Иновативни училища

Списък на иновативните училища в България за учебната 2019/2020 година.
Това са 395 иновативни училища от 133 населени места – от 111 общини в 28 области, които са одобрени от Комисията за иновативните училища и които чрез различни иновации ще подобряват качеството на образованието в тях.

№ по ред  

Училище

 

Област

 

Община

Населено място
1. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Благоевград Банско Места
2. Второ основно училище „Димитър Благоев” Благоевград Благоевград Благоевград
3. Осмо средно училище „Арсени Костенцев” Благоевград Благоевград Благоевград
4.
Природо-математическа гимназия „Яне Сандански”
Благоевград Гоце Делчев Гоце Делчев
5. Първо основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Благоевград Гоце Делчев Гоце Делчев
6. Трето основно училище „Братя Миладинови” Благоевград Гоце Делчев Гоце Делчев
7. Начално училище „Яне Сандански” Благоевград Разлог Разлог
8. Средно училище „Св. Паисий Хилендарски” Благоевград Хаджидимово Абланица
9. Основно училище „Светлина” Бургас Айтос Тополица
10.
Начално базово училище „Михаил Лъкатник”
Бургас Бургас Бургас
11. Немска езикова гимназия „Гьоте” Бургас Бургас Бургас
12. Основно училище „Александър Георгиев-Коджакафалията” Бургас Бургас Бургас
13. Основно училище „Антон Страшимиров” Бургас Бургас Бургас
14. Основно училище „Братя Миладинови” Бургас Бургас Бургас
15. Основно училище „Васил Априлов” Бургас Бургас Бургас
16. Основно училище „Васил Левски” Бургас Бургас Бургас
17. Основно училище „Георги Бенковски” Бургас Бургас Бургас
18. Основно училище „Елин Пелин” Бургас Бургас Бургас
19. Основно училище „Иван Вазов” Бургас Бургас Бургас
20. Основно училище „Любен Каравелов” Бургас Бургас Бургас
21. Основно училище „Пейо Крачолов Яворов” Бургас Бургас Бургас
22. Основно училище „Петко Рачев Славейков” Бургас Бургас Бургас
23. Основно училище „Свети Климент Охридски” Бургас Бургас Бургас
24. Основно училище „Свети княз Борис І” – град Бургас Бургас Бургас Бургас
25. Основно училище „Христо Ботев” – кв. Ветрен Бургас Бургас Бургас
26. Основно училище „Христо Ботев” – кв. Победа Бургас Бургас Бургас
27. Основно училище „Христо Ботев” – кв. Сарафово Бургас Бургас Бургас
28. Професионална гимназия по електротехника и електроника „Константин Фотинов” Бургас Бургас Бургас
29. Професионална гимназия по компютърно програмиране и иновации Бургас Бургас Бургас
30. Професионална гимназия по механоелектротехника и електроника Бургас Бургас Бургас
31. Професионална гимназия по морско корабоплаване и риболов „Свети Никола” Бургас Бургас Бургас
32. Професионална гимназия по транспорт Бургас Бургас Бургас
33. Профилирана гимназия за романски езици „Георги Стойков Раковски” Бургас Бургас Бургас
34. Профилирана гимназия за чужди езици „Васил Левски” Бургас Бургас Бургас
35. Средно училище „Добри Чинтулов” Бургас Бургас Бургас
36. Средно училище „Епископ Константин Преславски” Бургас Бургас Бургас
37. Средно училище „Йордан Йовков” Бургас Бургас Бургас
38. Средно училище „Константин Петканов” Бургас Бургас Бургас
39. Средно училище „Петко Росен” Бургас Бургас Бургас
40. Търговска гимназия Бургас Бургас Бургас
41. Частно начално училище „Д-р Мария Монтесори” Бургас Бургас Бургас
42. Основно училище „Христо Смирненски” Бургас Карнобат Карнобат
43. Средно училище „Христо Ботев” Бургас Карнобат Карнобат
44. Средно училище „Любен Каравелов” Бургас Несебър Несебър
45. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Бургас Несебър Свети Влас
46. Основно училище „Христо Ботев” Бургас Поморие Ахелой
47. Основно училище „Христо Ботев” Бургас Поморие Поморие
48. Основно училище „Св. Климент Охридски” Бургас Руен Дъскотна
49. Средно училище „Никола Йонков Вапцаров” Бургас Царево Царево
50. Частно средно училище „Юрий Гагарин” Варна Аврен Аврен
51. Основно училище „Свети Климент Охридски” Варна Аксаково Кичево
52. III Oсновно училище „Ангел Кънчев” Варна Варна Варна
53. Варненска търговска гимназия „Георги Стойков Раковски” Варна Варна Варна
54. ІV Езикова гимназия „Фредерик Жолио – Кюри” Варна Варна Варна
55. Математическа гимназия „Д-р Петър Берон” Варна Варна Варна
56. Основно училище „Йордан Йовков” Варна Варна Варна
57. Основно училище „Петко Рачов Славейков” Варна Варна Варна
58. Основно училище „Цар Симеон І” Варна Варна Варна
59. Професионална гимназия по туризъм „Професор д-р Асен Златаров” Варна Варна Варна
60. Първа езикова гимназия Варна Варна Варна
61. Седмо средно училище „Найден Геров” Варна Варна Варна
62. Средно училище „Гео Милев” Варна Варна Варна
63. Средно училище „Любен Каравелов” Варна Варна Варна
64. Средно училище за хуманитарни науки и изкуства „Константин Преславски” Варна Варна Варна
65. Частна профилирана гимназия „Антоан дьо Сент-Екзюпери” Варна Варна Варна
66. Частно основно училище „Малкият принц” Варна Варна Варна
67. Частно средно училище „Мечтатели” Варна Варна Варна
68. Начално училище „Иван Вазов” Варна Дългопол Дългопол
69. Обединено училище „Св. св. Кирил и Методий” Варна Провадия Блъсково
70. Средно училище „Димитър Благоев” Варна Провадия Провадия
71. Основно училище „Бачо Киро” Велико Търново Велико Търново Велико Търново
72. Основно училище „Димитър Благоев” Велико Търново Велико Търново Велико Търново
73. Природо-математическа гимназия „Васил Друмев” Велико Търново Велико Търново Велико Търново
74. Средно училище „Владимир Комаров” Велико Търново Велико Търново Велико Търново
75. Средно училище „Вела Благоева” Велико Търново Велико Търново Велико Търново
76. Частна профилирана гимназия „АК – Аркус” ЕООД Велико Търново Велико Търново Велико Търново
77. Основно училище „Неофит Рилски” Велико Търново Велико Търново Килифарево
78. Частно основно училище „Димитър Екимов” Велико Търново Велико Търново Русаля
79. Средно училище „Георги Измирлиев” Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица
80. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Велико Търново Горна Оряховица Долна Оряховица
81. Обединено училище „Петко Рачев Славейков” Велико Търново Лясковец Джулюница
82. Професионална гимназия по аграрни технологии „Цанко Церковски” Велико Търново Павликени Павликени
83. Професионална държавна търговска гимназия „Димитър Хадживасилев” Велико Търново Свищов Свищов
84. Средно училище „Св. св. Кирил и Методий” Видин Брегово Брегово
85. Основно училище „Иван Вазов” Видин Видин Видин
86. Професионална гимназия „Проф. д-р Асен Златаров” Видин Видин Видин
87. Профилирана природо-математическа гимназия „Екзарх Антим I” Видин Видин Видин
88. Средно училище „Петко Рачов Славейков” Видин Видин Видин
89. Средно училище „Цар Симеон Велики” Видин Видин Видин
90. Средно училище „Св. св. Кирил и Методий” Видин Ново село Ново село
91. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Враца Борован Добролево
92. Основно училище „Свети Климент Охридски” Враца Бяла Слатина Бяла Слатина
93.    Основно училище „Васил Левски” Враца Враца Враца
94.

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТЪРГОВИЯ И РЕСТОРАНТЬОРСТВО
ВРАЦА, УЛ.“ХРИСТО СМИРНЕНСКИ“№3
тел. 092/64 80 46 email: pgtr_vratza@abv.bg
www.pgtr-vratza.com

Професионална гимназия по търговия и ресторантьорство

Враца Враца Враца
95. Професионална техническа гимназия „Н. Й. Вапцаров” Враца Враца Враца
96. Средно училище „Козма Тричков” Враца Враца Враца
97. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Враца Мездра Мездра
98. Основно училище „Никола Йонков Вапцаров” Враца Оряхово Селановци
99. Начално училище „Васил Левски” Габрово Габрово Габрово
100. Основно училище „Христо Ботев” Габрово Габрово Габрово
101. Природоматематическа гимназия „Академик Иван Гюзелев” Габрово Габрово Габрово
102. Средно училище „Райчо Каролев” Габрово Габрово Габрово
103. Средно училище „Васил Левски” Габрово Севлиево Севлиево
104. Национална гимназия за приложни изкуства „Тревненска школа” Габрово Трявна Трявна
105. Основно училище „Христо Смирненски” Добрич Генерал Тошево Генерал Тошево
106. Професионална гимназия по земеделие „Тодор Рачински” Добрич Генерал Тошево Генерал Тошево
107. Основно училище „Стефан Караджа” Добрич Добрич Добрич
108. Сдружение „Частна профилирана гимназия по туризъм и предприемачество Райко Цончев” Добрич Добрич Добрич
109. Средно училище „Димитър Талев” Добрич Добрич Добрич
110. Средно училище „Любен Каравелов” Добрич Добрич Добрич
111. Средно училище „Свети Климент Охридски” Добрич Добрич Добрич
112. Частно средно училище с профилирана подготовка по чужди езици и математика „Леонардо да Винчи” Добрич Добрич Добрич
113. Средно училище „Стефан Караджа” Добрич Каварна Каварна
114. Средно училище „Васил Левски” Кърджали Крумовград Крумовград
115. Езикова гимназия „Христо Ботев” Кърджали Кърджали Кърджали
116. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Кърджали Кърджали Кърджали
117. Професионална гимназия по облекло и дизайн „Евридика” Кърджали Кърджали Кърджали
118. Средно училище „Йордан Йовков” Кърджали Кърджали Кърджали
119. Средно училище „Отец Паисий” с природоматематическа насоченост Кърджали Кърджали Кърджали
120. Средно училище „Петко Рачов Славейков” Кърджали Кърджали Кърджали
121. Основно училище „Евлоги Георгиев” Кюстендил Дупница Дупница
122. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Кюстендил Дупница Дупница
123. Основно училище „Даскал Димитри” Кюстендил Кюстендил Кюстендил
124. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Кюстендил Кюстендил Кюстендил
125. Пето основно училище „Христо Ботев” Кюстендил Кюстендил Кюстендил
126. Природоматематическа гимназия „Проф. Емануил Иванов” Кюстендил Кюстендил Кюстендил
127. Средно училище „Христо Ботев” Кюстендил Сапарева баня Сапарева баня
128. Национална професионална гимназия по ветеринарна медицина „Проф. д-р Димитър Димов” Ловеч Ловеч Ловеч
129. Основно училище „Васил Левски” Ловеч Ловеч Ловеч
130. Профилирана природо- математическа гимназия Ловеч Ловеч Ловеч
131. Национална професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване „Сава Младенов” Ловеч Тетевен Тетевен
132. Основно училище „Георги Бенковски” Ловеч Тетевен Черни Вит
133. Основно училище „Иван Хаджийски” Ловеч Троян Троян
134. Средно училище „Свети Климент Охридски” Ловеч Троян Троян
135. Средно училище „Васил Левски” Ловеч Троян Троян
136. Средно училище „Васил Левски” Ловеч Троян Черни Осъм
137. Второ основно училище „Христо Смирненски” Монтана Берковица Берковица
138. Средно училище „Иван Вазов” Монтана Вършец Вършец
139. Професионална гимназия по производствени технологии Монтана Лом Лом
140. Средно училище „Димитър Маринов” Монтана Лом Лом
141. Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Петър Богдан” Монтана Монтана Монтана
142. Средно училище „Св. св. Кирил и Методий” Пазарджик Велинград Велинград
143. Средно училище „Васил Левски” Пазарджик Велинград Велинград
144. Oсновно училище „Проф. Иван Батаклиев” Пазарджик Пазарджик Пазарджик
145. Начално училище „Отец Паисий” Пазарджик Пазарджик Пазарджик
146. Основно училище „Любен Каравелов” Пазарджик Пазарджик Пазарджик
147. Основно училище „Христо Ботев” Пазарджик Пазарджик Пазарджик
148. Професионална гимназия по икономика и мениджмънт Пазарджик Пазарджик Пазарджик
149. Професионална гимназия по механоелектротехника Пазарджик Пазарджик Пазарджик
150. Професионална гимназия по строителство и архитектура Пазарджик Пазарджик Пазарджик
151. Професионална гимназия по химични и хранителни технологии Пазарджик Пазарджик Пазарджик
152. Основно училище „Професор Марин Дринов” Пазарджик Панагюрище Панагюрище
153. Средно училище „Нешо Бончев” Пазарджик Панагюрище Панагюрище
154. Средно училище „Свети Климент Охридски” Пазарджик Ракитово Ракитово
155. VI Средно училище „Св. св. Кирил и Методий” Перник Перник Перник
156. Гимназия с преподаване на чужди езици „Симеон Радев” Перник Перник Перник
157. Основно училище „Свети Иван Рилски” Перник Перник Перник
158. Природоматематическа гимназия „Христо Смирненски” Перник Перник Перник
159. Професионална гимназия по икономика Перник Перник Перник
160. Основно училище „Елин Пелин” Перник Перник Перник
161. Начално училище „Архимандрит Зиновий” Перник Радомир Радомир
162. Техническа професионална гимназия „Никола Йонков Вапцаров” Перник Радомир Радомир
163. Основно училище „Васил Левски” Плевен Белене Белене
164. Основно училище „Христо Ботев” Плевен Долна Митрополия Божурица
165. Начално училище „Св. св. Кирил и Методий” Плевен Долни Дъбник Долни Дъбник
166. Основно училище „Васил Левски” Плевен Кнежа Кнежа
167. Основно училище „Отец Паисий” Плевен Кнежа Кнежа
168. Професионална гимназия по земеделие „Стефан Цанов” Плевен Кнежа Кнежа
169. Основно училище „Антон Страшимиров” Плевен Плевен Бохот
170. Държавна финансово-стопанска гимназия „Интелект” Плевен Плевен Плевен
171. Математическа гимназия „Гео Милев” Плевен Плевен Плевен
172. Начално училище „Отец Паисий” Плевен Плевен Плевен
173. Професионална гимназия по ресторантьорство, търговия и обслужване Плевен Плевен Плевен
174. Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов” Плевен Плевен Плевен
175. Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици Плевен Плевен Плевен
176. Средно училище „Иван Вазов” Плевен Плевен Плевен
177. Средно училище „Св. св. Кирил и Методий” Пловдив Асеновград Асеновград
178. Средно училище „Васил Левски” Пловдив Карлово Карлово
179. Средно училище „Христо Проданов” Пловдив Карлово Карлово
180. Основно училище „Генерал Карцов” Пловдив Карлово Христо
Даново
181. Основно училище „Христо Смирненски” Пловдив Марица Строево
182. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Пловдив Марица Труд
183. Езикова гимназия „Иван Вазов” Пловдив Пловдив Пловдив
184. Математическа гимназия „Академик Кирил Попов” Пловдив Пловдив Пловдив
185. Начално училище „Св. Климент Охридски” Пловдив Пловдив Пловдив
186. Начално училище „Христо Ботев” Пловдив Пловдив Пловдив
187. Основно училище „Алеко Константинов” Пловдив Пловдив Пловдив
188. Основно училище „Васил Петлешков” Пловдив Пловдив Пловдив
189. Основно училище „Гео Милев” Пловдив Пловдив Пловдив
190. Основно училище „Димитър Талев” Пловдив Пловдив Пловдив
191. Основно училище „Екзарх Антим І” Пловдив Пловдив Пловдив
192. Основно училище „Елин Пелин” Пловдив Пловдив Пловдив
193. Основно училище „Пенчо Славейков” Пловдив Пловдив Пловдив
194. Основно училище „Райна Княгиня” Пловдив Пловдив Пловдив
195. Основно училище „Тодор Каблешков” Пловдив Пловдив Пловдив
196. Основно училище „Яне Сандански” Пловдив Пловдив Пловдив
197. Професионална гимназия по електротехника и електроника Пловдив Пловдив Пловдив
198. Средно училище „Димитър Матевски” Пловдив Пловдив Пловдив
199. Средно училище „Константин Величков” Пловдив Пловдив Пловдив
200. Средно училище „Пейо Крачолов Яворов” Пловдив Пловдив Пловдив
201. Средно училище „Свети Патриарх Евтимий” Пловдив Пловдив Пловдив
202. Средно училище „Св. св. Кирил и Методий” Пловдив Пловдив Пловдив
203. Средно училище „Свети Софроний Врачански” Пловдив Пловдив Пловдив
204. Средно училище „Черноризец Храбър” Пловдив Пловдив Пловдив
205. Частна езикова гимназия „Стоян Сариев” Пловдив Пловдив Пловдив
206. Частно средно училище „Дружба” Пловдив Пловдив Пловдив
207. Средно училище „Проф. д-р Асен Златаров” Пловдив Първомай Първомай
208. Основно училище „Христо Ботев” Пловдив Раковски Раковски
209. Основно училище „Христо Смирненски” Пловдив Раковски Раковски
210. Основно училище „Христо Ботев” Пловдив Родопи Брестовица
211. Професионална гимназия „Генерал Владимир Заимов” Пловдив Сопот Сопот
212. Основно училище „Христо Смирненски” Пловдив Стамболийски Ново село
213. Основно училище „Христо Ботев” Пловдив Стамболийски Стамболийски
214. Средно училище „Отец Паисий” Пловдив Стамболийски Стамболийски
215. Средно училище „Христо Смирненски” Пловдив Хисаря Хисаря
216. Средно училище „Христо Ботев” Разград Лозница Лозница
217. Основно училище „Виделина” Разград Лозница Сейдол
218. Национална професионална техническа гимназия „Шандор Петьофи” Разград Разград Разград
219. Основно училище „Васил Левски” Разград Разград Разград
220. Основно училище „Иван Сергеевич Тургенев” Разград Разград Разград
221. Основно училище „Отец Паисий” Разград Разград Разград
222. Професионална гимназия по химични технологии и биотехнологии „Мария Кюри” Разград Разград Разград
223. Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Екзарх Йосиф” Разград Разград Разград
224. Средно училище „Христо Ботев” Разград Разград Разград
225. Средно училище „Панайот Волов” Русе Бяла Бяла
226. Английска езикова гимназия „Гео Милев” Русе Русе Русе
227. Основно училище „Иван Вазов” Русе Русе Русе
228. Основно училище „Любен Каравелов” Русе Русе Русе
229. Средно училище с преподаване на немски език
„Фридрих Шилер”
Русе Русе Русе
230. Езикова гимназия „Пейо Яворов” Силистра Силистра Силистра
231. Природоматематическа гимназия „Св. Климент Охридски” Силистра Силистра Силистра
232. Спортно училище „Дръстър” Силистра Силистра Силистра
233. Средно училище „Иван Вазов” Сливен Нова Загора Нова Загора
234. Основно училище „Д-р Петър Берон” Сливен Сливен Желю войвода
235. Основно училище „Хаджи Димитър” Сливен Сливен Селиминово
236. Национална художествена гимназия „Димитър Добрович” Сливен Сливен Сливен
237. Основно училище „Димитър Петров” Сливен Сливен Сливен
238. Основно училище „Панайот Хитов” Сливен Сливен Сливен
239. Професионална гимназия по икономика „Професор доктор Димитър Табаков” Сливен Сливен Сливен
240. Профилирана гимназия с преподаване на западни езици „Захарий Стоянов” Сливен Сливен Сливен
241. Профилирана природо- математическа гимназия „Добри П. Чинтулов” Сливен Сливен Сливен
242. Средно училище „Йордан Йовков” Сливен Сливен Сливен
243. Средно училище „Константин Константинов” Сливен Сливен Сливен
244. Основно училище „Никола Прокопиев” Сливен Твърдица Сборище
245. Средно училище „Свети княз Борис I” Смолян Златоград Старцево
246. Езикова гимназия „Иван Вазов” Смолян Смолян Смолян
247. Основно училище „Иван Вазов” Смолян Смолян Смолян
248. Основно училище „Стою Шишков” Смолян Смолян Смолян
249. Средно училище „Св. св. Кирил и Методий” Смолян Смолян Смолян
250. Основно училище „Стою Шишков” Смолян Смолян Търън
251. 78. Средно училище „Христо Смирненски” София-град Столична Банкя
252. 86 Основно училище „Св. Климент Охридски” София-град Столична Владая
253. 202 Основно училище „Христо Ботев” София-град Столична Долни
Пасарел
254. 191 Основно училище „Отец Паисий” София-град Столична Железница
255. 170 Средно училище „Васил Левски” София-град Столична Нови Искър
256. 104 основно училище „Захари Стоянов” София-град Столична София
257. 105 Средно училище „Атанас Далчев” София-град Столична София
258. 108 Средно училище „Никола Беловеждов” София-град Столична София
259. 11 Основно училище „Свети Пимен Зографски” София-град Столична София
260. 120 Основно училище „Георги Сава Раковски” София-град Столична София
261. 122 Основно училище „Николай Лилиев” София-град Столична София
262. 125 Средно училище „Боян Пенев” с изучаване на чужди езици София-град Столична София
263. 134. Средно училище „Димчо Дебелянов” София-град Столична София
264. 136 Основно училище „Любен Каравелов” София-град Столична София
265. 137 Средно училище „Ангел Кънчев” София-град Столична София
266. 138. Средно училище за западни и източни езици „Проф. Васил Златарски” София-град Столична София
267. 140. Средно училище „Иван Богоров” София-град Столична София
268. 149 Средно училище „Иван Хаджийски” София-град Столична София
269. 15 Средно училище „Адам Мицкевич” София-град Столична София
270. 159 Основно училище „Васил Левски” София-град Столична София
271. 16. Основно училище „Райко Жинзифов” София-град Столична София
272. 17 Средно училище „Дамян Груев” с ранно чуждоезиково обучение София-град Столична София
273. 18 Средно училище „Уилям Гладстон” София-град Столична София
274. 19 Средно училище „Елин Пелин” София-град Столична София
275. 2 Средно училище „Академик Емилиян Станев” София-град Столична София
276. 20 Основно училище „Тодор Минков” София-град Столична София
277. 23 Средно училище „Фредерик Жолио-Кюри” София-град Столична София
278. 32. Средно училище с изучаване на чужди езици „Свети Климент Охридски” София-град Столична София
279. 36 Средно училище „Максим Горки” София-град Столична София
280. 38 Основно училище „Васил Априлов” София-град Столична София
281. 40 Средно училище „Луи Пастьор” София-град Столична София
282. 48 Основно училище „Йосиф Ковачев” София-град Столична София
283. 51 Средно училище „Елисавета Багряна” София-град Столична София
284. 56. Средно училище „Професор Константин Иречек” София-град Столична София
285. 6 Основно училище „Граф Игнатиев” София-град Столична София
286. 7. Средно училище „Св. Седмочисленици” София-град Столична София
287. 75. Основно училище „Тодор Каблешков” София-град Столична София
288. 79 Средно училище „Индира Ганди” София-град Столична София
289. 81. Средно училище „Виктор Юго” София-град Столична София
290. 90 Средно училище „Генерал Хосе де Сан Мартин” София-град Столична София
291. 96. Средно училище „Лев Николаевич Толстой” София-град Столична София
292. 97 Средно училище „Братя Миладинови” София-град Столична София
293. 98 Начално училище „Св. св. Кирил и Методий” София-град Столична София
294. Американски колеж в София София-град Столична София
295. Втора английска езикова гимназия „Томас Джеферсън” София-град Столична София
296. Национална природо- математическа гимназия „Академик Любомир Чакалов” София-град Столична София
297. Национална професионална гимназия по прецизна техника и оптика „М. В. Ломоносов” София-град Столична София
298. Национална финансово-стопанска гимназия София-град Столична София
299. Национално средно училище „София” София-град Столична София
300. Професионална гимназия по фризьорство и козметика „Княгиня Евдокия” София-град Столична София
301. Професионална гимназия по електротехника и автоматика София-град Столична София
302. Профилирана гимназия за изобразителни изкуства „Професор Николай Райнов” София-град Столична София
303. Първа частна английска гимназия „Уилям Шекспир-Интелект Инвест” София-град Столична София
304. Първа частна математическа гимназия София-град Столична София
305. Частна езикова гимназия „Проф. Иван Апостолов” София-град Столична София
306. Частна немска гимназия „Ерих Кестнер” София-град Столична София
307. Частна професионална гимназия „Банкер” София-град Столична София
308. Частна професионална гимназия по дигитални науки „СофтУни Светлина” София-град Столична София
309. Частна професионална гимназия по икономика, туризъм и информатика „Булпрогрес” София-град Столична София
310. Частна профилирана гимназия „Образователни технологии” София-град Столична София
311. Частно начално училище „Питагор” София-град Столична София
312. Частно основно училище „Прогресивно образование” София-град Столична София
313. Частно основно училище „Образователни технологии” София-град Столична София
314. Частно основно училище „Азбуки” София-град Столична София
315. Частно основно училище „Джани Родари” София-град Столична София
316. Частно основно училище „Д-р Петър Берон” София-град Столична София
317. Частно основно училище „Изгрев” София-град Столична София
318. Частно основно училище „Куест” София-град Столична София
319. Частно основно училище „Откривател” София-град Столична София
320. Частно основно училище „Светлина” София-град Столична София
321. Частно средно езиково училище „Дрита” София-град Столична София
322. Частно средно училище „Петко Рачов Славейков” София-град Столична София
323. Частно средно училище „Професор Николай Райнов” София-град Столична София
324. Частно средно училище „Рьорих” София-град Столична София
325. Частно средно училище „Увекинд” София-град Столична София
326. Частно средно училище „Цар Симеон Велики” София-град Столична София
327. Частно средно училище по изкуства и чужди езици „Артис” София-град Столична София
328. Частно средно училище с немски език „Веда” София-град Столична София
329. Частно средно училище с ранно чуждоезиково обучение „ЕСПА” София-град Столична София
330. Основно училище „Никола Йонков Вапцаров” София-област Ботевград Ботевград
331. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” София-област Ботевград Ботевград
332. Професионална гимназия по техника и мениджмънт „Христо Ботев” София-област Ботевград Ботевград
333. Профилирана природо- математическа гимназия „Акад. проф. д-р Асен Златаров” София- област Ботевград Ботевград
334. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” София-област Ботевград Скравена
335. Обединено училище „Св. св. Кирил и Методий” София-област Горна Малина Априлово
336. Средно училище „Христо Ясенов” София-област Етрополе Етрополе
337. Аграрно-техническа професионална гимназия София-област Златица Златица
338. Средно училище „Свети Паисий Хилендарски” София-област Златица Златица
339. Обединено училище „Христо Смирненски” София-област Ихтиман Вакарел
340. Средно училище „Любен Каравелов” София-област Копривщица Копривщица
341. Средно училище „Св. Климент Охридски” София-област Костенец Костенец
342. Второ основно училище „Васил Левски” София-област Костинброд Костинброд
343. Основно училище „Георги Бенковски” София-област Мирково Мирково
344. Професионална гимназия по механоелектротехника София-област Пирдоп Пирдоп
345. Основно училище „Васил Левски” София-област Правец Правец
346. Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Алеко Константинов” София-област Правец Правец
347. Основно училище „Митрополит Авксентий Велешки” София-област Самоков Самоков
348. Професионална гимназия по туризъм София-област Самоков Самоков
349. Професионална гимназия „Велизар Пеев” София-област Своге Своге
350. Основно училище „Иван Вазов” София-област Сливница Алдомировци
351. Професионална гимназия по енергетика и електротехника Стара Загора Гълъбово Гълъбово
352. Средно училище „Васил Левски” Стара Загора Гълъбово Гълъбово
353. Основно училище „Кулата” Стара Загора Казанлък Казанлък
354. Професионална гимназия по лека промишленост и туризъм Стара Загора Казанлък Казанлък
355. Профилирана хуманитарна гимназия „Св. св. Кирил и Методий” Стара Загора Казанлък Казанлък
356. Средно училище „Екзарх Антим І” Стара Загора Казанлък Казанлък
357. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Стара Загора Николаево Николаево
358. Второ основно училище „Петко Рачов Славейков” Стара Загора Стара Загора Стара Загора
359. Начално училише „Кольо Ганчев” Стара Загора Стара Загора Стара Загора
360. Начално училище „Димитър Благоев” Стара Загора Стара Загора Стара Загора
361. Основно училище „Георги Райчев” Стара Загора Стара Загора Стара Загора
362. Основно училище „Кирил Христов” Стара Загора Стара Загора Стара Загора
363. Пето основно училище „Митьо Станев” Стара Загора Стара Загора Стара Загора
364. Професионална гимназия по механотехника и транспорт „Н. Й. Вапцаров” Стара Загора Стара Загора Стара Загора
365. Средно училище „Христо Смирненски” Стара Загора Стара Загора Стара Загора
366. Частно основно училище „Елин Пелин” Стара Загора Стара Загора Стара Загора
367. Професионална гимназия по селско стопанство Стара Загора Чирпан Чирпан
368. Основно училище „Любен Каравелов” Търговище Попово Попово
369. Основно училище „Свети Климент Охридски” Търговище Попово Попово
370. Професионална гимназия по селско стопанство „Никола Пушкаров” Търговище Попово Попово
371. Първо средно училище „Свети Седмочисленици” Търговище Търговище Търговище
372. Основно училище „Пенчо Славейков” Хасково Димитровград Димитровград
373. Основно училище „Св. св. Кирил и Методий” Хасково Ивайловград Свирачи
374. Основно училище „Иван Вазов” Хасково Харманли Харманли
375. Средно училище „Неофит Рилски” Хасково Харманли Харманли
376. Езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров” Хасково Хасково Хасково
377. Основно училище „Свети Климент Охридски” Хасково Хасково Хасково
378. Основно училище „Свети Иван Рилски” Хасково Хасково Хасково
379. Основно училище „Шандор Петьофи” Хасково Хасково Хасково
380. Природо-математическа гимназия „Академик Боян Петканчин” Хасково Хасково Хасково
381. Професионална гимназия по дървообработване и строителство „Цар Иван Асен ІІ” Хасково Хасково Хасково
382. Професионална гимназия по транспорт и аграрни технологии „Н. Й. Вапцаров” Хасково Хасково Хасково
383. Професионална гимназия по туризъм „Александър Паскалев” Хасково Хасково Хасково
384. Средно училище Свети Паисий Хилендарски Шумен Върбица Върбица
385. Обединено училище „Христо Ботев” Шумен Каспичан Каспичан
386. Средно училище „Цанко Бакалов Церковски” Шумен Никола Козлево Никола Козлево
387. Професионална гимназия по химични технологии и дизайн „Проф. д-р Асен Златаров” Шумен Нови пазар Нови пазар
388. Средно училище „Хан Исперих” Шумен Нови пазар Нови пазар
389. Средно училище „Йоан Екзарх Български” Шумен Шумен Шумен
390. Средно училище „Панайот Волов” Шумен Шумен Шумен
391. Трето основно училище „Димитър Благоев” Шумен Шумен Шумен
392. Езикова гимназия „Васил Карагьозов” Ямбол Ямбол Ямбол
393. Начално училище „Св. св. Кирил и Методий” Ямбол Ямбол Ямбол
394. Обединено училище „Доктор Петър Берон” Ямбол Ямбол Ямбол
395. Профилирана гимназия „Васил Левски” Ямбол Ямбол Ямбол

admin

0897 921 381

admin has 64 posts and counting. See all posts by admin

Вашият коментар