучение „Езиков свят“ 6 4.26 ГР.СОФИЯ
193 Национална професионална гимназия по компютърни технологии и системи 131 4.26 ГР.ПРАВЕЦ
194 Средно училище „Емилиян Станев“ 54 4.25 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
195 Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“ 52 4.25 ГР.ЧИРПАН
196 Средно училище „Христо Ботев“ 21 4.25 С.ЧЕПИНЦИ
197 105. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АТАНАС ДАЛЧЕВ“ 69 4.24 ГР.СОФИЯ
198 Средно училище „Сава Доброплодни“ 91 4.24 ГР.ШУМЕН
199 Професионална гимназия по екология и биотехнологии „Проф. д-р Асен Златаров“ 47 4.24 ГР.СОФИЯ
200 Профилирана гимназия „Найден Геров“ 43 4.23 ГР.ЛОМ
201 Средно училище „Христо Ботев“ 77 4.23 ГР.РУСЕ
202 Профилирана гимназия с интензивно изучаване на румънски език „МИХАЙ ЕМИНЕСКУ“ 40 4.22 ГР.СОФИЯ
203 Средно училище „Панайот Волов“ 37 4.22 ГР.ШУМЕН
204 ПРОФИЛИРАНА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ „Д-р Иван Богоров“ 76 4.22 ГР.ДИМИТРОВГРАД
205 81. Средно училище „Виктор Юго“ 22 4.22 ГР.СОФИЯ
206 Средно училище „Иван Вазов“ 15 4.21 ГР.ВЪРШЕЦ
207 Средно училище „Христо Ботев“ 70 4.2 ГР.НОВА ЗАГОРА
208 Природо-математическа гимназия със засилено изучаване на чужди езици „Иван Вазов“ 94 4.2 ГР.ДИМИТРОВГРАД
209 Средно училище “ Христо Ботев „ 18 4.2 С.ЧОРБАДЖИЙСКО
210 Средно училище „Любен Каравелов“ 9 4.2 ГР.КОПРИВЩИЦА
211 Национална хуманитарна гимназия“Св.св.Кирил и Методий“ 112 4.19 ГР.БЛАГОЕВГРАД
212 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР“ 47 4.19 ГР.ПЛОВДИВ
213 Средно училище с разширено изучаване на чужди езици „Д-р Петър Берон“ 47 4.19 ГР.ПЕРНИК
214 Средно училище „Свети Климент Охридски“ 8 4.19 С.СЛАЩЕН
215 Средно училище „Свети Климент Охридски“ 15 4.19 С.ЗВЕРИНО
216 НАЦИОНАЛНО УЧИЛИЩЕ ПО ИЗКУСТВАТА ПАНАЙОТ ПИПКОВ 47 4.19 ГР.ПЛЕВЕН
217 Средно училище „Георги Измирлиев“ 47 4.18 ГР.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
218 Средно училище „Иван Вазов“ 25 4.18 ГР.ПОМОРИЕ
219 Средно училище „Отец Паисий“ с природоматематическа насоченост 75 4.17 ГР.КЪРДЖАЛИ
220 Средно училище „Св. Климент Охридски“ 62 4.17 ГР.КОСТЕНЕЦ
221 Професионална гимназия по икономика и управление Елиас Канети“ 102 4.17 ГР.РУСЕ
222 Частна профилирана гимназия с изучаване на английски език Британика 1998 4 4.16 ГР.БУРГАС
223 Частна езикова гимназия с изучаване на чужди езици „Джордж Байрон“ 15 4.16 ГР.ВАРНА
224 44. Средно училище „Неофит Бозвели“ 31 4.16 ГР.СОФИЯ
225 Средно училище „Проф. д-р Асен Златаров“ 32 4.16 ГР.ГОДЕЧ
226 Средно училище „Христо Ботев“ 43 4.15 ГР.КУБРАТ
227 54. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „Свети ИВАН РИЛСКИ“ 67 4.14 ГР.СОФИЯ
228 ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ДРУЖБА“ 12 4.14 ГР.ПЛОВДИВ
229 Средно училище „Йоан Екзарх Български“ 63 4.14 ГР.ШУМЕН
230 Частна Търговска Гимназия „Конто Трейд“ ЕООД 6 4.14 ГР.ВАРНА
231 Средно училище Свети свети Кирил и Методий 27 4.13 ГР.РУДОЗЕМ
232 Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Алеко Константинов“ 56 4.13 ГР.ПРАВЕЦ
233 40 Средно училище „Луи Пастьор“ 14 4.13 ГР.СОФИЯ
234 Средно училище Св. Паисий Хилендарски“ 29 4.13 С.АБЛАНИЦА
235 Земеделска професионална гимназия „Климент Аркадиевич Тимирязев“ 132 4.13 ГР.САНДАНСКИ
236 НАЦИОНАЛНА ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРЕЦИЗНА ТЕХНИКА И ОПТИКА „М. В. Ломоносов“ 182 4.13 ГР.СОФИЯ
237 ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТЕЛЕКОМУНИКАЦИИ 156 4.13 ГР.СОФИЯ
238 Професионална гимназия по дизайн „Елисавета Вазова“ 91 4.13 ГР.СОФИЯ
239 Национално училище за танцово изкуство 56 4.13 ГР.СОФИЯ
240 Средно училище „Вичо Грънчаров“ 23 4.12 ГР.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
241 Средно училище „Васил Кънчов“ 20 4.11 ГР.ВРАЦА
242 29. Средно училище „Кузман Шапкарев“ 6 4.11 ГР.СОФИЯ
243 Средно училище „Васил Левски“ 31 4.1 ГР.БРЕЗНИК
244 Средно училище „Проф. д-р Асен Златаров“ 48 4.1 ГР.ПЪРВОМАЙ
245 Средно училище „Васил Левски“ 86 4.1 ГР.КРУМОВГРАД
246 Средно училище „Д-р Петър Берон“ 56 4.1 ГР.СВИЛЕНГРАД
247 Средно училище „Св.Св. Кирил и Методий“ 17 4.1 ГР.СТРЕЛЧА
248 Национална художествена гимназия „Димитър Добрович“ 19 4.1 ГР.СЛИВЕН
249 Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ 10 4.1 ГР.АНТОНОВО
250 Българско средно училище „Христо Ботев“ 3 4.09 Братислава
251 14. средно училище „Проф. д-р Асен Златаров“ 18 4.09 ГР.СОФИЯ
252 Национално училище по пластични изкуства и дизайн „Академик Дечко Узунов“ 42 4.09 ГР.КАЗАНЛЪК
253 Национално училище за музикални и сценични изкуства“Христина Морфова“ 24 4.09 ГР.СТАРА ЗАГОРА
254 17 СУ „Дамян Груев“ 20 4.08 ГР.СОФИЯ
255 Професионална гимназия „Велизар Пеев“ 66 4.08 ГР.СВОГЕ
256 Частно средно училище с чуждоезиков профил „Абрахам Линкълн“ 6 4.07 ГР.СОФИЯ
257 Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ 93 4.07 ГР.АСЕНОВГРАД
258 Професионална гимназия по строителство архитектура и геодезия „Ангел Попов“ 77 4.07 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
259 Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия „Лубор Байер“ 144 4.07 ГР.СТАРА ЗАГОРА
260 Средно училище „Христо Ботев“ 52 4.05 ГР.ДЕВИН
261 Средно училище „Васил Левски“ 52 4.04 ГР.РУСЕ
262 Профилирана природо-математическа гимназия 81 4.04 ГР.ЛОВЕЧ
263 Средно училище „Никола Йонков Вапцаров „ 27 4.04 С.БЕНКОВСКИ
264 Средно училище „Отец Паисий“ 26 4.04 С.КИРКОВО
265 Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ 40 4.04 ГР.РАДОМИР
266 Профилирана гимназия за изобразителни изкуства „Професор Николай Райнов“ 38 4.04 ГР.СОФИЯ
267 Средно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ 48 4.03 ГР.КАРНОБАТ
268 Средно училище „Козма Тричков“ 21 4.03 ГР.ВРАЦА
269 Средно училище „Димчо Дебелянов“ 12 4.03 ГР.БЕЛЕНЕ
270 Професионална гимназия по туризъм „Проф. д-р Асен Златаров“ 100 4.03 ГР.ПЛОВДИВ
271 Специално училище за ученици с нарушено зрение „ЛУИ БРАЙЛ“ 6 4.03 ГР.СОФИЯ
272 Средно училище „Петко Рачев Славейков“ 29 4.02 ГР.ТРЯВНА
273 Профилирана хуманитарна гимназия „Дамян Дамянов“ 21 4.02 ГР.СЛИВЕН
274 Частно средно училище „Професор Николай Райнов“ 4 4.02 ГР.СОФИЯ
275 Професионална гимназия по икономика „Иван Илиев“ 103 4.01 ГР.БЛАГОЕВГРАД
276 Професионална гимназия по архитектура строителство и геодезия „Арх.Камен Петков“ 170 4.01 ГР.ПЛОВДИВ
277 Средно училище „Стоян Заимов“ 36 4 ГР.ПЛЕВЕН
278 Средно училище „Асен Златаров“ 14 4 ГР.ШАБЛА
279 Професионална гимназия по електротехника и електроника 179 4 ГР.ПЛОВДИВ
280 ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И АВТОМАТИКА 83 4 ГР.СОФИЯ
281 Средно училище „Гео Милев“ 41 3.99 ГР.РАДНЕВО
282 Средно училище „Васил Левски“ 53 3.99 ГР.ЕЛИН ПЕЛИН
283 Средно училище “ СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ „ 92 3.99 ГР.ПЛОВДИВ
284 Професионална гимназия по електроника и енергетика 31 3.99 ГР.БАНСКО
285 Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия „Кольо Фичето“ 142 3.99 ГР.БУРГАС
286 Професионална гимназия по икономика „Професор доктор Димитър Табаков“ 88 3.99 ГР.СЛИВЕН
287 Частна профилирана гимназия „Класик“ 13 3.98 ГР.ПЛОВДИВ
288 Финансово-стопанска професионална гимназия „Васил Левски“ 83 3.98 ГР.МОНТАНА
289 Средно училище „Гео Милев“ 19 3.98 ГР.ТРЪН
290 СОФИЙСКА ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТУРИЗЪМ 172 3.98 ГР.СОФИЯ
291 Средно училище „Желязко Терпешев“ 37 3.98 ГР.ЛЮБИМЕЦ
292 Профилирана хуманитарна гимназия „Св. Св. Кирил и Методий“ 44 3.97 ГР.КАЗАНЛЪК
293 Средно училище „Васил Левски“ 44 3.97 ГР.БЯЛА СЛАТИНА
294 Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ 44 3.97 ГР.ПЕТРИЧ
295 Средно училище „Йордан Йовков“ 37 3.96 ГР.ТУТРАКАН
296 95 СУ „Проф. Иван Шишманов“ 38 3.96 ГР.СОФИЯ
297 Професионална гимназия по икономика „Д-р Иван Богоров“ 144 3.96 ГР.ВАРНА
298 Старопрестолна професионална гимназия по икономика 50 3.96 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
299 Средно училище „Христо Ботев“ 74 3.95 ГР.АЙТОС
300 Профилирана гимназия „Яне Сандански“ 80 3.95 ГР.САНДАНСКИ
301 Средно училище Св.Св. Кирил и Методий“ 20 3.95 ГР.СЛИВНИЦА
302 Държавна финансово-стопанска гимназия „Интелект“ 67 3.95 ГР.ПЛЕВЕН
303 Частна професионална гимназия по информатика и компютърни науки “ Академик Благовест Сендов“ 1 3.95 ГР.ПЛОВДИВ
304 Средно училище „Възраждане“ 24 3.94 ГР.РУСЕ
305 Шесто средно училище „Отец Паисий“ 2 3.94 ГР.МОНТАНА
306 Професионална техническа гимназия „Никола Й. Вапцаров“ 58 3.94 ГР.САМОКОВ
307 23 Средно училище „Фредерик Жолио-Кюри“ 52 3.93 ГР.СОФИЯ
308 Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ 20 3.93 ГР.СИЛИСТРА
309 128 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АЛБЕРТ АЙНЩАЙН“ 42 3.93 ГР.СОФИЯ
310 Профилирана гимназия „Д-р Иван Панов“ 30 3.93 ГР.БЕРКОВИЦА
311 Професионална гимназия по туризъм „Д-р Васил Берон“ 85 3.93 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
312 Средно училище „Христо Ботев“ 19 3.93 ГР.ДЖЕБЕЛ
313 Средно училище „Димчо Дебелянов“ 24 3.92 ГР.ВАРНА
314 Средно училище „Бачо Киро“ 31 3.92 ГР.ПАВЛИКЕНИ
315 144 Средно училище „Народни будители“ 63 3.92 ГР.СОФИЯ
316 137 средно училище „Ангел Кънчев“ 59 3.92 ГР.СОФИЯ
317 Специално училище за ученици с нарушено зрение „Проф. д-р Иван Шишманов“ 4 3.92 ГР.ВАРНА
318 Професионална гимназия по туризъм „Професор д-р Асен Златаров“ 162 3.92 ГР.ВАРНА
319 ПГ „Проф. д-р Асен Златаров“ 54 3.92 ГР.ВИДИН
320 Средно училище „Васил Левски“ 57 3.92 ГР.ДУЛОВО
321 96 Средно училище „Лев Николаевич Толстой“ 34 3.91 ГР.СОФИЯ
322 Средно училище „Димитър Благоев“ 44 3.91 ГР.ПРОВАДИЯ
333 СУ „Цар Симеон Велики“ 58 3.91 ГР.ВИДИН
334 Средно училище „Стефан Караджа“ 39 3.9 ГР.КАВАРНА
335 Средно училище „Христо Ботев“ 31 3.9 ГР.КОЗЛОДУЙ
336 Национално училище за приложни изкуства „Проф. Венко Колев „ 21 3.9 ГР.ТРОЯН
337 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт 174 3.9 ГР.ПАЗАРДЖИК
338 Средно училище „Иван Вазов“ 51 3.88 ГР.МЕЗДРА
339 Средно училище „Димитър Талев“ 20 3.88 ГР.ДОБРИЧ
340 Първо частно средно училище „Леонардо да Винчи“ ООД 5 3.87 ГР.РУСЕ
341 Средно училище „Отец Паисий“ 28 3.86 ГР.САМОКОВ
342 Професионална гимназия по строителство архитектура и геодезия „Никола Фичев“ 6 3.86 ГР.ПЛЕВЕН
343 Средно училище “ Константин Величков „ 14 3.86 ГР.ПЛОВДИВ
344 Национално училище за фолклорни изкуства „Филип Кутев“ 32 3.86 ГР.КОТЕЛ
345 Частно средно училище с профилирана подготовка по чужди езици и математика „Леонардо да Винчи“ 3 3.85 ГР.ДОБРИЧ
346 170 Средно училище „Васил Левски“ 29 3.85 ГР.НОВИ ИСКЪР
347 Природоматематическа гимназия „Иван Вазов“ 61 3.84 ГР.ДОБРИЧ
348 Професионална гимназия по стопанско управление, администрация и услуги „Атанас Буров“ 71 3.84 ГР.СИЛИСТРА
349 Средно училище „Христо Проданов“ 67 3.83 ГР.КАРЛОВО
350 Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ 31 3.83 ГР.ДОБРИЧ
351 Средно училище „Христо Ботев“ 18 3.82 С.ВЪЛКОСЕЛ
352 Професионална гимназия по туризъм „Иван П. Павлов“ 88 3.82 ГР.РУСЕ
353 Средно училище „Димитър Благоев“ 23 3.8 ГР.ДОСПАТ
354 Средно училище „Св.Св.Кирил и Методий“ 12 3.8 С.ГЪРМЕН
355 Финансово-стопанска гимназия „Васил Левски“ 94 3.8 ГР.ДОБРИЧ
356 Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов“ 72 3.8 ГР.ПЛЕВЕН
357 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ 11 3.8 С.КАРАМАНЦИ
358 Средно училище „Гео Милев“ 45 3.79 ГР.ВАРНА
359 Средно училище „Георги Бенковски“ 33 3.78 ГР.ПАЗАРДЖИК
360 Средно училище „Димитър Благоев“ 65 3.78 ГР.СВИЩОВ
361 НАЦИОНАЛНО УЧИЛИЩЕ ПО ИЗКУСТВАТА „ПРОФ.ВЕСЕЛИН СТОЯНОВ“ 39 3.78 ГР.РУСЕ
362 Средно училище „Свети княз Борис I“ 4 3.78 С.СТАРЦЕВО
363 Средно училище “ Свети Свети Кирил и Методий“ 19 3.78 ГР.НЕДЕЛИНО
364 36 Средно училище „Максим Горки“ 19 3.77 ГР.СОФИЯ
365 Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ 35 3.77 С.САТОВЧА
366 Средно училище „Георги Бенковски“ 38 3.76 ГР.ТЕТЕВЕН
367 Средно училище „Цветан Радославов“ 18 3.76 ГР.СВИЩОВ
368 Средно училище „Максим Райкович“ 14 3.76 ГР.ДРЯНОВО
369 Средно училище „Йордан Йовков“ 15 3.76 С.ОКОРШ
370 ДУ-Пловдивска духовна семинария „Св. Св. Кирил и Методий“-Пловдив 4 3.75 ГР.ПЛОВДИВ
371 Професионална гимназия по строителство архитектура и геодезия „Пеньо Пенев“ 35 3.75 ГР.РУСЕ
372 Средно училище „Христо Ботев“ 33 3.75 ГР.ТУТРАКАН
373 90 Средно училище „Генерал Хосе де Сан Мартин“ 16 3.75 ГР.СОФИЯ
374 Средно училище „Свети Константин – Кирил Философ“ 24 3.74 ГР.ПЛОВДИВ
375 Средно училище „Любен Каравелов“ 19 3.74 ГР.ПЛОВДИВ
376 Неврокопска професионална гимназия „Димитър Талев“ 148 3.74 ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
377 Професионална гимназия по облекло „Княгиня Мария Луиза“ 53 3.74 ГР.СОФИЯ
378 Професионална гимназия по производствени технологии 12 3.73 ГР.ЛОМ
379 Средно училище „Д-р Петър Берон“ 35 3.72 ГР.КОСТИНБРОД
380 26 Средно училище „Йордан Йовков“ 13 3.72 ГР.СОФИЯ
381 Частна профилирана гимназия Едмънд Бърк 4 3.72 ГР.ПЛОВДИВ
382 Духовно Училище 24 3.72 ГР.МОМЧИЛГРАД
383 Професионална гимназия по строителство, архитектура и компютърни науки „Проф. Арх. Стефан Стефанов“ 48 3.71 ГР.МОНТАНА
384 Търговска гимназия „Васил Евстатиев Априлов“ 17 3.71 ГР.ЧЕРВЕН БРЯГ
385 Средно училище с изучаване на чужди езици „Свети Климент Охридски“ 25 3.7 ГР.БЛАГОЕВГРАД
386 СУ „Св. св. Кирил и Методий“ 15 3.7 ГР.ВИДИН
387 НАЦИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ЗА ПРИЛОЖНИ ИЗКУСТВА „ТРЕВНЕНСКА ШКОЛА“ 20 3.7 ГР.ТРЯВНА
388 Професионална гимназия по икономика „Алеко Константинов“ 70 3.7 ГР.КЪРДЖАЛИ
389 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ – ЧАПАЙ“ 23 3.7 ГР.БЕЛОВО
390 Средно училище „Св.Паисий Хилендарски“ 8 3.7 ГР.СЛИВО ПОЛЕ
391 Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ 41 3.69 ГР.ЦАРЕВО
392 118 Средно училище „Академик Людмил Стоянов“ 20 3.69 ГР.СОФИЯ
393 101. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „БАЧО КИРО“ 27 3.69 ГР.СОФИЯ
394 Средно училище „Свети Климент Охридски“ 53 3.69 ГР.ПЛОВДИВ
395 Професионална гимназия по електроника и химични технологии „Проф.Асен Златаров“ 79 3.69 ГР.ПЛЕВЕН
396 Професионална гимназия по икономика „Робер Шуман“ 69 3.69 ГР.РАЗГРАД
397 Средно училище „Елин Пелин“ 12 3.68 ГР.ВАРНА
398 Професионална гимназия по електротехника и електроника „Апостол Арнаудов“ 65 3.68 ГР.РУСЕ
399 Смолянска професионална гимназия по туризъм и строителство „Никола Й. Вапцаров“ 19 3.68 ГР.СМОЛЯН
400 135 средно училище „Ян Амос Коменски“ 14 3.68 ГР.СОФИЯ
401 Средно училище „Васил Левски“ 39 3.67 ГР.АРДИНО
402 Средно училище „Христо Ботев“ 58 3.67 ГР.ИХТИМАН
403 Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ 53 3.67 ГР.АЙТОС
404 Средно училищe „Никола Йонков Вапцаров“ 14 3.67 ГР.ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО
405 Средно училище „Отец Паисий“ 25 3.67 ГР.ВРАЦА
406 Професионална държавна търговска гимназия „Димитър Хадживасилев“ 28 3.67 ГР.СВИЩОВ
407 Професионална гимназия „Генерал Владимир Заимов“ 119 3.67 ГР.СОПОТ
408 IV Сменно-вечерна гимназия “ Отец Паисий „ 47 3.67 ГР.СОФИЯ
409 Спортно училище „Пиер дьо Кубертен“ 8 3.67 ГР.ЯМБОЛ
410 108 Средно училище „Никола Беловеждов“ 24 3.66 ГР.СОФИЯ
411 Професионална гимназия по техника и лека промишленост 11 3.66 ГР.ПОПОВО
412 ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО АУДИО-, ВИДЕО- И ТЕЛЕКОМУНИКАЦИЯ „А. С. ПОПОВ“ 105 3.65 ГР.СОФИЯ
413 Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ 34 3.64 ГР.ЯКОРУДА
414 Професионална гимназия „Никола Йонков Вапцаров“ 21 3.64 ГР.БЕЛИЦА
415 Средно училище „Христо Ботев“ 8 3.64 ГР.ЛЪКИ
416 Национално училище за фолклорни изкуства „Широка лъка“ 12 3.64 С.ШИРОКА ЛЪКА
417 93-то Средно училище „Александър Теодоров – Балан“ 39 3.64 ГР.СОФИЯ
418 Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ 23 3.64 ГР.СМЯДОВО
419 97 Средно училище „Братя Миладинови“ 36 3.63 ГР.СОФИЯ
420 Професионална гимназия по химични и хранително-вкусови технологии „Дм.Ив.Менделеев“ 37 3.63 ГР.ВАРНА
421 Професионална гимназия по електротехника 97 3.63 ГР.ВАРНА
422 Средно училище „Христо Ботев“ 34 3.63 ГР.ОРЯХОВО
423 Професионална гимназия по икономика 96 3.63 ГР.ПЕРНИК
424 Професионална гимназия по туризъм и хранителни технологии „Никола Димов“ 20 3.63 ГР.ПИРДОП
425 Средно училище „Христо Ботев“ 24 3.63 ГР.ИВАЙЛОВГРАД
426 Средно училище „Епископ Константин Преславски“ 28 3.62 ГР.БУРГАС
427 Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ 41 3.62 ГР.ХАДЖИДИМОВО
428 Средно училище „Свети Софроний Врачански“ 22 3.62 ГР.ПЛОВДИВ
429 ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ „ИВАН ХАДЖИЕНОВ“ 64 3.62 ГР.КАЗАНЛЪК
450 88. Средно училище „Димитър Попниколов“ 36 3.61 ГР.СОФИЯ
451 Средно училище „Христо Ботев“ 63 3.61 ГР.КАРНОБАТ
452 203 Профилирана езикова гимназия „Свети Методий“ 47 3.59 ГР.СОФИЯ
453 Седмо средно училище „Найден Геров“ 73 3.59 ГР.ВАРНА
454 Разложка професионална гимназия „Никола Стойчев“ 46 3.59 ГР.РАЗЛОГ
455 Професионална техническа гимназия 103 3.59 ГР.ВАРНА
456 Професионална гимназия по селско горско стопанство и туризъм „Никола Йонков Вапцаров“ 31 3.59 ГР.ЧЕПЕЛАРЕ
457 Професионална гимназия по икономика 95 3.59 ГР.ШУМЕН
458 Средно училище „Христо Ясенов“ 42 3.58 ГР.ЕТРОПОЛЕ
459 55 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ПЕТКО КАРАВЕЛОВ“ 19 3.58 ГР.СОФИЯ
460 Професионална гимназия за приложни изкуства 11 3.58 ГР.СМОЛЯН
Средно училище „Свети Климент Охридски“ 31 3.57 ГР.РАКИТОВО
461 Седмо средно училище „Кузман Шапкарев“ 20 3.57 ГР.БЛАГОЕВГРАД
462 Средно училище „Панайот Волов“ 35 3.57 ГР.БЯЛА
463 Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ 49 3.57 ГР.МОМЧИЛГРАД
464 Професионална гимназия по битова техника 59 3.57 ГР.ПЛОВДИВ
465 Частно средно училище „Нов век“ 6 3.56 С.КИРИЛОВО
466 Профилирана гимназия „Симеон Велчев“ 45 3.56 ГР.ОМУРТАГ
467 Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ 74 3.56 ГР.БУРГАС
468 Професионална гимназия по механоелектротехника и електроника 142 3.56 ГР.БУРГАС
469 Средно училище „Васил Левски“ 21 3.55 ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК
470 Професионална гимназия по електротехника и електроника „Михайло Василиевич Ломоносов“ 74 3.55 ГР.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
471 Частна професионална гимназия по икономика, туризъм и информатика,,Булпрогрес“ 5 3.55 ГР.СОФИЯ
472 СПОРТНО УЧИЛИЩЕ „ГЕН. ВЛАДИМИР СТОЙЧЕВ“ 89 3.55 ГР.СОФИЯ
473 Финансово-стопанска гимназия „Атанас Буров“ 124 3.55 ГР.ХАСКОВО
474 Средно училище „Методий Драгинов“ 39 3.54 С.ДРАГИНОВО
475 Професионална гимназия по хотелиерство и туризъм „Академик Неделчо Неделчев“ 83 3.54 ГР.СЛИВЕН
476 Средно училище „Св.Паисий Хилендарски“ 13 3.54 ГР.ХАСКОВО
477 Средно училище „Георги Брегов“ 18 3.53 ГР.ПАЗАРДЖИК
478 Професионална гимназия по облекло обслужване и транспорт 50 3.52 ГР.ДУЛОВО
479 Средно училище „Христо Смирненски“ 14 3.52 ГР.ГУРКОВО
480 78. Средно училище „Христо Смирненски“ 31 3.51 ГР.БАНКЯ
481 Средно училище „Св.Паисий Хилендарски“ 17 3.51 ГР.КРЕСНА
482 121 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ГЕОРГИ ИЗМИРЛИЕВ“ 1 3.51 ГР.СОФИЯ
483 Средно училище „Неофит Рилски“ 21 3.5 ГР.ТВЪРДИЦА
484 Средно училище „Христо Смирненски“ 45 3.5 С.СВЕТА ПЕТКА
485 Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ 37 3.5 ГР.ПЛОВДИВ
486 Професионална гимназия по икономика „Карл Маркс“ 41 3.5 ГР.СМОЛЯН
487 Средно училище „Васил Левски“ 21 3.5 ГР.ОПАКА
488 Средно училище „Неофит Рилски“ 63 3.49 ГР.ХАРМАНЛИ
489 Средно училище „Васил Левски“ 18 3.49 ГР.СТАРА ЗАГОРА
490 Средно училище „Иван Вазов“ 25 3.49 ГР.СТАРА ЗАГОРА
491 Професионална техническа гимназия „Н. Й. Вапцаров“ 49 3.48 ГР.ВРАЦА
492 Второ средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ 8 3.48 ГР.МОНТАНА
493 Професионална гимназия по икономика и туризъм „Алеко Константинов“ 58 3.48 ГР.ВЕЛИНГРАД
494 Средно училище „Свeти Свети Кирил и Методий“ 5 3.48 ГР.ЗЕМЕН
495 Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“ 42 3.47 ГР.ПЛОВДИВ
496 Средно училище „Йордан Йовков“ 40 3.47 С.РИБНОВО
497 Професионална гимназия по електротехника и електроника „Константин Фотинов“ 101 3.47 ГР.БУРГАС
498 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт „Йордан Захариев“ 77 3.47 ГР.КЮСТЕНДИЛ
499 Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ 16 3.47 ГР.УГЪРЧИН
500 Професионална гимназия „Васил Димитров“ 37 3.47 ГР.МАДАН
Българско средно училище „Д-р Петър Берон“ 11 3.47 ПРАГА
Профилирана гимназия „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ 55 3.46 ГР.ИСПЕРИХ
68. Средно училище „Академик Никола Обрешков“ 21 3.46 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по дървообработване и строителство „Цар Иван Асен „ 104 3.46 ГР.ХАСКОВО
Профилирана Хуманитарна гимназия “ Свети свети Кирил и Методий“ 8 3.45 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ 16 3.44 ГР.ДВЕ МОГИЛИ
Средно училище „Христо Ботев“ 6 3.44 ГР.БРУСАРЦИ
VI Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий „ 11 3.44 ГР.ПЕРНИК
Професионална гимназия по хранителни технологии и техника 124 3.44 ГР.ПЛОВДИВ
Средно училище “ Йордан Йовков „ 22 3.43 ГР.ТЕРВЕЛ
Средно училище „Свети Климент Охридски“ 14 3.43 ГР.ПЕЩЕРА
Професионална гимназия по строителство архитектура и геодезия „Васил Левски“ 68 3.43 ГР.ВАРНА
Професионална гимназия по селско стопанство „Сергей Румянцев“ 40 3.43 ГР.ЛУКОВИТ
Средно училище „Васил Левски“ 6 3.43 С.МАНОЛЕ
Средно училище „Найден Геров“ 2 3.43 ГР.ПЛОВДИВ
НАЦИОНАЛНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „СОФИЯ“ 19 3.43 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по икономика „Георги Стойков Раковски“ 63 3.43 ГР.ЯМБОЛ
Средно училище „Вела Благоева“ 22 3.42 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Средно училище „Христо Ботев“ 19 3.42 ГР.ДОЛНИ ДЪБНИК
Национална професионална гимназия по горско стопанство „Христо Ботев“ 38 3.42 ГР.ВЕЛИНГРАД
Професионална гимназия по транспорт „Никола Йонков Вапцаров“ 33 3.42 ГР.СЛИВНИЦА
Професионална гимназия по лека промишленост и туризъм 58 3.42 ГР.КАЗАНЛЪК
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ 28 3.41 ГР.ПРИМОРСКО
79 средно училище „Индира Ганди“ 22 3.41 ГР.СОФИЯ
Средно училище „Свети Климент Охридски“ 24 3.41 ГР.АКСАКОВО
Национална професионална гимназия по ветеринарна медицина „Проф. д-р Димитър Димов“ 45 3.41 ГР.ЛОВЕЧ
Национална професионална гимназия по ветеринарна медицина „Иван Павлов“ 75 3.41 ГР.СТАРА ЗАГОРА
Спортно училище „Георги Бенковски“ 46 3.4 ГР.ВАРНА
Професионална гимназия по икономическа информатика “ Джон Атанасов „ 62 3.4 ГР.ТЪРГОВИЩЕ
Средно училище „Христо Смирненски“ 33 3.39 С.ЧЕРНООЧЕНЕ
Професионална гимназия по туризъм „Проф. д-р Асен Златаров“ 182 3.39 ГР.БУРГАС
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТРАНСПОРТ 37 3.39 ГР.СОФИЯ
149 Средно училище ,,Иван Хаджийски“ 13 3.38 ГР.СОФИЯ
Средно училище „Христо Ботев“ 31 3.38 ГР.БАЛЧИК
Професионална гимназия по транспорт и енергетика „Хенри Форд“ 133 3.38 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов“ 24 3.38 ГР.ЯМБОЛ
Средно Училище “ Отец Паисий“ 35 3.37 С.ЛЮЛЯКОВО
Професионална гимназия по селско стопанство и икономика „Христо Ботев“ 37 3.37 ГР.СВИЛЕНГРАД
Професионална гимназия по транспорт 42 3.36 ГР.РАЗЛОГ
Средно училище „Васил Левски“ 29 3.36 ГР.ШУМЕН
Средно училище „Любен Каравелов“ 21 3.35 ГР.ДОБРИЧ
Средно училище „Елин Пелин“ 70 3.35 С.РУЕН
Средно училище „Асен Златаров“ 14 3.35 С.ГИГЕН
Средно училище „Д-р Петър Берон“ 8 3.35 ГР.БОЛЯРОВО
Професионална гимназия по аграрни технологии „Цанко Церковски“ 41 3.34 ГР.ПАВЛИКЕНИ
Професионална гимназия по техника и строителство „Арх. Йордан Миланов“ 92 3.34 ГР.ПЕРНИК
Средно училище „Крум Попов“ 38 3.34 ГР.ЛЕВСКИ
Спортно училище „Никола Велчев“ 14 3.34 ГР.САМОКОВ
Професионална гимназия по механоелектротехника „Ген.Иван Бъчваров“ 65 3.33 ГР.СЕВЛИЕВО
Национална професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване „Сава Младенов“ 27 3.33 ГР.ТЕТЕВЕН
Професионална гимназия по ресторантьорство търговия и обслужване 41 3.33 ГР.ПЛЕВЕН
Средно училище „Петко Рачов Славейков“ 8 3.33 ГР.КРИЧИМ
Средно училище „Васил Левски“ 52 3.32 ГР.НОВИ ПАЗАР
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ 14 3.32 ГР.СРЕДЕЦ
Средно училище „Евлоги Георгиев“ 25 3.32 ГР.ТРЪСТЕНИК
Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“ 17 3.31 ГР.ПЛЕВЕН
Професионална гимназия по строителство архитектура и геодезия “ Васил Левски“ 53 3.31 ГР.БЛАГОЕВГРАД
39 Средно училище „Петър Динеков“ 18 3.3 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по икономика и туризъм “ Проф. д-р Асен Златаров“ 107 3.3 ГР.ПЕТРИЧ
Средно училище “ Димитър Полянов“ 23 3.3 С.ТРЪНАК
СУ „Никола Йонков Вапцаров“ 8 3.3 С.ДРЕНОВЕЦ
Средно училище „Райчо Каролев“ 26 3.3 ГР.ГАБРОВО
Средно училище „Кирил и Методий“ 9 3.3 С.НОВА МАХАЛА
Професионална гимназия по производствени технологии „Евлогий Георгиев“ 21 3.3 ГР.СИЛИСТРА
Средно училище „Иван Николов Момчилов“ 42 3.29 ГР.ЕЛЕНА
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ 21 3.29 ГР.ПОРДИМ
28 Средно училище „Алеко Константинов“ 21 3.28 ГР.СОФИЯ
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ 30 3.28 С.САМУИЛ
Средно училище „Христо Ботев“ 7 3.28 ГР.ГЛОДЖЕВО
Частна профилирана английска гимназия „Джордж Байрон“ 2 3.27 ГР.РУСЕ
Професионална гимназия по ветеринарна медицина „Проф. д-р Георги Павлов“ 18 3.27 ГР.ДОБРИЧ
Професионална гимназия по облекло „Ана Май“ 36 3.27 ГР.ПЛОВДИВ
Спортно училище „Васил Левски“ 69 3.27 ГР.ПЛОВДИВ
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТРАНСПОРТ „МАКГАХАН“ 35 3.27 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по текстил и моден дизайн 56 3.26 ГР.ВАРНА
ПРОФЕСИОНАЛНА ТЕХНИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ „Д-р Никола Василиади“ 86 3.26 ГР.ГАБРОВО
Професионална Гимназия „Димитър Маринов“ 4 3.26 ГР.ВЪЛЧЕДРЪМ
132. Средно училище „Ваня Войнова“ 48 3.25 ГР.СОФИЯ
Средно училище „Христо Ботев“ 16 3.25 ГР.КОЧЕРИНОВО
Професионална техническа гимназия „Цар Симеон Велики“ 56 3.25 ГР.ТЪРГОВИЩЕ
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ 23 3.24 С.БРЕЗНИЦА
Средно училище „Васил Левски“ 30 3.24 ГР.ГЪЛЪБОВО
Професионална гимназия „Петко Рачов Славейков“ 43 3.23 ГР.ЯКОРУДА
Спортно училище „Георги Живков“ 40 3.23 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ 1 3.23 С.ВЪРБИНА
Духовно Училище Софийска духовна семинария „Св. Иван Рилски“ 11 3.23 ГР.СОФИЯ
166 Спортно училище „Васил Левски“ 74 3.22 ГР.СОФИЯ
Пето средно училище „Георги Измирлиев“ 18 3.21 ГР.БЛАГОЕВГРАД
Средно училище „Константин Константинов“ 9 3.21 ГР.СЛИВЕН
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ 18 3.2 ГР.БЕЛОСЛАВ
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ 16 3.2 ГР.СУВОРОВО
Професионална гимназия по дървообработване и вътрешна архитектура “ Йосиф Вондрак“ – Русе 23 3.2 ГР.РУСЕ
Професионална гимназия по транспорт 24 3.2 ГР.РУСЕ
Варненска морска гимназия „Свети Николай Чудотворец“ 70 3.19 ГР.ВАРНА
Средно училище „Христо Ботев“ 16 3.19 ГР.НИКОПОЛ
Средно училище „Отец Паисий“ 9 3.18 ГР.СМОЛЯН
Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“ 28 3.18 ГР.ВАРНА
Професионална гимназия по търговия и ресторантьорство 49 3.18 ГР.ВРАЦА
Средно училище „Христо Смирненски“ 7 3.17 С.ОБРОЧИЩЕ
Средно училище „Отец Паисий“ 11 3.17 С.МЕДКОВЕЦ
Средно училище „Христо Ботев“ 9 3.17 ГР.ЦАР КАЛОЯН
Професионална техническа гимназия „Иван Райнов“ 43 3.17 ГР.ЯМБОЛ
Професионална гимназия по туризъм „Пенчо Семов“ 58 3.16 ГР.ГАБРОВО
Професионална гимназия по механотехника „Професор Цветан Лазаров“ 88 3.16 ГР.ПЛОВДИВ
Професионална гимназия по селско стопанство 45 3.16 ГР.ЧИРПАН
Средно училище „Св. Климент Охридски“ 41 3.15 ГР.ЯМБОЛ
Средно училище „Тодор Кирков“ 23 3.15 ГР.ЛОВЕЧ
Средно училище „Св. Паисий Хилендарски“ 35 3.15 ГР.ВЪРБИЦА
Средно училище „Отец Паисий“ 18 3.15 ГР.ГАБРОВО
Средно училище „Васил Левски“ 9 3.14 ГР.АПРИЛЦИ
Професионална гимназия по механоелектротехника 121 3.14 ГР.ПАЗАРДЖИК
Средно училище „Аргира Жечкова“ 1 3.14 ГР.СЛИВЕН
СУ „Петко Рачов Славейков“ 20 3.13 ГР.ВИДИН
Средно училище „Христо Ботев“ 31 3.13 С.ВЕТРИНО
Професионална гимназия „Васил Левски“ 16 3.13 ГР.МИЗИЯ
Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов“ 78 3.13 ГР.БАНКЯ
Професионална гимназия по механоелектротехника „Девети май“ 26 3.12 ГР.ЧЕРВЕН БРЯГ
Професионална гимназия „Цар Иван Асен „ 69 3.12 ГР.АСЕНОВГРАД
117. СУ 23 3.12 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по електроника „Александър Степанович Попов“ 27 3.11 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Техническа професионална гимназия „Никола Йонков Вапцаров“ 24 3.11 ГР.РАДОМИР
Професионална гимназия по техника и технологии „Христо Ботев“ 42 3.11 ГР.СМОЛЯН
74 СУ „ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ“ 23 3.1 ГР.СОФИЯ
Средно училище „Свети Климент Охридски“ 35 3.1 ГР.ДЪЛГОПОЛ
Средно училище „Христо Ботев“ 29 3.1 ГР.САПАРЕВА БАНЯ
Професионална гимназия по механоелектротехника 43 3.1 ГР.ЛОВЕЧ
Средно училище „Георги Алексиев Каравелов“ 12 3.1 ГР.ШИВАЧЕВО
Софийска професионална гимназия „Княгиня Евдокия“ 27 3.1 ГР.СОФИЯ
15 Средно училище “ Адам Мицкевич“ 12 3.1 ГР.СОФИЯ
Професионална лесотехническа гимназия“Никола Йонков Вапцаров“ 36 3.09 ГР.БАНСКО
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ 39 3.09 ГР.СИМИТЛИ
Професионална гимназия по лека промишленост и икономика „Атанас Буров“ 55 3.09 ГР.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ПГТ „Михалаки Георгиев“ 27 3.09 ГР.ВИДИН
Професионална гимназия по строителство „Пеньо Пенев“ 13 3.09 ГР.СИЛИСТРА
Средно училище “ Васил Левски“ 21 3.08 ГР.ХАСКОВО
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ИКОНОМИКА „РАЧО СТОЯНОВ“ 15 3.08 ГР.ДРЯНОВО
Средно училище “ Пейо Крачолов Яворов „ 22 3.08 ГР.СЛИВЕН
Професионална гимназия по строителство архитектура и геодезия 52 3.08 ГР.ШУМЕН
Средно училище „Бачо Киро“ 19 3.07 ГР.ЛЕТНИЦА
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТРАНСПОРТ И ТРАНСПОРТЕН МЕНИДЖМЪНТ 32 3.07 ГР.КАЗАНЛЪК
Гимназия по строителство и архитектура, графика и дизайн „Кольо Фичето“ 25 3.07 ГР.ЯМБОЛ
Професионална гимназия по химични технологии „Акад. Н. Д. Зелинский“ 112 3.06 ГР.БУРГАС
Професионална гимназия по хранене и земеделие „Дмитрий Иванович Менделеев“ 24 3.06 ГР.ЛОМ
Средно училище „Христо Ботев“ 13 3.05 С.ГАЛИЧЕ
Спортно училище „Св.Климент Охридски“ 41 3.05 ГР.ВРАЦА
Професионална гимназия по ядрена енергетика „Игор Курчатов“ 55 3.05 ГР.КОЗЛОДУЙ
Професионална гимназия „Акад. Сергей П. Корольов“ 23 3.05 ГР.ДУПНИЦА
Професионална гимназия по техника и енергетика „Христо Ботев“ 17 3.05 ГР.ПЕРНИК
27. Средно училище „Акад. Георги Караславов“ 12 3.04 ГР.СОФИЯ
Спортно училище „Георги Бенковски“ 39 3.04 ГР.ПЛЕВЕН
47 Средно училище „Христо Груев Данов“ 16 3.04 ГР.СОФИЯ
Профилирана гимназия „Иван Сергеевич Аксаков“ 5 3.03 ГР.ПАЗАРДЖИК
Средно училище „Христо Смирненски“ 17 3.03 ГР.ПЛЕВЕН
Софийска гимназия по хлебни и сладкарски технологии 26 3.03 ГР.СОФИЯ
Средно училище „Васил Левски“ 20 3.02 ГР.ВЪЛЧИДОЛ
Средно училище „Христо Смирненски“ 39 3.02 ГР.ГУЛЯНЦИ
Национална професионална техническа гимназия „Шандор Петьофи“ 96 3.02 ГР.РАЗГРАД
Профилирана гимназия “ Академик Петко Стайнов“ 5 3.02 ГР.КАЗАНЛЪК
Средно училище Отец Паисий 22 3.01 ГР.СТАМБОЛИЙСКИ
Гимназия по туризъм „Алеко Константинов“ 16 3.01 ГР.БАНСКО
Професионална гимназия по туризъм и лека промишленост „Гоце Делчев“ 12 3.01 ГР.БЛАГОЕВГРАД
Професионална гимназия по транспорт „Васил Друмев“ 14 3.01 ГР.СТРАЖИЦА
Професионална гимназия по селско стопанство „Васил Левски“ 44 3.01 ГР.ПЪРВОМАЙ
ПГВМЗ „Ал. Стамболийски“ 24 3.01 ГР.ЛОЗНИЦА
153 Спортно училище „Неофит Рилски“ 65 3.01 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по електроника „Джон Атанасов“ 61 3.01 ГР.СТАРА ЗАГОРА
Средно училище „Максим Райкович“ 22 3 ГР.ЛЯСКОВЕЦ
Средно училище „Неофит Бозвели“ 27 3 ГР.ВАРНА
Професионална гимназия „Георги Сава Раковски“ 21 3 ГР.КОСТЕНЕЦ
Средно училище „Хан Исперих“ 32 3 ГР.НОВИ ПАЗАР
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ 8 2.99 С.СИНДЕЛ
Спортно училище – Разград 20 2.99 ГР.РАЗГРАД
Духовно училище 4 2.99 ГР.РУСЕ
3. СУ „Марин Дринов“ 20 2.98 ГР.СОФИЯ
Средно училище „Христо Груев Данов“ 14 2.98 ГР.ПЛОВДИВ
Средно училище „Васил Левски“ 24 2.98 ГР.ГЛАВИНИЦА
Средно училище „Отец Паисий“ 4 2.97 ГР.ЛОМ
Спортно училище „Тодор Каблешков“ 26 2.97 ГР.СТАРА ЗАГОРА
Средно училище „Д-р Петър Берон“ 16 2.96 ГР.ПАЗАРДЖИК
Професионална гимназия по техника и електротехника „Христо Ботев“ 43 2.96 ГР.МОНТАНА
Професионална гимназия по вътрешна архитектура и дървообработване „Христо Ботев“ 34 2.96 ГР.ПЛОВДИВ
Професионална гимназия по облекло и хранене „Райна Княгиня“ 53 2.96 ГР.СТАРА ЗАГОРА
Средно училище „Назъм Хикмет“ 11 2.95 С.МЕДОВЕЦ
Професионална гимназия „Алеко Константинов“ 12 2.95 ГР.МЕЗДРА
Професионална земеделска гимназия „Климент Аркадиевич Тимирязев“ 20 2.95 ГР.КАВАРНА
Средно училище „Анастасия Димитрова“ 17 2.95 ГР.ПЛЕВЕН
123 Средно училищe „Стефан Стамболов“ 14 2.95 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по механаноелектротехника 30 2.95 ГР.ПИРДОП
Средно училище „Никола Вапцаров“ 19 2.94 ГР.ПЛОВДИВ
Професионална гимназия по механизация на селското стопанство 15 2.94 ГР.МЕЗДРА
Професионална гимназия по земеделие „Стефан Цанов“ 40 2.94 ГР.КНЕЖА
Професионална гимназия по керамика 17 2.94 С.ЕЛИН ПЕЛИН (ГАРА ЕЛИН П
Професионална гимназия по облекло и стопанско управление 28 2.93 ГР.ДУПНИЦА
5. Вечерно средно училище „Пеньо Пенев“ 13 2.92 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по хранително – вкусови и химични технологии 26 2.92 ГР.ДУПНИЦА
Спортно училище „Олимпиец“ 12 2.92 ГР.ПЕРНИК
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО РЕЧНО КОРАБОСТРОЕНЕ И КОРАБОПЛАВАНЕ 34 2.92 ГР.РУСЕ
Професионална гимназия “ Златица“ 24 2.92 ГР.ЗЛАТИЦА
Професионална гимназия по моден дизайн 12 2.91 ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Спортно училище „Дръстър“ 15 2.91 ГР.СИЛИСТРА
Професионална гимназия по подемна строителна и транспортна техника „Н. Й. Вапцаров“ 12 2.9 ГР.ЯМБОЛ
Средно училище „Панайот Волов“ 15 2.89 ГР.КАСПИЧАН
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИИ“ Г. С. РАКОВСКИ“ 29 2.89 ГР.СТАРА ЗАГОРА
Лесотехническа професионална гимназия 26 2.88 ГР.БЕРКОВИЦА
Средно училище “ Христо Смирненски“ 12 2.88 ГР.КОЙНАРЕ
Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“ 10 2.88 С.ВЕНЕЦ
131. СУ „Климент Аркадиевич Тимирязев“ 11 2.87 ГР.СОФИЯ
140. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ИВАН БОГОРОВ“ 21 2.87 ГР.СОФИЯ
57 Спортно училище „Свети Наум Охридски“ 71 2.87 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по туризъм „Александър Паскалев“ 109 2.87 ГР.ХАСКОВО
Професионална гимназия по земеделие „Тодор Рачински“ 19 2.86 ГР.ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО
Професионална гимназия по техника и технологии „Атанас Димитров“ 42 2.86 ГР.НОВА ЗАГОРА
Спортно училище „Димитър Рохов“ 24 2.86 ГР.СЛИВЕН
Средно училище „Черноризец Храбър“ 8 2.86 ГР.ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ
Професионална гимназия по туризъм „Иван Вазов“ 65 2.85 ГР.НЕСЕБЪР
СУ „Васил Левски“ 6 2.84 ГР.КУЛА
Професионална гимназия по строителство и архитектура 26 2.84 ГР.ПАЗАРДЖИК
Специално училище за ученици с увреден слух „Проф. д-р Дечо Денев“ 2 2.84 ГР.СОФИЯ
Средно училище „Цанко Церковски“ 43 2.83 ГР.ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Средно училище „Христо Ботев“ 13 2.83 С.ГАБАРЕ
Средно училище „Иван Вазов“ 5 2.83 ГР.СОПОТ
Свищовска професионална гимназия „Алеко Константинов“ 26 2.82 ГР.СВИЩОВ
Средно училище „Христо Ботев“ 13 2.82 С.ПАИСИЕВО
Професионална гимназия по транспорт „Вл.П.Минчев“ 18 2.81 С.ВЛАДИМИРОВО
Професионална гимназия по облекло и туризъм „Свети Иван Рилски“ 17 2.81 ГР.ПЕРНИК
Професионална техническа гимназия 12 2.8 ГР.САНДАНСКИ
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ИНДУСТРИАЛНИ ТЕХНОЛОГИИ МЕНИДЖМЪНТ И ТУРИЗЪМ 30 2.8 ГР.ПАНАГЮРИЩЕ
Средно училище „Любен Каравелов“ 25 2.79 ГР.ВАРНА
Спортно училище „Юрий Гагарин“ 40 2.79 ГР.БУРГАС
Професионална гимназия по хранителни технологии „Юрий Гагарин“ 22 2.79 ГР.ЧЕРВЕН БРЯГ
Професионална гимназия по химични технологии и биотехнологии „Мария Кюри“ 28 2.79 ГР.РАЗГРАД
71 Средно училище „Пейо Яворов“ 12 2.79 С.КАЗИЧЕНЕ
Средно училище „Йордан Йовков“ 54 2.78 ГР.КЪРДЖАЛИ
Средно училище „Цар Симеон Велики“ 20 2.78 ГР.ПЛОВДИВ
Професионална гимназия по механоелектротехника „Академик Ангел Балевски“ 38 2.78 ГР.ТРОЯН
Професионална техническа гимназия „Симеон Велики“ 26 2.78 ГР.ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ
Професионална гимназия „Стефан Караджа“ 23 2.78 ГР.ЕЛХОВО
Средно училище „Любен Каравелов“ 30 2.77 ГР.ДИМИТРОВГРАД
Професионална агротехническа гимназия „Никола Йонков Вапцаров“ 87 2.77 ГР.БЯЛА СЛАТИНА
Професионална гимназия по техника и строителство „Михаил Василиевич Ломоносов“ 15 2.77 ГР.ДОБРИЧ
Професионална гимназия по хранително- вкусови технологии „Атанас Ченгелев“ 26 2.77 ГР.ПЕЩЕРА
85 Средно училище „Отец Паисий“ 24 2.77 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по морско корабоплаване и риболов „Свети Никола“ 23 2.76 ГР.БУРГАС
Професионална гимназия по селско стопанство „Свети Георги Победоносец“ 15 2.76 ГР.СУВОРОВО
Професионална гимназия по строителство „Христо Смирненски“ 14 2.76 ГР.КЪРДЖАЛИ
Средно училище „Васил Левски“ с професионални паралелки 7 2.76 ГР.ВЕТОВО
Професионална гимназия по селско стопанство „Марко Марков“ 4 2.75 С.ГЕОРГИ ДАМЯНОВО
Професионална гимназия по транспорт „Проф. Цветан Лазаров“ 41 2.75 ГР.ПЛЕВЕН
Професионална гимназия по хранително-вкусови технологии „Проф. д-р Георги Павлов“ 43 2.75 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по ветеринарна медицина и селско стопанство „Св. Г. Победоносец“ 38 2.75 ГР.КОСТИНБРОД
Средно училище „Д-р Петър Берон“ 66 2.75 ГР.ТОПОЛОВГРАД
Средно училище „Ангел Каралийчев“ 28 2.74 ГР.СТРАЖИЦА
Професионална гимназия по механоелектротехника „Н.Й.Вапцаров“ 29 2.74 ГР.СОФИЯ
Седмо средно училище „Йордан Радичков“ 12 2.73 ГР.МОНТАНА
Професионална гимназия по механоелектротехника „Юрий Гагарин“ 40 2.73 ГР.ПЕТРИЧ
Професионална гимназия по железопътен транспорт „Никола Йонков Вапцаров“ 16 2.73 ГР.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Средно училище „Железник“ 12 2.72 ГР.СТАРА ЗАГОРА
Професионална гимназия по туризъм „П. К. Яворов“ 59 2.72 ГР.ДОБРИЧ
Професионална гимназия по електротехника и електроника „Капитан Петко войвода“ 35 2.72 ГР.КЪРДЖАЛИ
Професионална гимназия по електротехника „А. С. Попов“ 16 2.72 ГР.ДЕВИН
Среднo училище „Васил Левски“ 21 2.71 ГР.ДЕВНЯ
Професионална гимназия „Димитраки Хаджитошин“ 11 2.71 ГР.ВРАЦА
Професионална гимназия по железопътен транспорт „Христо Смирненски“ 33 2.71 ГР.КАРЛОВО
Професионална гимназия по облекло „Недка Иван Лазарова“ 65 2.71 ГР.РУСЕ
Професионална гимназия по механотехника „Владимир Комаров“ 43 2.71 ГР.СИЛИСТРА
Средно училище „Иван Вазов“ 5 2.71 ГР.НОВА ЗАГОРА
Професионална гимназия по селско стопанство „Никола Пушкаров“ 67 2.71 ГР.ПОПОВО
Професионална гимназия „Братя Евлогий и Христо Георгиеви“ 15 2.7 ГР.КАРЛОВО
Средно училище „Христо Смирненски“ 30 2.7 ГР.ХИСАРЯ
Професионална гимназия по механотехника електроника телекомуникации и транспорт „Христо Ботев“ 60 2.69 ГР.ШУМЕН
Професионална гимназия по механизация на селското стопанствo 25 2.68 ГР.РАЗЛОГ
Професионална гимназия по облекло, хранене и химични технологии „Проф. д-р Асен Златаров“ 41 2.68 ГР.ШУМЕН
СУ „Христо Ботев“ 14 2.67 ГР.БЕЛОГРАДЧИК
Средно училище „Христо Ботев“ 16 2.67 ГР.СЪЕДИНЕНИЕ
Професионална гимназия по транспорт и лека промишленост 33 2.67 ГР.ОМУРТАГ
Средно училище “ Йордан Йовков“ 3 2.66 ГР.БУРГАС
Вечерно средно училище “ Захари Стоянов“ 19 2.66 ГР.БУРГАС
Средно училище „Васил Воденичарски“ 15 2.66 С.ХАЙРЕДИН
Средно училище „Георги Стойков Раковски“ 46 2.66 ГР.КОТЕЛ
Професионална гимназия по механотехника и транспорт „Н. Й. Вапцаров“ 15 2.66 ГР.СТАРА ЗАГОРА
Средно училище „Васил Левски“ 19 2.65 ГР.ЯБЛАНИЦА
Средно училище „Д-р Петър Берон“ 9 2.65 С.ЯКИМОВО
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТЕКСТИЛНИ И КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ 18 2.65 ГР.СОФИЯ
Средно училище „Св. Паисий Хилендарски“ 8 2.63 С.МИКРЕВО
СУ „Св. св. Кирил и Методий“ 2 2.63 С.НОВО СЕЛО
Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ 17 2.63 С.БУТАН
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ 18 2.63 ГР.КРИВОДОЛ
Спортно училище „Васил Левски“ 25 2.63 ГР.КЮСТЕНДИЛ
Професионална гимназия 18 2.63 ГР.КУБРАТ
Професионална гимназия „Св.Иван Рилски“ 44 2.63 ГР.РАДНЕВО
Професионална гимназия по селско стопанство и туризъм 17 2.62 ГР.БЯЛА
Професионална гимназия по транспорт „Юрий Гагарин“ 11 2.62 ГР.РАДОМИР
СПОРТНО УЧИЛИЩЕ „СТЕФАН КАРАДЖА“ 19 2.62 ГР.ХАСКОВО
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ 34 2.61 ГР.СОЗОПОЛ
Професионална гимназия по електротехника и електроника „Мария Склодовска-Кюри“ 39 2.61 ГР.СЛИВЕН
Професионална гимназия по енергетика и електротехника 32 2.61 ГР.ГЪЛЪБОВО
Професионална гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“ 33 2.61 ГР.ДИМИТРОВГРАД
Професионална гимназия по машиностроене 20 2.6 ГР.ПЛОВДИВ
Професионална гимназия по туризъм 6 2.6 ГР.САМОКОВ
66 Средно училище „Филип Станиславов“ 9 2.59 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по техника и облекло „Дочо Михайлов“ 15 2.59 ГР.ТЕРВЕЛ
Сливенска професионална гимназия по строителство и геодезия „Арх. Георги Козаров“ 19 2.59 ГР.СЛИВЕН
Спортно училище “ Никола Симов“ 10 2.59 ГР.ТЪРГОВИЩЕ
Професионална гимназия по лека промишленост 14 2.57 ГР.МОНТАНА
Професионална гимназия по Хранително-вкусови технологии „Св. Димитрий Солунски“ 23 2.57 ГР.АСЕНОВГРАД
Спортно училище „Майор Атанас Узунов“ 26 2.57 ГР.РУСЕ
Професионална гимназия по селско стопанство „Гео Милев“ 23 2.57 ГР.МЪГЛИЖ
Професионална гимназия по механоелектротехника 27 2.56 ГР.ПЛЕВЕН
Професионална гимназия по селско стопанство „Хан Аспарух“ 53 2.56 ГР.ИСПЕРИХ
Професионална гимназия по туризъм и хранително-вкусови технологии „Алеко Константинов“ 27 2.56 ГР.ТЪРГОВИЩЕ
Благоевградска професионална гимназия „Ичко Бойчев“ 49 2.55 ГР.БЛАГОЕВГРАД
Професионална гимназия по лозарство и винарство „Александър Стамболийски“ 23 2.55 ГР.ПЛЕВЕН
Професионална гимназия по ресторантьорство и хотелиерство 9 2.55 ГР.ПАВЕЛ БАНЯ
Специално училище за ученици с увреден слух „Свети Иван Рилски“ 6 2.55 ГР.ТЪРГОВИЩЕ
Професионална техническа гимназия 27 2.54 ГР.БУРГАС
Професионална техническа гимназия „Васил Левски“ 12 2.54 ГР.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ 19 2.54 ГР.ЗАВЕТ
Професионална гимназия по механизация на селското стопанство „Никола Йонков Вапцаров“ 22 2.54 С.СРЕДИЩЕ
Средно училище „Св.св.Кирил и Методий“ 12 2.53 С.КРУПНИК
Средно училище „Христо Ботев“ 12 2.53 ГР.БОБОВ ДОЛ
Професионална гимназия по механизация на селското стопанство „Пейо Крачолов Яворов“ 37 2.52 ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
Професионална гимназия по селско стопанство „Професор Иван Иванов“ 9 2.52 ГР.ДОЛНИ ДЪБНИК
Средно училище „Христо Ботев“ 13 2.52 ГР.СЛАВЯНОВО
Средно училище „Братя Миладинови“ 21 2.52 ГР.ПЛОВДИВ
Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов“ 21 2.51 ГР.ПОМОРИЕ
Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване „Николай Хайтов“ 56 2.51 ГР.ВАРНА
Професионална гимназия по туризъм „Проф. д-р Асен Златаров“ 41 2.51 ГР.КЪРДЖАЛИ
Професионална гимназия по туризъм „Никола Йонков Вапцаров“ 31 2.51 ГР.КЮСТЕНДИЛ
Професионална земеделска гимназия „Добруджа“ 17 2.51 ГР.СИЛИСТРА
Професионална гимназия по техника и мениджмънт „Христо Ботев“ 75 2.51 ГР.БОТЕВГРАД
Средно училище „Христо Ботев“ 14 2.51 ГР.ПАВЕЛ БАНЯ
Духовно училище „Нювваб“ 22 2.51 ГР.ШУМЕН
ПГСС „Г. М. Димитров“ 11 2.5 ГР.ДУНАВЦИ
Средно училище „Христо Смирненски“ 24 2.5 ГР.ИСКЪР
Средно училище “ Свети Климент Охридски „ 10 2.5 С.СТАМБОЛОВО
Средно училище „Христо Ботев“ 6 2.49 ГР.СТАРА ЗАГОРА
Професионална гимназия по електротехника и строителство 7 2.49 ГР.ТЪРГОВИЩЕ
СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ 8 2.48 ГР.БРЕГОВО
СУ „Христо Ботев“ 9 2.48 С.АРЧАР
Средно училище „Алеко Константинов“ 27 2.48 ГР.ЛУКОВИТ
Професионална гимназия по облекло и текстил „Христо Бояджиев“ 9 2.48 ГР.ПЛЕВЕН
Професионална гимназия по селско и горско стопанство 20 2.47 ГР.КЪРДЖАЛИ
Средно училище „Васил Левски“ 9 2.47 ГР.БОЙЧИНОВЦИ
Професионална гимназия по селско стопанство „Земя“ 39 2.46 ГР.ПРОВАДИЯ
Професионална гимназия „Васил Левски“ 5 2.46 ГР.КЪРДЖАЛИ
Средно училище „Васил Левски“ 5 2.46 С.ЧЕРНИ ОСЪМ
Професионална гимназия „Златю Бояджиев“ гр. Брезово 13 2.46 ГР.БРЕЗОВО
Професионална гимназия по селско стопанство 20 2.46 С.СИТОВО
Професионална гимназия по механизация на селското стопанство и електроника „Никола Йонков Вапцаров“ 19 2.45 ГР.СРЕДЕЦ
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ 12 2.45 ГР.ЗЛАТАРИЦА
Професионална гимназия по транспорт „Коста Петров“ 26 2.45 С.БОРОВАН
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТРАНСПОРТ 19 2.45 С.ВИНОГРАДЕЦ
Професионална гимназия по земеделие 8 2.45 ГР.ТЪРГОВИЩЕ
Професионална гимназия по селско стопанство „Златна нива“ 45 2.44 ГР.АЙТОС
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ДЪРВООБРАБОТВАНЕ „ИВАН ВАЗОВ“ 38 2.44 ГР.ВЕЛИНГРАД
130. средно училище „Стефан Караджа“ 13 2.44 ГР.СОФИЯ
Вечерна профилирана гимназия 7 2.43 ГР.САНДАНСКИ
Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“ 18 2.43 С.ИГНАТИЕВО
Професионална гимназия по селско стопанствo „Иван Владимирович Мичурин“ 20 2.43 ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК
Професионална гимназия „Марин Попов“ 16 2.43 ГР.СЕВЛИЕВО
Професионална гимназия по химични и хранителни технологии 45 2.43 ГР.ПАЗАРДЖИК
37. Средно училище „Райна Княгиня“ 12 2.42 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по облекло „Елисавета Багряна“ 27 2.42 ГР.БЯЛА СЛАТИНА
Средно училище „Владимир Димитров – Майстора“ 12 2.42 ГР.КЪРДЖАЛИ
Технологична професионална гимназия „Мария Кюри“ 31 2.42 ГР.ПЕРНИК
Професионална гимназия по транспорт и строителни технологии „Гоце Делчев“ 58 2.42 ГР.ПЛОВДИВ
Професионална гимназия „Руска Пеева“ 21 2.41 ГР.ДЖЕБЕЛ
Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване „Стефан Божков“ 10 2.41 ГР.БАТАК
Професионална гимназия по хотелиерство ресторантьорство и туризъм „Цар Симеон Велики“ 36 2.4 ГР.ПРОВАДИЯ
Професионална гимназия по хранително-вкусови технологии „Луи Пастьор“ 22 2.4 ГР.ПЛЕВЕН
Професионална гимназия по селско стопанство и хранителни технологии 29 2.4 ГР.ШУМЕН
Професионална гимназия по строителство електротехника и услуги 15 2.39 ГР.ТЕТЕВЕН
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНА ТЕХНИКА 8 2.39 ГР.СОФИЯ
94 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „Димитър Страшимиров“ 32 2.39 ГР.СОФИЯ
Средно училище „Неофит Рилски“ 20 2.38 ГР.ДОЛНА БАНЯ
Професионална гимназия по транспорт 9 2.38 ГР.ДУПНИЦА
Професионална гимназия „Тодор Пеев“ 18 2.38 ГР.ЕТРОПОЛЕ
Професионална гимназия по лека промишленост „Райна Княгиня“ 15 2.38 ГР.ХАСКОВО
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО „БУЗЕМА“ 4 2.37 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по лека промишленост екология и химични технологии 15 2.37 ГР.ЯМБОЛ
Спортно училище 10 2.35 ГР.САНДАНСКИ
Професионална гимназия по кожени изделия и текстил „Д-р Иван Богоров“ 13 2.35 ГР.ПЛОВДИВ
Професионална гимназия „Петър Парчевич“ 50 2.35 ГР.РАКОВСКИ
Професионална гимназия по транспорт 58 2.34 ГР.БУРГАС
Професионална гимназия по земеделие и горско стопанство 11 2.34 С.СТЕФАН КАРАДЖА
Професионална гимназия по механизация на селското стопанство „Никола Златарски“ 9 2.34 ГР.ЗЛАТАРИЦА
Професионална гимназия по селско стопанство „Ангел Кънчев“ 14 2.34 ГР.РУСЕ
Средно училище „Георги Стойков Раковски“ 24 2.34 ГР.КАОЛИНОВО
Средно училище „Христо Ботев“ 8 2.33 ГР.КАМЕНО
Професионална гимназия по фризьорство и ресторантьорство-гр.Пазарджик 10 2.33 ГР.ПАЗАРДЖИК
Професионална гимназия по селско стопанство „К. А. Тимирязев“ 21 2.33 ГР.ДВЕ МОГИЛИ
Професионална гимназия по механоелектротехника „Стойчо и Кица Марчеви“ 53 2.33 ГР.ХАСКОВО
Средно училище „Свети Паисий Хилендарски“ 4 2.33 С.СКАЛИЦА
СУ „Никола Й. Вапцаров“ 13 2.32 С.РУЖИНЦИ
Професионална гимназия по икономика търговия и услуги 26 2.32 ГР.ЛОВЕЧ
Професионална гимназия по селско стопанство и хранително-вкусови технологии „Ангел Кънчев“ 20 2.31 ГР.РАЗГРАД
Спортно училище Георги Стойков Раковски“ 11 2.3 ГР.ДОБРИЧ
Професионална гимназия по лозарство и винарство „Христо Ботев“ 8 2.3 ГР.ПЕРУЩИЦА
Професионална гимназия по промишлени технологии „Атанас Цонев Буров“ 23 2.3 ГР.РУСЕ
Професионална гимназия по електропромишленост и текстил „Захари Стоянов“ 28 2.3 ГР.ХАРМАНЛИ
Професионална гимназия по туризъм и хранително-вкусова промишленост „Св. Св. Кирил и Методий“ 29 2.28 ГР.МОМЧИЛГРАД
Професионална гимназия по селско стопанство и транспорт „Никола Йонков Вапцаров“ 18 2.28 ГР.ЛЕВСКИ
Професионална гимназия “ Свети Патриарх Евтимий „ 13 2.28 ГР.АСЕНОВГРАД
Професионална гимназия 26 2.28 ГР.БЯЛА
Професионална гимназия по селско стопанство 46 2.27 ГР.КАРНОБАТ
Средно училище „Христо Ботев“ 35 2.27 ГР.СУНГУРЛАРЕ
Професионална гимназия по хранителни технологии „Проф.д-р Асен Златаров“ 28 2.27 ГР.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Средно училище „Св. Климент Охридски“ 8 2.27 ГР.СУХИНДОЛ
Професионална гимназия по транспорт и строителство „Христо Смирненски“ 11 2.27 ГР.РАЗГРАД
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО МЕХАНОТЕХНИКА „ЮРИЙ ГАГАРИН“ 24 2.27 ГР.РУСЕ
Професионална гимназия „Атанас Дамянов“ 4 2.27 ГР.НИКОЛАЕВО
Средно училище „Никола Вапцаров“ 5 2.26 С.КАРАПЕЛИТ
Професионална гимназия по селско стопанство 31 2.26 ГР.НОВА ЗАГОРА
Професионална гимназия по строителство и дървообработване „Инж. Недьо Ранчев“ 7 2.26 ГР.СТАРА ЗАГОРА
ПТГ „Васил Левски“ 13 2.25 ГР.ВИДИН
Професионална гимназия по механоелектротехника „Христо Смирненски“ 26 2.25 ГР.КНЕЖА
Професионална гимназия по подемна строителна и транспортна техника „Г.С.Раковски“ 17 2.25 ГР.ПЛЕВЕН
Средно училище „Димитър Маджаров“ 18 2.25 ГР.МАДЖАРОВО
Средно училище“Васил Левски“ 14 2.24 ГР.МАЛКО ТЪРНОВО
Професионална гимназия „Свети Димитър Солунски“ 28 2.24 ГР.БЕЛОСЛАВ
Професионална гимназия по аграрно стопанство 35 2.23 ГР.ДОБРИЧ
Професионална гимназия по текстил и облекло „Добри Желязков“ 15 2.23 ГР.СЛИВЕН
Средно училище „Петко Росен“ 18 2.22 ГР.БУРГАС
Средно училище „Христо Смирненски“ 9 2.21 ГР.БРЕЗОВО
Професионална гимназия по земеделие „Христо Ботев“ 19 2.2 ГР.ЯМБОЛ
Професионална гимназия по икономика „Тодор Генчов Влайков“ 15 2.19 ГР.КЛИСУРА
Професионална гимназия по транспорт и аграрни технологии „Н.Й.Вапцаров“ 28 2.19 ГР.ХАСКОВО
Средно училище „Цанко Бакалов Церковски“ 21 2.19 С.НИКОЛА КОЗЛЕВО
Професионална техническа гимназия „Джон Атанасов“ 15 2.18 ГР.КЮСТЕНДИЛ
Професионална гимназия по ядрена енергетика „Мария Склодовска – Кюри“ 12 2.18 ГР.БЕЛЕНЕ
Професионална гимназия по облекло „Станка Николица Спасо-Еленина“ 12 2.18 ГР.РАЗГРАД
Средно училище „Христо Смирненски“ 6 2.17 С.КРУШАРИ
113 СУ „САВА ФИЛАРЕТОВ“ 6 2.17 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия по облекло и дизайн „Евридика“ 14 2.15 ГР.КЪРДЖАЛИ
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО „ЦАРИЦА ЙОАННА“ 31 2.15 ГР.ПАЗАРДЖИК
Средно училище „Темелко Ненков“ 16 2.15 ГР.ПЕРНИК
Професионална селскостопанска гимназия 18 2.15 ГР.САДОВО
Средно училище „Васил Априлов“ 15 2.14 ГР.ДОЛНА МИТРОПОЛИЯ
Средно училище „Трайко Симеонов“ 10 2.14 ГР.ШУМЕН
Професионална гимназия по селско стопанство 11 2.13 ГР.НОВИ ПАЗАР
Професионална гимназия по механизация на селското стопанство „Ернесто Че Гевара“ 18 2.13 С.БОЯНОВО
Техническа професионална гимназия „Стамен Панчев“ 28 2.12 ГР.БОТЕВГРАД
Професионална гимназия по механизация на земеделското стопанство 22 2.11 ГР.СЕПТЕМВРИ
Професионална гимназия по селско стопанство 13 2.1 С.БЕЛОЗЕМ
Професионална гимназия „Васил Левски“ 39 2.1 ГР.ИХТИМАН
Професионална гимназия по механотехника 31 2.08 ГР.СЛИВЕН
Професионална гимназия по земеделско стопанство „Александър Стамболийски“ 14 2.07 С.ЧОМАКОВЦИ
Професионална гимназия по химични технологии и дизайн „Проф. д-р Асен Златаров“ 17 2.06 ГР.НОВИ ПАЗАР
Професионална гимназия по транспорт обслужване и лека промишленост 22 2.05 ГР.ДОБРИЧ
Професионална гимназия по транспорт „Христо Смирненски“ 25 2.04 ГР.КРУМОВГРАД
Средно училище „Иван Вазов“ 3 2 ГР.БУРГАС
Средно училище Добри Чинтулов“ 2 2 ГР.БУРГАС
Професионална гимназия по сградостроителство и инсталации „Пеньо Пенев“ 13 2 ГР.БУРГАС
Средно училище „Св. Климент Охридски“ 12 2 С.КАМЕН
Професионална гимназия по каменообработване 3 2 С.КУНИНО
Професионална гимназия по транспорт и машиностроене 12 2 С.ГРАДНИЦА
Професионална гимназия по селско стопанство“Св.Климент Охридски“ 1 2 ГР.КЮСТЕНДИЛ
Професионална гимназия по лека промишленост „Владимир Димитров-Майстора“ 7 2 ГР.КЮСТЕНДИЛ
Професионална гимназия по селско стопанство „Дунавска земя“ 6 2 С.КОВАЧИЦА
Средно училище „Народни будители“ 5 2 ГР.БРАЦИГОВО
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОМИШЛЕНИ ТЕХНОЛОГИИ 3 2 ГР.ПАЗАРДЖИК
Пето средно училище „Петко Рачов Славейков“ 1 2 ГР.ПЕРНИК
Средно училище „Неофит Рилски“ 1 2 ГР.КНЕЖА
Професионална гимназия по мениджмънт и хранителни технологии 9 2 ГР.ПЛЕВЕН
Професионална гимназия „Захарий Зограф“ 1 2 ГР.ПЛЕВЕН
Професионална гимназия по селско стопанство 7 2 С.КУКЛЕН
Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ 8 2 С.КАЛЕКОВЕЦ
Средно училище Димитър Матевски“ 2 2 ГР.ПЛОВДИВ
Професионална гимназия по земеделие „Климент Тимирязев“ 7 2 ГР.ЗАВЕТ
Средно училище „Хаджи Мина Пашов“ 1 2 ГР.СЛИВЕН
Спортно училище „Олимпийски надежди“ 4 2 ГР.ЧЕПЕЛАРЕ
24 Средно училище „П.К.Яворов“ 7 2 ГР.СОФИЯ
Професионална гимназия „Христо Ботев“ 4 2 ГР.ДОЛНА БАНЯ
Вечерно средно училище „Захари Стоянов“ 3 2 ГР.СТАРА ЗАГОРА
Средно училище „Поп Минчо Кънчев“ 5 2 ГР.СТАРА ЗАГОРА
Средно училище „Свети Климент Охридски“ 8 2 ГР.СИМЕОНОВГРАД
Професионална гимназия по селско стопанство 10 2 ГР.ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ
10 Средно училище “ Теодор Траянов „ ГР.СОФИЯ

 

admin

0897 921 381

admin has 90 posts and counting. See all posts by admin

Вашият коментар